Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kaç kilo verdin tatlım ?
hiç bilmiyorum tartım yok şuan evimi yenı tasıdım bı kısmıda öbür evde tartı orda kalmıs gidip tartılmam gerekıyor 65.3 le başladım 7 gunde 3 kılo verdım arayla birlikte 14. gunumdeyım bugun en az bı 2 kılo daha vermişimdir.
asıl önemlisi ben 60ta takılıyorum hep umarım bu sefer takılmaz
bu bıtınce 15gundaha yapıcam

Son düzenleme:
ay ne güzel gidiodum ben bu ikinci haftamdi bugün misafirim geldi e kadar hazirlik yaptim yemeden duramadim tabe insanin icine batiyo ya :/ yarin hic bisey yemicem..bugünü ara sayarim..

tşk ederim canım aslında terslik varda buna şükür diyoruz.8 yaşında kızım okulda dizini burktu.bağ kopması ve menisküs yırtılması oluşmuş.20 gündür alçıda idi.2 gündür koşturduk işte doktorlar mr lar falan işte alçı çıktı bir süre daha dizlikle korunacak:KK43:(((((([/QUOTE
ay geçmiş olsun çok üzüldüm
daldan düşen gelsin demiş
bende aynı dertten bir yıldır çekiyorum. dolabın üstünden valizi indirirken boşluğa bastım. bir yıl çektim sonunda ameliyat oldum.üç ay oldu daha normale dönemedim. hareketlerim kısıtlı.
kızınız daha küçük inşaAllah çabuk iyileşir

selam arkadaslar,,oncelikle mine39 gecmis olsun .

Ya ben baslamistim ne guzel..guzelde gidiyordum..dun aksam eve erkende geldim
(esimden 1 saat once) spor yapcaktim sozde...:KK43:( o yuzden yogurt yedim,suyumu ictim bolcana sonra dayanamadim tartiya ciktim 63.2 geliyordum :)) offfff...
Ama ben cok uzun zamandir evde yemek yapamadigimi ve esimin hep aparatif seyler yedigini bildigimden ona yemek hazirliyim dedim...
Firinda makarna (ki ben cok severim) Guvecte tereyagli karidesli-mantar,corba,salatayi yaptim sofrayi kurdum..Esim bi geldi..''Askim ozluyorum ben senin bana kapi acmalarini,yemek yapmalarini'' deyince eridim..Ustune birde beni tek birakmiycan demi bu sofrada dedi:)
Oturdum yemek yedim.. :KK43:((
Ben gun icinde cok guzel gidiyorum da aksamlari ne yapcam ya?
Yardim edin kizlar yaa.ne olurr ..tam 1 ay sonra dugunum var..3 hafta sonra Turkiye'ye doncem..offf...

geçmiş olsun canım üzüldüm
Bende yırttım sanırım menisküsü pazartesi gidicem dr. mr çekilmedi henüz
Umarım hemen düzelir istirahat şartmış
Tekrar geçmiş olsun
tsk ederim canım istirahat sartta okulunda son zamanları yeteri kadar rapor ve izin kullandık biz. umarım sizde de önemli bir şey oluşmamıştır çünki gerçekten zor bir tedavi gerektiriyor.

Kızlarr herkese günaydınn ve regaip kandıliniz mübarek olsunn kızlar

rabbım duarımızı kabul eyler ınsallah arkadaslar

tşk ederim canım aslında terslik varda buna şükür diyoruz.8 yaşında kızım okulda dizini burktu.bağ kopması ve menisküs yırtılması oluşmuş.20 gündür alçıda idi.2 gündür koşturduk işte doktorlar mr lar falan işte alçı çıktı bir süre daha dizlikle korunacak:KK43:(((((([/QUOTE
ay geçmiş olsun çok üzüldüm
daldan düşen gelsin demiş
bende aynı dertten bir yıldır çekiyorum. dolabın üstünden valizi indirirken boşluğa bastım. bir yıl çektim sonunda ameliyat oldum.üç ay oldu daha normale dönemedim. hareketlerim kısıtlı.
kızınız daha küçük inşaAllah çabuk iyileşir
çok tskler canım umarım kolay atlatırız ama bu menisküse bulaşan sürekli dikkat etmek durumunda kalıyor sizde dikkat edin kendinize .

selam arkadaslar,,oncelikle mine39 gecmis olsun .

