Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Bu diyette bir haftam doldu tam tamına 2.800 gr gitti hem de çok rahat gitti .Bayıldım bu diete her gün tartıda kilomun azaldığını görmek çok güzel ...Yalnız meyve yemeyi çok özledim bugün biraz yiyicem.:)

yan avatar resmini nasıl koydun anlatabilirmisin bana acaba ben yapamadım

:KK25:
Bu diyette bir haftam doldu tam tamına 2.800 gr gitti hem de çok rahat gitti .Bayıldım bu diete her gün tartıda kilomun azaldığını görmek çok güzel ...Yalnız meyve yemeyi çok özledim bugün biraz yiyicem.:)

Tebrikler canım nerdeyse 3 kilo süper yaaaa devamını dilerim:KK19:

10 gun once mezroyla ölçülmüştüm yaklasık 4 cm basenden ıncelmsı.akşam eşim esofman uzerıne yapısıyordu ama bol duruyo dedi:)))
hatta zorla bısıler yedrmeye calışıyor kendı yerken azcık al dıye ama yemıyorum zayfladıgımı gördükçe bır de yatmadan sıkılastırıcı krem suruyorum 1 haftasır o da ıse yarıyor sanırım

bugün tavuk yerine balık yesem yada tavugun yerine gececek bişey hiç içimden gelmiyor tiksinicem bu gidişle :KK53:

Bugün ilk gün ama gayet iyi gidiyor ne halsizlik ne bişey sabah 2 yumurtalı omlet yedim yağsız yanınada domates
Öglen salata tavuklu yağsız 1 bardak ayran
Akşamada 1 kase yoğurt yicem hiç acıkmadım habire sade nescafe iciyom cok guzel iştah kapatıyo kızlar
canım nescafe yi bende çok severim ama kalorisi çok yüksek o yüzden açıkmıyorsun.onun yerine kepek veya çavdar ekmeyi yesen hem zararı daha az,hemde seni tok tutar.benden tavsiye.

canım nescafe yi bende çok severim ama kalorisi çok yüksek o yüzden açıkmıyorsun.onun yerine kepek veya çavdar ekmeyi yesen hem zararı daha az,hemde seni tok tutar.benden tavsiye.

Nescafe classic sade olanın 1 kalorisi varmış ya gerçekten kalori varmı çok acaba ama cok guzel iştahımi kapatıyo ekmek tedikce yiyesim geliyo benim o yuzden hic ona bulaşmıyom:KK1:Ekmek beni sık acıktırıyo çünkü bende insülin direnci var tatlım:KK19:

Bu arada bugünü kazasız bitirmek üzereyim benim ilk günler zordur hep ama bugün güzel geçti :) umudumuz yarınlaraaa:KK70:

Teşekkür ederim canım ilk hafta diye sanırım çok gitti ama çok rahat ettim bakalım bu hafta nelr olacak?):

Bence diger haftalarda güzel gider önemli olan istikrar ya ben hep yapıp yapıp bozanlardanım ama zamanında çok güzel kilolarda verdim bana bazen bi gaz geliyo veriyom sonra geri alıyom pis biğazımdan işallah bende ilk haftadan güzel bir başlangıç yaparım:KK56:

tsk ederim canım istirahat sartta okulunda son zamanları yeteri kadar rapor ve izin kullandık biz. umarım sizde de önemli bir şey oluşmamıştır çünki gerçekten zor bir tedavi gerektiriyor.
Umarım:KK31:
3 gündür çok ağrımvar pazartesi dr. gidicem ancak o gün randevum malesef bakalım ne diyecek
slm kızlar henüz tartılmadım yarın sahab ya da cumartesi sabah inşallah
Umarım vermişimdir biraz inceldiğimi fark ediyorum aslında :KK24:

Spor malesef yapamıyorum bacağımdan dolayı
Belimde de fıtık var şimdi ben nasıl spor yapsam bilemedim
Var mı fikri olan:KK17::KK37::KK43:

kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar dün burayı okudum aklıma 10 yıl önce kardeşimle uyguladığım diyet geldi gerçekten çok kilo vermiştik kardeşimle beraber sadece haşlanmış tavuk göğsü yiyorduk ve sabahları yürüyüp aç karnına soda içiyorduk nerden duyup nasıl yapmıştık bilmiyorum ama hatırı sayılır kilolar vermiştik neyse dün okudum ve bugün iftara tavuğumu çıkarttım yanlız yağsız fırında baharatla yapsak olurmu hani iftar için özel olsun bugünlük yanına da salata ayran ohhh mis oruç oruçta yazılmıyor böyle:KK9:

seninde kandilin mubarek olsun canım tavuğu senin gibi pişiren arkadaşlar oldu yağsız tuzsuz olduktan sonra bi sakıncası olacağını zan etmiyorum. yıllar önce benzer diyetle zayıflamışsın merak ediyorum arkadaşım verdiğin kiloları hemen aldınmı ? almadınmı? cevaplarsan memnun olurum.

ben 73 kilodan 64 kiloya indim ve beni görenler 80 kilo falan diyordu yani 73 den fazla gösteriyordum ve 44 bedenin içine zor girebiliyordum o da korseyle,2 aşama yaptım 7 gün 3 gün ara verdim 5 gün daha yaptım verdim..malesef hep tavuk salata yedim ilk gün tiksindim ama ertesi gün 72 sonraki gün 71 derken gözüm bir şey görmez oldu.insan mecbur olmaya görsün.daha önce yediklerime dikkat ettim,pasta kola tü rü besinlerden uzak durdum.45 dk koşu bandı derken 2-3 kilo verdim.az dikkat etmedim hemen aldım ki bu 2-3 kilo 1 ayda gitti.ama tavuk salata benim hayatımı kurtardı.kilolarımı verdim mağazaya girdim 42 beden istedim bayan hocam size 42 büyük olabilir dedi ve 40 beden zor da olsa oldu.başka soru olursa yardımcı olabilirim.

sadece salata ve tavuk tavuk tuz şeker yok sorun da değil zaten benim için bir haftada kesin verdiğin kiloyu öğrenmem mümkünmü acaba..7 kilo vermişmisindir..ne mutlu sana bu arada darısı başıma:)

kilo veren arkadaşımı tebrik ediyorum,yılmak yok devammmm..ben de 1 kg vermişim..arkadaşın biri sağlıksız demiş,bi kere tavuk yiyorsun ayran içiyorsun salataya da istediğin yeşillikleri atıyorsun..nesi sağlıksız tavuk ve bol yeşillik sebze,marulundan tut domatesine kadar ...ayrıca acil kalp ameliyatına gireceklere de hızlı kilo versinler diye bu tarz diyetler uyguluyorlar..sağlıksız olsa doktorlar önermez..bu diyetin özelliği tavuk salatayla yanyana gelince yağ yakması..bi arkadaşı ben tavuk yiyemem dedi sadece salata yedi bu sonucu elde edemedi.bu diyet bana mağaza yüzü gösterdi,hiç bi şey olmuyordu.çok zor günler geçirdim..lütfen arkadaşlar sonucu yazalım motive oluruz.

kesinlikle görüşünüze katılıyorum tavuk salata ve ayran bu üçlü zaten diyetlerin vaz geçilmezi daha ne olsun yarın bu diyete başlıyorum ben de yazacağım ama tam bir hafta sonra soonuç yazacağım...

X