Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

baktım netten bulursam bende ondan alıyım portakal tadı varmış daha güzel olur teşekkürler canım. Bu arada ağlamak istiyorum kızzım çoktan uyandı :KK43:

ben büyülü bohça güllü yeşil çay içiyorum.eskiden hiç içemezdim yeşil çay,kokusu bile midemi bulandırırdı ama bunu çok sevdim,içtikçe içesim geliyor,o sinemaki kokusu da yok,gül kokuyor temiz temiz.istersen bunu da deneyebilirsin

merhaba egeada
ben salatanın yanında hep ayran içiyorum,bazen de acıktıkça...ne dersin?yanlış mı yapıyorum?

iyi yapıyorsun canım..sorun yok..buarada bugün bir öğrencim suda boğularak vefat etti..çok üzüldüm.çalışkan,terbiyeli bir öğrenciydi..Allah ailesine sabır versin.babası kalp krizi geçirmiş..

canım en son 58.4 oldum.şimdi regl oldugum için tartılmıyorum.şişim malum.ama sanırım 57 filanım.

dieti bozmak bize 2 güne mal oluyor.dieti bozdugun gün gidiyor.diğer günde o artı kiloyu vermek için ugraşıyoruz.ancak 3. gün tartıda eksi görebiliyoruz :KK43: eğer kurallarına uygun yapmazsan diet bitince hoop gelir kilolar :KK43:

çok sevindim canım 57 olmuşsun. hedefine çok az kaldı maaşallah sana inşallah bende veririm :KK43:

iyi yapıyorsun canım..sorun yok..buarada bugün bir öğrencim suda boğularak vefat etti..çok üzüldüm.çalışkan,terbiyeli bir öğrenciydi..Allah ailesine sabır versin.babası kalp krizi geçirmiş..

başınız sağolsun. çok acı bi durum gerçekten. Allah ailesine sabırlar versin :KK43:(

yine gelirsin canım..Allah bağışlasın kızını. şimdi onun sana ihtiyacı var. :)

Allah razı olsun canım, Rabbim herkesin evladını korusun. Arada fırsat bulup yazacağım inşAllah.

ben büyülü bohça güllü yeşil çay içiyorum.eskiden hiç içemezdim yeşil çay,kokusu bile midemi bulandırırdı ama bunu çok sevdim,içtikçe içesim geliyor,o sinemaki kokusu da yok,gül kokuyor temiz temiz.istersen bunu da deneyebilirsin

Ben en iyisi önerilerden birer paket alayım hangisi hoşuma giderse onla devam ederim belki hepsini severim:) Teşekkür edeirm canım.

Çok üzüldüm ya Allah ailesine sabır versin, inşAllah babası iyidir Rabbim acil şifalar versin ona da:KK43:
Ben de öğretmenim, insanın öğrencisi yeri geliyor evladı gibi oluyor nasıl üzüldüğünüzü çok iyi anlıyorum.

kızlar selalmaz aranızdaan 57 kilo ile ayrılır aslında bu hafta diyet+spor ile 5 gün daha devam edecektim ama galiba hamileyim :) sizlere kolay gelsin seneye görüşmek üzere diyet sayfaları:)eger değil isem haziranda görüşüürüz:)

yapıyorum canım yürüyüş+ eliptik bisiklet bazende videoda göbek ve bel eritmek için egzersizler yapıyorum. haftanın 5 günü muhakkak sporum var

Sporunu ihmal etmemen çok güzlemiş canım mutlaka kilo vereceksin ama en güzeli sıkı bir vücudun olacak. Kilo vermek kadar sıkılaşmak da çok önemli. Bazı bölgeler sadece sporla gidiyor çünkü. Ben de çok video indirdim youtubeden, kkdaki öneriler doğrultusunda merakımdan indirmediğim video kalmadı:) Bir de yapacak zamanım olsa....

kızlar selalmaz aranızdaan 57 kilo ile ayrılır aslında bu hafta diyet+spor ile 5 gün daha devam edecektim ama galiba hamileyim :) sizlere kolay gelsin seneye görüşmek üzere diyet sayfaları:)eger değil isem haziranda görüşüürüz:)

aaa süper bir haber, bu şekilde aramızdan ayrılman gayet hoş olmuş. Gerçekten hamileysen inşAllah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, kolay sağlıklı bir gebelik diliyorum.

