Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

yuppiii kızlar 55 den 53.2 ye düşmüşüm 2. günümdü bugün ilk gün akşam başladığım için saymadım onu :21:

Hanımlar,tartıya her çıkışımda kilom farklı çıkıyor ve oynamalar 2 kg arasında değişiyor,yeni de almışdım tartımı ...Size de oluyor mu?Kaç kılo olduğumu anlıyamıyorum
100 gr.deniyor fakat 300 gr.sapma oluyor basküllerde ama seninki fazla.olmaması gerek.benimde sık sık baskülüm bozuluyor çok sıkcıı birdurum
:KK20:

geçmiş olsun..umarım ters bi şey yoktur..

tşk ederim canım aslında terslik varda buna şükür diyoruz.8 yaşında kızım okulda dizini burktu.bağ kopması ve menisküs yırtılması oluşmuş.20 gündür alçıda idi.2 gündür koşturduk işte doktorlar mr lar falan işte alçı çıktı bir süre daha dizlikle korunacak:KK43:((((((

tşk ederim canım aslında terslik varda buna şükür diyoruz.8 yaşında kızım okulda dizini burktu.bağ kopması ve menisküs yırtılması oluşmuş.20 gündür alçıda idi.2 gündür koşturduk işte doktorlar mr lar falan işte alçı çıktı bir süre daha dizlikle korunacak:KK43:((((((
yavrum kıyamammmm.çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun ablam :KK43:((

sabah 1 kase yogurt yedim.öğlen çoban salata+haş. tavuk akşamada tavuk ızgara ve yogurt yedim.su 3 litre, spor ne yazık ki sıfır :KK43: reglim bitsin başlıcam inş.

yarın sabahta 57 görürsem cinnete bağlayacağım yalnız :KK43: tartılmıcam diyorum yine çatlatıp tartılıyorum ben yaaa.cumaya kadar 56 olmazsam yeşil çay kürü yapıcam.hedef kilom 50.normal yemek yemeye başladığımda +2 gelir yani asıl hedef kilo 52 :)

kızlaer öğlen tavuğu fırında yaptım yanına patatesde atmışdım çok az yedimsanki 2 tabak yemek yemiş gibi oldum hala karnım patlıycak gibi neden böle oldu anlamadım pişman oldum yediğime ama hiçmi yemicem yaa

Son düzenleme:
:95::95::95::95::95:

KAFAM ÇATLIYOOOOOO KIZLAAAAAARRR:KK25:
çok yordu bu tablo gözlerimi beynimii ruhumuu:KK37:
ya ilk yaptığımda tamam herşey iyiydi fakat bi hata nelere mal oldu sil baştan tekrar valla beynim uğulduyo,,eşimin gelmesine 10dk kaldı ben kaçıyorum,yaklaşık 1saattir totomun üstünden kalkmadan halletmişim tabloyuu:KK14:wcye gitmem lazıımm ben kaçaaaarrr:KK9::KK55:

Eline saglik tatliiimmm

bu diyete yarın tamamen başlıyorum (başlıcam başlıcam diyorum ama tık yok 3 gündür başlayamadım) :))) sürekli kaçamak yapıyorum

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım üzüldüm
Bende yırttım sanırım menisküsü pazartesi gidicem dr. mr çekilmedi henüz
Umarım hemen düzelir istirahat şartmış
Tekrar geçmiş olsun

bende dün kısır yedim kızlar

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Bu arada hiç sebze yemiyormuyuz enginar mevsimi ve kendimi durduramıyorum yaaa
Tamda ucuz zamanı :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

X