Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kizlar benimde acil kilo vermem lazim 7 haftam var ve 6 kilo vermem lazim :KK43: 68 kiloyum 62 olsamda yeter

sizce bu diyeti yapsam verirmiyim? bana biraz yardimci olurmusunuz? mesela ne yiyorsunuz?

sadece ha$lama tavuk gögüsü ve kari$ik salatami? hiç yogurt meyve falan yokmu?

birde çok merak ediyorum ben biraz umutsuzumda sizce ilk hafta ne kadar veririm, bu arada çok ama çok zor kilo veren biriyim malesef

temmuzun 14 ünde tatile çıkıcakmışız selülit kilo yağ bol dizboyu

kızlar ya bşr soru sormuştum bilgisi olan varsa sevinirim arada karpuz yesek nasıl olur kaloriside çok azmış ne dersiniz?birde tatlı krizinde ne yapıyorsunuz?adetliyim valla şerbetli tatlı olsa komple ağzıma sokacam:)) (bu arada çok sevmem ama canım istiyor :KK43::KK5:
karpuz da bolca şeker var cnm.şeker = karbonhidrat :) tavsiye etmem ama yinede senin tercihin :KK56:

merhaba arkadaşlar ben bu diyeti bol kaçamaklarla uygulayan biri olarak 24 günde 73.5 dan 68.5 a düştüm (ki bazen her istediğimi yedim...)

şimdi daha sıkı uygulamak istiyorum çünkü gerçekten işe yaradığına eminim...

ben tavuk salata ve yoğurt bazen sadece salata yoğurt bazen sadece yoğurt bazen sadece tavuk yoğurt yiyorum seçenek çok :)) ruh halime göre değişiyor

ama egzersiz ve yürüyüşü ihmal etmeyin bir haftadır 1 saat yürüyüş ve egzersiz yapıyorum çok etkili gerçekten...

egeadaya sonsuz teşekkürler...

herkese merhaba bugün sabah aç karnına tartıldm 64.4 kg. geldim. ve bu sabah itibariyle de başlamış bulunuyorum bu diyete kahvaltıda tavuk salata ayran 3 lüsünü yedim . karar veremediğim nokta 5+2 mi yapsam yoksa 7+3+5 mi onu tam bilemedim bide spor callanetics hareketleri iyimiş sanırım bugün ona da başlıyorum aynı zmanda bakalım:KK9::KK9::KK34: bu arada hedefim ilk önce 60 kg olmak daha sonra da 50lili kiloları görmek tabi :KK52:

Selam,

Callanetics'i kesinlikle tavsiye ederim..benim bugun 5/21 olcak..butun kaslarin calisiyor..ve kosu bandinda terlemedigin kadar efor harciyorsun..Ben her aksam yapiyorum..Ilk gunden itibaren hareketleri ezberledigim icin video izlemeden yapiyorum..
kalbinin nasil hizli attigini ve hic bilmedigin yerdeki yaglarinin nasil ezildigini ilk gun bile anlayabilirsin..
benim 5.gun olmasina ragmen gorenler bel hatlarimin daha belirginlestigini soyluyor..:))
Ama birebir yapmaya calis....Kolay gelsin...

merhabaa , bi ara bende merak salmistim callaneticse hatta cok kararliydim bi arastirma yaptim ve bu hareketleri yapanlarin ücgen vücudu dikkatimi cekti..nasil dersen biraz omuzlar genislio alt taraf daralio yani vucüt erkekimsi oluo ..yorum yazinca herkes bana hak vermisti videodaki hocaya dikkat et alt tarafi kücücük kalmis :)) tabiki bu benim görüsüm olumsuz algilamani istemem..

suan günde 1 saat yürüyüsüm var..pilates yapmak istiyorum tavsiye edeceginiz güzel bi kaynak varmi?

kızlar callanetics i şiddetle tavsiye ediyorum.ben ara ara yaptım.bugün bel oyuntum varsa bunun tek nedeni call dır.video da ki eğitmene takılmayın.orda ki callan teyzem skolyoz hastasıymış.o yüzden hep belini güçlendirmek için çalışmış.diğer öğrencilerde en az 100 seans call yapan kişiler :)) siz istesenizde 200-300 kez call yapmadan üçgen ficudunuz olmaz :KK9::KK9:

83 kiloda ki bel ve göbek ölçümü yazıyorum :) o zaman farkı anlarsınız :) hepsi call ın eseri

bel :92 şimdi 71
göbek:106 şimdi 82

sıkılsanız bile mutlaka ama mutlaka yapın.hatta yarın bende yeniden başlayayım :))

merhaba arkadaşlar ben bu diyeti bol kaçamaklarla uygulayan biri olarak 24 günde 73.5 dan 68.5 a düştüm (ki bazen her istediğimi yedim...)

