Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

öğlen yoğurt salatalık ve salata yedım

yarın saat su ıcmedım

snrasında 20 dk güsel you tube dan rhtym workout yaptım baya zevklı oluyor:))

sımdı dınlenmedeyım

bugunluk spor bıttı ama evde ütü sporu benı beklıyor akşam:))

annecımın mısafrlerı gelcekmıs ona mamalar yapıcam ama canım gercekten artık tatlı görsem de ıstemıyor:))

ben bitkisel çaylar konusunda fazla deneyimim yok,yeşil çay zayıflamada çok mu etkili?marketten aldım da..

Canım metapolizma konusunda çok işe yarıyor, bu arada sabah kalkınca hemen ılık su için ve her zaman yemeklerden 10-20 dakika önce ılık su için içiniz temizlensin bugün bir amcadan öğrendim 10 yıldır spor yapıyorum dedi, birde yemeği yavaş yavaş yiyin çünkü açlık hissi 15 dakikamış mesela 2-3 lokma yiyin sonra gidin televizyon falan izleyin 10 dakika sonra tekrar 2-3 lokma yiyin zaten canınız istemeyecek :)))

Arkadaslar ben yurt disinda yasiyorum...Burda siyah cay nerdeyse hic tuketilmiyor..Yerli halk hep yesil cay iciyor...Demleme,sallama fark etmiyor..
Bende yaklasik 1.5 senedir burdayim ve ne yersem yiyim hic kilo almadim aksine verdim ama sonra sabit kaldim ..belki son 2-3 ayda kendi capimda birseyler yapmaya calistigimda 3-4 kilo verdim yine ama geri aldim..Sabit olan 64.5 da kaldim..Cikmiyorum..Ben gunde belkide 7-8 bardak yesil cay iciyorum belki daha fazla..Ama ozellikle degil..Onume o geldigi icin :))) Rus kizlarinda kilo problemi yok..Turkmenlerde de tabi..Belkide bundandir..

kızlar bende bu tavuk salatayı denemeye karar verdim

yarın başlamayı düşünüyorum kımetse

3 günde 2 kilo aldım kendimi frenliyemiyorum

hepimize zayıflama yolunda başarılar

twister aldım kızlar o malum siteden

leslie yapıyodum günde yarım saat değişiklik olur biraz bana..

heyecanla bekliyorum gelmesini işime yarar inş

Yarım saat koşu bandında, 15. dakikada twister yaparak bugünün sporunuda bitirdim şükür gitsin hain kilolar

selamlar öğlen yemeğimde kabak yemeği yoğurt ve peynirli salata yedim. saat 7.5 gibi akşam yemeğimi yicem. canım tavuk istemiyor bugün. yine peynirli salata yicem. 1 saat yürüyüş yaptım ayrıca.

bu diyetle ben kaçamak yaptığım halde 2 kilo vermiştim 1 haftada ama ben gün içinde de koşturuyorum spor değil işten dolayı ama yine aldım tutmadım kendimi ama yarından itibaren yine başlıcam en çabuk sonuç aldığım diyet

evet bugunku menum
sabah 1 domates 2 salatalık azcık peynır 3 kızartılmış kepek ekmeği.1 cay
1 lımonlu soda
aksam tavuk haslama salata.evde bıber dolması vardı 2 tane yedım.ama saat 5 te yedım agzımı kapattım.
3 lt su içtim.
ve bugun 58.5 geldım

bozmaz canım abartmadan sorun olmaz

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50........ . ...................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .......................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53.......... ........................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84........ .........................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58......... ........................57

Xeyrocan..............................81........ ......................

Lara.....................................70.60.... .........................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................87 (6.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................78.8 ............................69.9

dafi.......................................99..... ...........................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.......................59.4...........58.5................

Son düzenleme:

benim kılolarımda çok inatçıydı emin ol verirsin 7 günde 3 kilo verdim bugun 12. günüm 3 günüm kladı ama tartılmadım sürpriz olsun istıyorum
bu dıyet verdırıyor uymak şartıyla

hakkaten rus kızlarında problem yok..ben onları beğeniyorum,çok fitler..sanki selülitleri de yok ya da ben selülitsizine rastladım..

aramıza hoşgeldiniz..inşallah siz de ideal kilonuza kavuşursunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…