Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Nescafe classic sade olanın 1 kalorisi varmış ya gerçekten kalori varmı çok acaba ama cok guzel iştahımi kapatıyo ekmek tedikce yiyesim geliyo benim o yuzden hic ona bulaşmıyom:KK1:Ekmek beni sık acıktırıyo çünkü bende insülin direnci var tatlım:KK19:

Bu arada bugünü kazasız bitirmek üzereyim benim ilk günler zordur hep ama bugün güzel geçti :) umudumuz yarınlaraaa:KK70:

nes kahve klasikte hiç kalori yoktur..

ya offf kendime inanamıyorum bugün diyetimin üçüncü günü ve çok güzel gidiyodu hiç kaytarmadsım nerdeyse hatta dün arkadaşlarla mangala gittik ve ben onlar mangal yerken sahil boyu yürüyüş yapıp durdum
amaaaaaaa bu akşam yemeğinde eşim için kızartma yapmıştım kendime yine salata tavuk ama o arada eşimle sohbete daldık sofrada ve ben tavuk filan unutum tabağıma kızartmaları doldurup yedim yaaaa şaka gibi bi güzel yedim bide kola içtim bi bardak sonra mutfağa gidip hazırladığım salata ve tavuğu görünce deli oldum ya
resmen diyeti unuttum ya offfff çokkkk kızdım kendime çok yarın varya tümgün koşucam hatta salata tavuk bile yemiycem ceza olsun bana

ya offf kendime inanamıyorum bugün diyetimin üçüncü günü ve çok güzel gidiyodu hiç kaytarmadsım nerdeyse hatta dün arkadaşlarla mangala gittik ve ben onlar mangal yerken sahil boyu yürüyüş yapıp durdum
amaaaaaaa bu akşam yemeğinde eşim için kızartma yapmıştım kendime yine salata tavuk ama o arada eşimle sohbete daldık sofrada ve ben tavuk filan unutum tabağıma kızartmaları doldurup yedim yaaaa şaka gibi bi güzel yedim bide kola içtim bi bardak sonra mutfağa gidip hazırladığım salata ve tavuğu görünce deli oldum ya
resmen diyeti unuttum ya offfff çokkkk kızdım kendime çok yarın varya tümgün koşucam hatta salata tavuk bile yemiycem ceza olsun bana
hiç yemezsen metebolizmayı durdurursun oysa biz hızlandırmaya çalışıyoruz:KK50:

seninde kandilin mubarek olsun canım tavuğu senin gibi pişiren arkadaşlar oldu yağsız tuzsuz olduktan sonra bi sakıncası olacağını zan etmiyorum. yıllar önce benzer diyetle zayıflamışsın merak ediyorum arkadaşım verdiğin kiloları hemen aldınmı ? almadınmı? cevaplarsan memnun olurum.
evet benzer diyetle zayıfladım bir kaç ay almadım sonra bana migren teşhisi koyuldu ve bazı ilaçlardan dolayıymış 10 kilo aldım bilseydim hiç kullanmazdım tam evlilik öncesiydi offff yaaa hala içim yanar o günlere ama size bir şey söyleyim yakınlarda dukan diyeti yaptım ve yarım bırakmak zorunda kaldım tamamlamama rağmen 2 kilo aldım sadece ve deli gibi yiyorum daha almıyorum sadece sabahları aç karnına karbonatlı limonlu su içiyorum
bu arada dün niyetli olduğum için biraz ekmek yedim dayanamadım ama 300 gr. gitmiş ona rağmen bu gün tam gaz devam inşallah:)))

Umarım:KK31:
3 gündür çok ağrımvar pazartesi dr. gidicem ancak o gün randevum malesef bakalım ne diyecek
slm kızlar henüz tartılmadım yarın sahab ya da cumartesi sabah inşallah
Umarım vermişimdir biraz inceldiğimi fark ediyorum aslında :KK24:

Spor malesef yapamıyorum bacağımdan dolayı
Belimde de fıtık var şimdi ben nasıl spor yapsam bilemedim
Var mı fikri olan:KK17::KK37::KK43:

benim ablamdada fıtık var ama platese gidiyor sana ona göre hareket ettiriyorlar

günaydın arkadaşlar bugün benim 7. günüm bittti ve hiç tartılmadım sürpriz olsun istemiştim ama bukadar beklemiyordum ve tartıldımki tam 5 kğ. gitmiş inanamadım 104 ile başladım şuan 99 um çok şükür yüzün altına indim mutluluktan uçuyorum ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim .sebep olan konu sahibi arkadaşım egeade allah binkere razı olsun şimdiki 3 günlük aramda tekrar almamak için neyi önerirsiniz arkadaşlar .hepinizdende mutlu haberler bekliyorum inşallah.

günaydın arkadaşlar bugün benim 7. günüm bittti ve hiç tartılmadım sürpriz olsun istemiştim ama bukadar beklemiyordum ve tartıldımki tam 5 kğ. gitmiş inanamadım 104 ile başladım şuan 99 um çok şükür yüzün altına indim mutluluktan uçuyorum ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim .sebep olan konu sahibi arkadaşım egeade allah binkere razı olsun şimdiki 3 günlük aramda tekrar almamak için neyi önerirsiniz arkadaşlar .hepinizdende mutlu haberler bekliyorum inşallah.
öncelikle gözün aydın canım .ben arada bir kilo aldım.ama yine verdim o yüzden önemsemiyorum.ara diyerek bol bol yeme.mümkün olduğu kadar dikkat et yine .meyve ye bol bol.