şimdi daha sıkı uygulamak istiyorum çünkü gerçekten işe yaradığına eminim...

ben tavuk salata ve yoğurt bazen sadece salata yoğurt bazen sadece yoğurt bazen sadece tavuk yoğurt yiyorum seçenek çok :)) ruh halime göre değişiyor

ama egzersiz ve yürüyüşü ihmal etmeyin bir haftadır 1 saat yürüyüş ve egzersiz yapıyorum çok etkili gerçekten...

egeadaya sonsuz teşekkürler...

harika sonuç :KK16: tebrik ederimmm :129:

selam ,
canim zaten yapamadim..Sabahin 7 sinde evden cikiyorum aksam 7 de eve geliyorum..1-2 gun guzelce gitti..Ama malesef yasadigim yerin kosullarina da bagli olarak duzenli gitmem mumkun olamadi..Sabah esimle kalkiyoruz,kahvaltisiz evden cikmiyor...Hos son gunlerde onu bile hazirlayamiyorum..Uzerimde gereksiz bir yorgunluk ve uyku hali var :KK43:
Aksamlari 7 de ofisten cikiyoruz...oglenleride disari cikip izgara tavuk-salata seklinde menum oluyor..Eve gidisimiz 7.30-8.00..ee sadece kendime salata yapip oturamiyorum koseye..Ona da yemek hazirlamak lazim..Yemekleri hizlica hazirlamak 9.00 oluyor..Zaten benim diyet seruvenlerim yuzunden ac kaldi..Arada sikayet etmeye basladi...Eskiden 3 cesit hazirlardin,sofran zengin olurdu diye ...belki sakasina soyluyor ama aliniyorum da icten ice..Bide biz yani evliyiz..Hatta dugunumuz bile olmadi henuz (sadece nikahlar)...
Simdilerde hirsla baska diyete basladim..Ne zamandir tartida hep ayni rakami goruyordum. bir gun 64.6 birgun 65.2 sonra yine 64.6 ya geri geliyordum..Bu sabah ilk defa 62.6 yi gordum..sporda yapiyorum..Bakalim..
Benim durumum biraz vahim bu aralar..dugunume 3 ,TR ye gelmeme 2 hafta kaldi..Ve ben hala yerimde sekiyorum kilo konusunda:KK43:((

ah canım yaa çalışırken çok zor işte.bide eş faktörü var işin içinde.geç yemek yemeye takılma.bazen bende akşam 9 -10 gibi evde oluyorum ancak o zaman yemek yiyebiliyorum.tabi mecburen daha az yiyorum yemek:KK43: akşamları hazırlamak zor oluyorsa 2 günlük tavugunu haşla dolaba at.salata yapmak kolay zaten.eşine yemek hazırlarken hemen kendi salatanıda hazırlarsın hatta yersin bile.yada salata zor oluyor diyorsan tavuk+yogurt ta yapabilirsin.spor da yapıyomuşsun, merak etme mutlaka gidecek o hain kalleş kilolar :KK16:

diyeti yaparken günde 3 fincan yeşil çay da tüketin bunu da bir haftadır yapıyorum spor+yeşil+çay+bu diyet+ bir ayda 8-9 kg garanti diyorum...

Kahve ne alaka ya:2::2: şekersiz sade kahve metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca selilütlere birebir
valla ben çook faydasını gördüm tokda tutuyor çok sağlıklı olmayabilir ama abartmamak lazım yinede
bende 3 4 fincan içerek selilütlerimden kurtuldum öelliklede filitre kahve onun için evime makinesini aldım:KK52::KK52:

Kızlar ben bu kahve olayını gerçekten denedim kilolu olmama rağmen:KK53::KK53: selilüt yok denecek kadar az
işyerindeki arkadaşlar denedi onlarda 1 ay içinde kendilerine inanamadılar ben yıllar önce kremler masaj aletleri denedim ama
malesef fayda görmedim bence deneyin ama krema şeker hiç yok dua edeceksiniz bana emin olun:KK3:

gaye katılıyorum sana.kahve metabolizmayı hızlandırıyor.ayarında içilirse selüliti kırıyor.bende günde 3-4 kupa şekersiz yarım yaglı yada yagsız sütle kahve içerim.90 kilodayken bile selülitim yoktu.birde türk kahvesi limon kürü var onuda yapabilirsiniz hanımlar. 1-2 yemek kaşıgı kuru türk kahvesi,içine limon suyu ( kahveyi sulandıracak kadar, 1 büyük limon yetiyor) iyice karıştırıp bacaklara kese yardımıyla masaj yapıyoruz 5-10 dk kadar.1 aya kalmaz gider selülitleriniz evelallah :KK52::KK52: bu maskeden sonra cildiniz yumuşacık oluyor.nefis bir maske .mis gibi de kokuyor :)))

sade tavuk göğsü benim midemi kaldırıyor açıkcası bu yüzden baharat kullanmayı ihmal etmeyin özellikle köri tavuğa çok yakışıyor !

