Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kızlar
bir kaç gün önce salatama yabani bir ot karışmış sanırım iyi yıkayamdım yerden bogazıma saplandı 2 gün falan sürekli bogazım agrıdı sanki bogazım sol tarafında bir kurdan var ve sürekli batırıyolar gibi
doktora gittim ve otlarda bulunan bir diken bogazıma saplanmış. küçük bir opersyonla çıkardılar tabi bogazım yara oldugu için bir süre ara vermek zorunda kaldım.
pazartesi yeniden başlıycam
aman kızlar salatalarınızı çok iyi yıkayın hayatımda ilk kez böyle bişey geldi başıma şok içindeyim:)

arkadaşlar bendeşimdi mazemeleri almaya gidiyorum amatavuk göğününekadarkoyuyoruzmesala bir tavuk göğsünü kaç kerede yiyeceğiz 1 göğüsü biröğünmü yüyeceğiz havuçta atsak salataya olurmu

be bir tavuk gögsünü iki öğünde yiyorum mesela herkes kendine göre ayarlıyor

çok geçmiş olsun Allah bi daha yaşatmasın..

her yer..özellikle göbek.

çok sevindim zayıfladığına mıgren bende de var başıma bela..birazdan mıgrenle ilgili bi tavsiyede bulunucam ben uyguluyorum önemli ölçüde işe yaradı az sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

yapmayın bacılar etmeyin :26::26: ne süpürmesi.selülitlerin hepsi birer bozulmuş hücre , dolaşım sisteminize zarar vereceksiniz çık günde 1 saat yürü.bir aya fıstık gibi bacakların olur.

Çok güldüm çok tatlısın..önce senin tavsiyeni deneyelim..sonra süpürürüz ...

Son düzenleme:

canım sen kaç seans yaptın?

bana bi doktor önermişti,mıgren ilaçları geçici çözümlermiş..mıgrenin ilacı:üzülmek,yorulmak,aç kalmak,merdiven çıkmak,gürültü,kokular soğan gibi şeylerden uzak durmak..bunlardan uzak durmaya çalışıyorum. çok faydasını gördüm..

kısacası düzenli yaşam..

Günaydın kızlar :) Biraz geç kalkıyorum da 66.2 kg çıktım. Başlangıç: 69, 1.gün:67, 2.gün:66,2. Spor da yapmıyorum, içimden bir ses kilo vermem duracak bir kaç güne diyor Kilo çizelgesi nasıl ekleniyor?

Selam arkadaşlar :) Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz. Ben 2. etabımdayım ve 1. etabımda 5 kg verdim inanın bu diyet süper yeterki iradenize dikkat edin 2. etabımda bu diyeti yapmak daha kolay geliyor. Miğdem küçüldü galiba tatlı delisi olan ben 3 günlük aramda dahi tatlı yemedim. Herkes zayıfladığımı fark ediyor motivasyonum daha da artıyorr, herkese kolay gelsinn...

bende çizelgeyi ekleyemedim bi türlü :26: yardım kızlarrrrrr

evet baharat takviyesiyle azcık değişiklik yapınca daha güzel oluyor yoksa insan tiksinmekten korkuyor..

geçmiş olsun caım..evet güzelce yıkamak gerekiyor :26:

arkadaşlar ben tavuğumu fırın poşetinde pişiriyorum. İnanın çok leziz ve mis gibi oluyor tavsiye ederiim

Hep tvuk tiksinmiyor musunuz kızlar:26:Bende akşama tavuk haşladm salata ve yogrtla yiycem.Ama her ögün yiemem tiksinirm hemde ogluşu emziriyrm sebze vitaminlerinede ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…