Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Hasgülüm ben 90 küsürlerden bu kiloya indim
hamilelikten kalan kilolar bu arada
yaklaşık bir yıl içerisinde yavaş yavaş gitti kilolarım
ama şimdi tahammülüm kalmadı hemencecik hedef kiloma varmak istiyorum çok sabırsız oldum bu konuda
bu diyeti de tam olarak uygulayamıyorum sabah bir dilim ekmek yumurta peynir yeşillik ögle ve akşam bazen peynirli bazen tavuklu salata yiyorum sanırım ondan dolayı istediğim gibi gitmiyo kilolar
ama aradan sonraki 5 günde harfiyyen uymak istiyorum belki o zaman burdaki arkadaşlar gibi birer birer gider kilolar
sende hiç moralini bozma elbet gidicek ama zaman ve sabır
aynen hasgül bende doğumumdan sonra tam 90 kıloydum 30 kılo almıstım
sadece sabır suan 59 um inşallah sende hızlıca verırsın

kızlar 15 gunum cuma gunu bıttı 2 gun ara verdım sımdıtekrar başladım
1. gunum yanı ılk başladığımdan daha hırslıyım çünkü kılo vereceğimi bılıyorum ne yapmam gerektıgımı bılıyorum tek yapamadığım su meselesı
1. 15 gunum 66.3..........59.7
2. 15gunum 59.7...............

1. gün bakalım neler olacak ayın 18ınde düğün var görümcemin kıyafet bıle almadım daha çok kılo verırsem bol gelmesın dıye :) bugün biraz başım ağrıyor ıkı gun hiçbirseyden kasmadım herşeyi yedım hatta abarttım ama birşey olmadı 55 ı görmek ilk hedefim ıkıncı hedefim 50 hepımıze kolay gelsin

benim tavuğum bitti kızlar zaten sitediğim gibi itinayla yapamdım bu rejimi..

tavuk stoğu yapıp daha azimli başlıcam inş..

şimdilik sizin verdiğiniz kilolarla mutlu oluyor ve sıkı bir şekilde sizi takip ediyorum

günde 15 dk da twester tabiki:KK55:

banada çok geldi ne güzel ya .biz gram gram veriyoruz:/(((((((((((

Ben hiç ara vermedim. 5 gün salata ve tavuk dışında sadece şekersiz çay içtim. Akşam 7 den sonra hiç birşey yemedim. Sadece hafta sonu ekmek hariç normal yemek yedim. Dikkat edince gerçekten oluyormuş onu anladım.. Sonucu görünce bende çok şaşırdım. Annemler kilo verdin fln demedi hep aynı göre göre değişiklik belli olmuyo. Ama bugün patronumun annesi geldi sen kilo mu verdin zayıflamışsın sanki dedi :) Hafta sonu anneannem geldi oda aynı şeyi söyledi. Duyunca da ayrı bi mutlu oldum :) Devam edeceğim inşallah.. Biraz daha var fazlalığım çünkü.. Herkeze başarılar..

kızlarr öğlen yoğurt ve az ıspanak yedım.

15 dk spor ve 10 dk twıster yaptım

1 haftadr twıster yapıyorum bısı dorcam kızlar twıster gercekten ıse yarıyor mu duzenlı yapıyorum

bugün regl olmuşum hiç bir şey yapamayacağım gibi geliyor ama sizlere 1 sorum olacak regl döneminde spor sakıncalı mı?

cok guzel soru.benimde sorum regl doneminde diyete devammi edicez?cevablandirirsaniz seviniriz:44::44:

cok guzel soru.benimde sorum regl doneminde diyete devammi edicez?cevablandirirsaniz seviniriz:44::44:
Regly döneminin bayanlar için en zorlu dönem olduğunu biliyoruz özellikle zayıflamaya çalışırken regly döneminde vücudun ödem toplaması nedeniyle kendinizi kilo almış hissediyoruz bizler için bu oldukça zor bir durumdur bu Vücudun ödem toplaması her kadın için gerçekleşen genel bir durum olmasa da çoğu kadında yaşanan bir gerçek ödem oluşması ne yazık ki tartıda en azından 1 ile 2 kilo a oynama yapıyor bazen basenlerinde şişme göğüste şişme yaşanırken kimi kadınlarda ise şişme karın kısmında oluyo yani benim göbüşüm şişiyo hiç diyeti bırakmaya deymiyor ben adetken başladım salata diyetiyle 2 kilo verdim

Kizlar,kocam 6 gunu tamamladi,ne yazik ki bir cogunuz gibi cok fazla kilo vermedi. Pazar gunu tatil yapmak istediginden 6 gunde birakti.

94,5 tan 91,5 a dustu.
Yarin tekrar baslayacak.
Yeni sonuclari da sizinle paylasacagim.
Hepinize kolayy gelsinnnn. Ha gayret hepiniz incecik olucaksiniz insallah :KK9::KK9::KK9:

arkadaşlar acaba karpuz yesek çok büyük bir zararı olur mu ki? hani insanlar karpuz diyeti yaparya acaba yesek nasıl olur dedim :)):KK53:

hakketen niye böyle oldunuz kilo veriliyor işte motivasyon kaybı niye ben 10 gün yaptım ara verdim bugün başlıyım dedim zorlandım bıktım tavuktan en zor gelende tavuklara güvenmiyorum

hakketen niye böyle oldunuz kilo veriliyor işte motivasyon kaybı niye ben 10 gün yaptım ara verdim bugün başlıyım dedim zorlandım bıktım tavuktan en zor gelende tavuklara güvenmiyorum

acaba tavuk yerine yağsız et kıyma
Yada yine protein niyetine peynir yoğurt falan yesek olmaz mı ki

kızlar tavuktan bıktıysanız haftada iki gün balık yemekte güzel
balıkla devam edebilirsiniz. tavuktan bıkanlar için iyi bir değişim. hemde hormonsuz ve sağlıklı :KK49:

kızlar bu işin profesyonel kimyasal boyutunu bilemem.ama gördüğümü anlatayım size belki huzurlu olursunuz.benim abim a.b.d yaşıyor.ve türkiyede iş kurmak isteyince bir tavuk çiftliği oldu bu iş.çok bildik bir markanın piliçlerini yetiştiriyor ve ben çok sık gidip görüyorum.(bu arada abim emekli imam.diyeceksiniz ki ne alaka.yurtdışında bildiği tarzda beslenemezler bazen. bu yüzden yüzlerce kilometre gider helal kesim sağlıklı et alabilmek için.böyle bir adam kendi yetiştirdiği piliçleri yer mi sizce sağlıksız olsa?...)her evresini gördüm piliçlerin ne dendiği gibi hareketsiz ne de sağlıksızlar.bildiğiniz kümesin büyüğü sanki.hepsi neşeli cıvıl cıvıl...:))))))).bu tavuk yazıları ve maillerinde başka bir amaç var bence.mesela kızrmızı ete ya da balığa talep artsın diye. bu benim fikrim tabi. ama olamaz mııı?

X