bir de tavuk pişirken sarımsakda ekleyebilirsiniz hoş bir lezzet katıyor :KK56::KK56:

tavukla kafayı bozdum :KK52:

selam kizlar benimde acil kilo vermem lazim 7 haftam var ve 6 kilo vermem lazim :KK43: 68 kiloyum 62 olsamda yeter

sizce bu diyeti yapsam verirmiyim? bana biraz yardimci olurmusunuz? mesela ne yiyorsunuz?

sadece ha$lama tavuk gögüsü ve kari$ik salatami? hiç yogurt meyve falan yokmu?

birde çok merak ediyorum ben biraz umutsuzumda sizce ilk hafta ne kadar veririm, bu arada çok ama çok zor kilo veren biriyim malesef

tavuk haşlama yada ızgara+ salata+yogurt yada ayran.meyve yok maalesef :) sabah tavuk yiyemem diyorsan kızlarla alternatifler ürettik lakin artık tavuktan hafif bıktık :KK14: sabah yumurta yada yogurt yiyebilirsin.peynirde olabilir ama az yaglı olur. bizlerde zor kilo veriyoruz canım.sporla dietle yavaşta olsa hallediyoruz.ne kadar kilo vereceğin senin meto na baglı,birde ne kadar spor yapacagına baglı.kimimiz 5 verdi kimimiz 3 kimisi de 1 :) değişiyor işte :) ama 1 de olsa 5 de olsa mutlaka veriyorsun.sen ilk önce kararını ver , biraz sakinleş :KK16: diet işi sabır işi.hep birlikte hallederiz inş

ya arkadaşlar bu türk kahvesi olyı gerçek mi selültler inanılmaz arttı bir ay önce de doğm yaptım iyice fena olmşlar nefret edyrum artk bacaklarımdan yardım lütfen yaaa..........

gelelim banaaa :KK17: tartılmıyorum :KK52: walla bende şaştım kendime :KK70: tartılsam moralim çökecek biliyorum.benim tipim elma.yani üst tarafım alt tarafıma göre daha kilolu.yani önceden öyleydi :KK52: alt bedenim 34-36 üst bedenim 36-38 arası. üstte kalan yaglarda yavaşça gidiyor.kaburga kemiğimi gördüm dün aynada :KK52: insan böyle delice bişey nasıl sevinir bilmiyorumda yaglar gidior die sevindim :)) ben önüme 20 gün aldım kızlar.20 haziranda kaç kiloda olursam olayım bırakıcam diet olayını.eğer hala kilo vermeye ihtiyacım olursa spor ile devam edicem.2.5 yıldır sürekli bir diet-spor.çok sıkıldım artık.son 5-6 kiloda gider sanırım.20 gün sonra umarım onada ihtiyacım kalmaz.tartılmayacağım ama sizi asla yalnız bırakmam :KK54:
gelir burda menülerimi yazarım, çen çen sayfalarca yazarım yine :21:

ya arkadaşlar bu türk kahvesi olyı gerçek mi selültler inanılmaz arttı bir ay önce de doğm yaptım iyice fena olmşlar nefret edyrum artk bacaklarımdan yardım lütfen yaaa..........

sporsuz olmaz canımcım yaa.sen maskeni yap bolca ama sporunu suyunu da ihmal etme ok.eminim sonuç alırsın.selülite en iyi spor yürüyüş,yüzme ve plates diyorlar

Günaydınlar herkese :KK3:
Diyete geçen hafta başladım ertesi gün regl oldum ve 6 gün boyunca kaçamaklıda olsa diyete devam ettim hiç kilo veremedim fakat kiloda almadım. Dün itibari ile artık rahatça diyete devam edebilirim , sabah tartıldım 900 gr gitmiş çok mutluyum :KK16: ilk günler migrenden dolayı zorlanmıştım ama şimdi çok rahatım, hedefim bu hafta 5kilo vermek. İstediğin ölçüde zayıf olunca , insanın kendine özgüveni bile farklı oluyor, biraz sabır biraz gayretle bu diyetin çok işe yarayacağını hisssediyorum. Teşekkürler edeada :KK16:

X