süpersin canım haftanın yıldızı sen olmalısın:KK9:

benimde bugün 7. günüm bitti.kaçamak olarak sadece dört ve beşinci günler bir tabak kiraz yedim ve sonuç 2 kilo ama ben hiç spor yapmadım.sadece ev içinde hareket edebiliyorum.

merhaba arkadaşlar bende bu diyeti uyguluyorum ama kendimce bazı değişiklikler yapıyorum kahvaltıda peynir salata domates yiyorum öğlen yoğurt yada cacık sadece akşam tavuk salata yiyorum kaç kiloyla başladığımı bilmiyorum tartım yoktu ama başladıktan bir hafta sonra 68 idim şuan 64,7 yim ama şöyle bir sorunum var afedersiniz ama bugün 4 . günüm ama hala lavaboya çıkamadım 25 yaşındayım ilk kes böyle bir sıkıntı yaşıyorum bu hade tartıda yüksek çıkıyorum haliyle sabah 3 kuru kayısı üstüne ılık su ve kahve içtim işe yarar dediler ama yaramadı bir öneriniz var mı bu durumla ilgili?

merhaba arkadaşlar bende bu diyeti uyguluyorum ama kendimce bazı değişiklikler yapıyorum kahvaltıda peynir salata domates yiyorum öğlen yoğurt yada cacık sadece akşam tavuk salata yiyorum kaç kiloyla başladığımı bilmiyorum tartım yoktu ama başladıktan bir hafta sonra 68 idim şuan 64,7 yim ama şöyle bir sorunum var afedersiniz ama bugün 4 . günüm ama hala lavaboya çıkamadım 25 yaşındayım ilk kes böyle bir sıkıntı yaşıyorum bu hade tartıda yüksek çıkıyorum haliyle sabah 3 kuru kayısı üstüne ılık su ve kahve içtim işe yarar dediler ama yaramadı bir öneriniz var mı bu durumla ilgili?

canım aynı sorun bendede oldu bana ılık suya az bal az sırke koy ıc dedıler sabah ve akşam yatmadan.

gercekten bana yaradı bı dene ıstersen belkı faydasını görursun.

kı bu ghafta ıncelmeye basladım belkı onun da faydası var

ben böyle durumlarda sinemeke ve pısır püskülü demleyip bir bardak içiyorum.o gün tuvaletten çıkamam zaten.

aynen gormek lazım 60 65 arası kılo ınsanın ustune yapısan ve çok zor gıden kılo aralıgı neden acaba bıçok kişi öyle 60 ın altına ınersem işim kolay mesele 59 olmak bakalım benim boy163
50 li kilolar her zaman zayıf kilolar olarak algılanır :) aslında birazda psikolojik ya :26: şu anda 57 yim ama gayet ince duruyorum.bir daha kilo al ver işi ile uğraşamam.yeterince yıprandım.dile kolay tam 33 kg oldu :) kilo verirken ne çektiğimi bir ben bilirim :KK14:

darısı başıma tatlım bu hafta da otluyorum:KK56: haftaya gıdaklıcam :KK1: inş gün gün farketmet kadar güzel bişey yok şu mübarek günde rabbim herkesin isteklerini dileklerini gerçekleştirisin
olur canım olur seninkide :) ben ne zaman 50 li kilolara düşen birini görsem adeta sorguya alırdım :KK14: bana rüya gibi 57 de olmak ama oldu işte :) çok sabırlı olmak ve asla vazgeçmemek lazım :KK16:

Son düzenleme:

sabahları roka ye kahvaltıda..birde 2 adet elma +6 yada 7 adet yeşil erik ve yarım limonu 4 su bardağı suda kaynat.. sabah öğlen akşam iç. hem metabolizmayı hızlandırıyor hemde kabızlığıa çok iyi.. hemen dene arkadaşım...geçmiş olsun

kızlar sabah tartıldım dün gibi 57.8 çıktım :KK14: dün 2 şişe maden suyu içmiştim.dışarıda çok dolandım halsiz kalınca mecburen içtim ama maden suyu zaten 0 cal :) belkide vücudumda su tuttu yada vücut kendini biraz korumaya aldı bilmiyorum:26: kesinlikle bozmayacagım.bugün veremediğim 300-400 gr mı yarın yada diğer gün katı ile geri alırım biliyorum:KK52:

cuma günü 56 yı görmek istiyorum demiştim. artık kendime hedef koymayacagım :KK4: psikolojik olarak etkileniyorum galiba :KK53: ama 56 da olsam fena olmazdı he :))))))))

çok çok inceldim.benim üst tarafım daha kilolu.kollarımda ki yağlar gittti hatta spordan kazandığım minik ince kaslarım görünmeye başladı bile :) boyun göğüs dekoltem felaket güzel oldu :) ben protein dieti ile bu kadar sonuç alacagımı bilseydim 2 yıl sadece sporla sürünmezdim :KK52::KK52:

X