Ya ben baslamistim ne guzel..guzelde gidiyordum..dun aksam eve erkende geldim
(esimden 1 saat once) spor yapcaktim sozde...:KK43:( o yuzden yogurt yedim,suyumu ictim bolcana sonra dayanamadim tartiya ciktim 63.2 geliyordum :)) offfff...
Ama ben cok uzun zamandir evde yemek yapamadigimi ve esimin hep aparatif seyler yedigini bildigimden ona yemek hazirliyim dedim...
Firinda makarna (ki ben cok severim) Guvecte tereyagli karidesli-mantar,corba,salatayi yaptim sofrayi kurdum..Esim bi geldi..''Askim ozluyorum ben senin bana kapi acmalarini,yemek yapmalarini'' deyince eridim..Ustune birde beni tek birakmiycan demi bu sofrada dedi:)
Oturdum yemek yedim.. :KK43:((
Ben gun icinde cok guzel gidiyorum da aksamlari ne yapcam ya?
Yardim edin kizlar yaa.ne olurr ..tam 1 ay sonra dugunum var..3 hafta sonra Turkiye'ye doncem..offf...

ok tskler öncelikle canım.sonra gelelim eşlere onlar bizi hoş görmek istesede bir ölçüsü var sanırım herkes tarafından hoş bulunacak duruma gelmemizi istemiyolar(en azından benim eşim öyle).o yüzden ufak taktikler kullanıyo benim eşim de sizinki gibi ama olmazki zaten akşamları beraberiz neden eşlik etmiyosun gibi.ben şöyle çözdüm bu durumu onun sevdiği ama bana çekici gelmeyen menüleri hazırlıyorum ben.tabi o zaman tavuk salata daha güzel görünüyo gözüme .aynı sofrada eşlik ediyoruz birbirimize ama herkes kendi menüsü ile:))))))

Günaydın kızlar ,

Bugün başladım çok karalıyım isallah yine fıslamam yemeyince veriyorum kendimi tanıyorum bu diyet bana göre tavuklarımı aldım sabah marketten isterine getirdim aşçı ablamız var her öglen hazırlıcak bana akşamlarıda sadece yoğurt yerim diyorum bakalım zaman ne gösterecek sabah 74 kg çıktım 1 hafta boyunca tartılmayacagım bakalım haftaya perşembe ne olacak:KK53:

merhabalar ,

dun aksam menemen yemeseydım daha az cıkardı emınım bugun 2. gunum 900 gr gıtmıs bıle 66,1 olmusum
sabah yıne kahve ıctım ve yanında 3 tane yulaf bıskuvı yedım (servıste cok mıdem bulandı :KK53:)

günaydın arkadaşlar bende konuyu tesadüf dün gördüm bugün başladım 2 hafta sonra tatile gidiyorum vermem gereken sadece 3-4 kilo var...

inşallah bu diyetle gider de dualarımızı alırsın...

sabah tartıldım 56,5 kiloyum 10 gün bu diyeti yapıcam biraz kendimce değiştirdim...

haydi herkeze bol zayıflamalı günlerrr

internetimi kapattılar evdekii hemde benim iznim olmadan neymiş telefonu iptal etmişim daha alalı 1,5 ay oldu sinirlerim çok bozuk kızlar telekoma selamlar :KK47: artık yeni bir internet firmasından bakıyorum o zamana kadar iş yerimden yazıcam mecbur dün 53.2 olan kilom bugün 52.9 bugün 3. günümdeyim sizce çokmu hızlı kilo veriyorum herkes farketti değişikliği yan simitler gitmiş diye :KK1:

selam arkadaşlar.. kandiliniz mübarek olsun.. bugün 4.günümdeyim. tavuklu salatamı yiyorum şuan.. kendimi biraz zayıf hissediyorum ya :))

ben de güzelce devam edemedim ya bu diyete ne güzel inmeye başlamıştım..

eğer bir yerden fire verirsek devamı geliyor :KK43:

dün akşam eşimle gezmelere gittik köfte yedim tabi altında yatan pideleride:KK14:

ben hiç başlamamış sayıyorum kendimi bu diyete..

daha güzel bir şekilde tekrarlamalıyım:KK55:

herkesin kandili mübarek olsun inş dualarımız kabul görenlerden olsun ..

X