Sporunu ihmal etmemen çok güzlemiş canım mutlaka kilo vereceksin ama en güzeli sıkı bir vücudun olacak. Kilo vermek kadar sıkılaşmak da çok önemli. Bazı bölgeler sadece sporla gidiyor çünkü. Ben de çok video indirdim youtubeden, kkdaki öneriler doğrultusunda merakımdan indirmediğim video kalmadı:) Bir de yapacak zamanım olsa....

canım etim çok sıkı benim genetik annemde öyle. bir de zamanında koşucuydum sporla ilgilendim o yüzdende etim bayaa sıkı :) şu göbekten kurtulsam 5 kilocuk versem yeticek inşallah veririz hepimiz kilolarımızı.

canım etim çok sıkı benim genetik annemde öyle. bir de zamanında koşucuydum sporla ilgilendim o yüzdende etim bayaa sıkı :) şu göbekten kurtulsam 5 kilocuk versem yeticek inşallah veririz hepimiz kilolarımızı.

oo en şanslılardansın o zaman süpermiş valla:) göbek derdi bende de var malum doğum sonrası kızımdan hediye:KK1: gerçi ben 46-47 kiloyken bile azcık göbiş vardı bu da bana anne tarafından miras genetik:KK9: Ben de en çok simit bölgesi ve göbiş için uğraşıyorum şuan 52 yim 48 hedefim 49 a da seve seve razıyım:KK8: hadi bakalım inşAllah hep beraber zayıflayacağız. Benden şimdilik bu kadar evde bir huysuz var hoşçakalın, Allah a emanet olun...

5 kilom var canım vermem gereken. 60 ta takılıyor benim hep nedense sinir oluyorum bu duruma.

vereceksin inşallah canım. moralini bozma sakın. vermemiz gereken kilo az olduğunda canımızı alıyo malesef..sakın pes etme. kilo veremesen bile inceldiğini farkedersin.

bende bu pazartsi 2. tura başladım
şuanda toplamda 3 gitti böyle giderse 1 ayda 6 yada 7 kilo vericem ve bu bende çok büyük bir değişiklik yaratacak.dolabım beni giy diyen bir sürü kıyafetle dolu ama hiç biri şuan için olmuyor
bir hafta sonra bazılarını deniycem.

kızlar ben düngece çok kötü bişey yaptım utanıyorum valla :KK17:söylemeye dayanamadım napıyım tatlı krizi tutdu yemedim ama devam etti 1 saat sürdü anlamadım nie öle etti inatdanmı ne gece 2 falandı kalktım helva yaptım yedim yaaa:KK43: bugün 4.günüm

Aslında ruhen hiç iyi değilim ama bu mesajınız beni güldürdü ya :KK1::KK1::KK1: Gecenin 2'sinde hangi enerji ile kalkıpta helva yaptınız :KK1::KK1::KK1: Çok hoşsunuz :KK9::KK9:

Bu arada bebek istyoruz diye ben salıvermiştim kendimi. Evlendikten sonra 5 kilo aldım. Bebek hayallerini şimdilik erteleyeceğiz sanırım ve ben aldığım bu kilolardan kurtulmak istiyorum :KK47: Cumartesi günü inşallah başlayacağım bu diyete, takipteyim sizi arkadaşlar :KK14::KK14:

bende bu pazartsi 2. tura başladım
şuanda toplamda 3 gitti böyle giderse 1 ayda 6 yada 7 kilo vericem ve bu bende çok büyük bir değişiklik yaratacak.dolabım beni giy diyen bir sürü kıyafetle dolu ama hiç biri şuan için olmuyor
bir hafta sonra bazılarını deniycem.

öncelikle tebrikler.tavuk ve salata dışında bişey yedinmi ilk tur zaafında

X