Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

cnm yediğin kavunun şekerini azaltmak ve birden açlık çekmemek için ayranda olur onada var mı alerjinn :26:

yok canım ayran içebiliyorum çok sağol şimdi hemen bi ayran yapıp içeyim bari bide karbonatlı suyu duymuştum ben ama senin bi fikrin varmı bu konuda,
ben bu diyet konusunda acemiyim bahsetmiştim okuduysan ilk defa diyet yapıyorum ve birazda paniklemiş durumdayım sanki bu kilolar gitmiycek gibi zannediyorum :)

benim soruma cevap verebilirmisiniz kizlar bende bu diyete baslamk istiyorummm

canım benim fikrim emziren anneler sırf et salata şeklinde beslenmesi dogru degil
bol yoğurt ye bol salata ye süt iç ayran iç
pilavı makarnayı azalt ekmeği azalt asla tamamen kesme
hem bol süt yapması için hemde muhteşem zayıflatıp bagırsakları temizleyen bi formülüm var yazayım istersen ???
Ama sen herşeyden ye dozunda yee cnm bebeğin biraz büyüsün öyle yaparsın ..tabii karar seninn

:)) cnm ben uzunn zamandır bu işin içimdeyim (iradesizliğim çıktı meydana :d )

şimdi şöyle karbonatlı suyun amacı midede yediğin besinlerin sindirilmesini hazmını kolaylaştırmakk
ama bana sorarsan yeni diyet yapan biri içinn hiç gerek yok az ye öz ye tek formül bu
onları karbonatlı sudur v.s duraksamalarda falan denersin sonraki dönemlerde şimdi hiç bulaşıp kendini diyetten soğutma derim bu arada yeterki kararlı ve istikrarlı ol takır takırr giderr merak etme

Et yaazz cnmmm yavas yavas baslamak istiyorumm artik 3 ayini bitirdi kizimm

canım çok sağol ya lgilendiğin için ben çok kararlıyım aslında yaparımda biliyorum ama dediğim gibi kahveyi içmeden duramam bide bugün ilk günüm bakalım bundan sonra böyle kaçamaklar olmaz umarım :) bu kilolar gitmezse ben bütün yazı eşortmanla geçirmek zorunda kalıcam :)

iki ayadır ben de şekeri kestim çayımda ..

bir haftada alışıyor insan..

çayıda severim ama başardım

et yaazz cnmmm yavas yavas baslamak istiyorumm artik 3 ayini bitirdi kizimm

cnm bak şimdi her daim yiyebileceğin boll boll süt yapan ve çok faydalı bi tariff :))
kıvırcıkları yıka elinle kopar kopar at bi koca kasenin içine
sonra salatalıkları da aynı şekilde kes kes at içine
sonra içine azıcık bir zeytinyagı(ayçiçekde olur )
sonraa boll yoğurt tuz çok az olsun hatta hiç atma yiyebilirsen
muhteşem oluyor tadı ve çok bol süt yapıyor
bu arada allahım bağışlarsa benimde 9 ve 6 yaşlarına giren iki evladım var ..
Seninkini de allah bağışlasın cnm inşş. Kaderi güzel olsun

ben az önce kayısı ve kiraz yedim kayısı bağırsaklar için birebir iyi geliyor o yüzden yedim yoksa hiç sevmem :)))

Cnm com sagol allah bagislasin evlatlarini benimde 8 yasinda oglum 3 ayini bitiren kizizm vqr artik com sikildim kilolardan bi an once bisy yapmam lazim tarifinide diyetime katiyorum persembe gunu basliyacam

cnm com sagol allah bagislasin evlatlarini benimde 8 yasinda oglum 3 ayini bitiren kizizm vqr artik com sikildim kilolardan bi an once bisy yapmam lazim tarifinide diyetime katiyorum persembe gunu basliyacam

rica ederim güzelim :) hayırlısı olsun hadi ..

arkadaslar topik cok yogun ne guzel ama yazdiklarimiz arada kaynior bazen.yine sormak istiyorum listeyi kim yqpiyor beni de ekler misiniz?

selam kızlar akşam yemeğimde koca bir tabak peynirli salata yedim sadece. habire yeşilçay içiyorum sabahtan beri 3 koca fincan içtim. birazdan tekrar içicem.

.......................

Eklentiler

• $319990_236945106364468_191095597616086_690242_831202491_n.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
Eki Görüntüle 425384 kızlar ancak vakit bulup girebildim,bi meşgale çıktı hep
tabloyu yapmaya başladım ta geri sayfalarda son liste olan uzun bişey var orayı düzenliyorum tabloya geçiriyorum,yayınladığım zaman,kim yoksa listede söylesin,hemen ekliyim yoksa çok karışıcak bilginizeeee

bu arada tabloyu yapınca ayrı bi topic açıp ilk sayfada düzenleyip durucak birisi olsa cidden daha kolay ve güzel olur ne dersiniz

ben de girmek istiyorum listeye ama herhangi bir kuralınız var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…