Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

2 gündür iyi gidiyorum
Ama bu sabah tiksindim gibi oldu
Sonra hayır dedim kendi kendime
Kızlar salata içine ne katıyorsunuz
Ben yarım domates
Yarım salatalık
4-5 Marul yaprağı
1/2 kırmızı
1/2 yeşil biber
tabi birde tavuk göğüsü onuda 2 ye bölüyorum öğünlerde fazla geliyor

Konuyu açan arkadasa teşekkür etmekle başlıyım öncelikle 11 gün sonra oğlumun sünnet düğünü var ve benim acil zayıflamam gerek tek sorunlu bölgem göbeğimm:KK50::KK50::KK50:

Inşşş. Kilo verebilirim bu arada 86 kilo ile başladım 66 ya düştüm fakat son 1 ayın içinde kilo aldım ve şuan 72 küsür falanım sabah tartılıp bildiriyorum sizeee bye kızlar :KK34::KK34:

canımn o kadar kıloyu ne kadar zamanda verdın acaba..tebrık edıyorum:)))

benim sorumu da cevaplayınn....... ayrıca bende spor olarak sabah akşam 20 düz 20 iki yana mekik çekiorum. bir de bu topicte okumuştum elleri duvara yaslayıp yana doğru bacağı açmak kalçaları eritiomuş onu yapıorum. kpss hazırlandığım için yürüyüş yapmaya vaktim yok anca sınavdan sonra.

ben cuma günü burdan ihtiyacı olan arkadaşlara duyuru yapmıştım canım.

ben topiği son günlerde gördüm arkadaşım o yüzden gecikmişim..

Canim ozaman etraftaki en yakin ilce semt ne varsa bakabilirsin ben burda bulamadigim birseyi baska yerde oturan tanidiklardan almalarini istiyorum sagolsun lar herzaman yardimcilar

bir şekilde ulaşıcam inş bakalım alıcam :KK14:

son listee

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50........ . ...................58.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .......................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53.......... ........................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84........ .........................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58......... ........................57

Xeyrocan..............................86........ ......................80.500(10 günde)

Lara.....................................70.60.... .........................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................57.1...3.gün

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................86 (7.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................68.8 ............................66.9

dafi.......................................99..... ........................ 97.1 (5. gün)

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

sallagitsinbe...........................64........ .........................

zeynep_zeliha..........................75......... .......................

laparaa...................................73.8.... ..........................73.3.........1.gün

triendy...................................60.7.... ..........................59.4..........(1.gün)...............hedef:55

balıkesir.......................

nazlma..................56.4...................... 55.3....................hedef 50..............

basiyazmalikiz...........53....................... .... .............

retbutterfly...............75.............

hasgul......................99....

cadycady...................88........

sude cisem.................90...............

beyazlim...........................

rapunzel77..................71........

forever1212.................68........

pataloji......................82.800

azraserra.................104.................?... ............70

deryacık.................58.................?..... ...................50

kızlar ben düngece çok kötü bişey yaptım utanıyorum valla :KK17:söylemeye dayanamadım napıyım tatlı krizi tutdu yemedim ama devam etti 1 saat sürdü anlamadım nie öle etti inatdanmı ne gece 2 falandı kalktım helva yaptım yedim yaaa:KK43: bugün 4.günüm

merhaba arkadaşlar,ben bir haftadır deli gibi diyete gidiyorum we sadece twist deil her türlü kardio+egzersizi yapıyorum.ama 1 haftada tüm bunlara rağmen were were 1 kg wermişim,çok sinirliyim we de moralim bozuk:KK43: diyetisyenimi boşwerip yarından itibaren ben de buna başlıcam.3 senedir kilo weremiyorum.werememek şöyle dursun üstüne sürekli kilo alıyorum.eğer bu diyetle zayıflarsam dile benden ne dilersen.sırf kilolarım yüzünden nişanı erteleyip duruyorum bu bedenle nişanlanmam die :KK43:((

başlangıç 60.7
1.gün:59.4
2.gün:59.0 yani bugünkü kilom,dün okadar şeye yinede kilo vermişim

2gündür doğumgünü pastamı bitirmeye çalışıyorum,ilk gün bi dilim yedim dünde 1dilim yedim,ayrıca evde kalan abur cuburlardanda kurtulmak amaçlı yedim tükettim ve hiçte pişman değilim,stressiz şekilde kilo veriyorum böylelikle,meyvemide yiyorum
sabah kahvaltımda bazen nesfit yiyorum,sonra öğlen zamanında herşey serbest oluyo bana ne yersem yiyorum,biliyorumki yediklerimi nasılsa yakıcam,akşamları çok ağır geçiyodu son 1aydır ,artık sadece akşamları tavuklu salatayla kapatıcam,2gündürde öuyle yapıyorum gerçi ilk gün öğlende haşlanmış yumurtalı salata yemiştim sadece:KK56:
gerisi böyle,artık bundan sonra sadece akşamları salatayla kapatıcam inşallah kendimi kasamıycam bu kadar gaddar olamam,kilo vermeyi işkence haline getirmekten bıktım,ideal kilomdaymışım testler öyle diyo,ama ben dahada inmek istiyorum,o yüzden fazla kasmama gerek yok:KK51::KK12::KK16::KK16:

Son düzenleme:
HERKESE günaydın arkadaşlar

bende dün başladım bu diyete,bir şey soracktım ayran ne kadar içebiliriz?

ben hiç içmedim henüz:KK53:ama her salatanın yanında ve aralarda içebilirsin,,ben yoğurt yiyorum valla ayran tuzlu geliyo, e bide kendim ezmeklede uğraşamıycama göre ,,neyse ama alırım bitane bigün içmek için:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Tebrik ederim
Bende dün başladım
Nasıl yapıyorsun bilgilendirirmisin
Spor yapıyormusun?

sağolasın canım. ben 7 günü tamamladım şimdi aradayım. ilk 5 gün spor yapamadım. ama baktım gram az gitmeye başladı. ben de hemen akşam yemekten sonra yürüyüşlere başladım.
şimdi regl dönemindeyim şişkinliğim de var.3 gün aradan sonra 5 güne devam edicem. bakalım toplamda kaç kg. olucam.

sağolasın canım. ben 7 günü tamamladım şimdi aradayım. ilk 5 gün spor yapamadım. ama baktım gram az gitmeye başladı. ben de hemen akşam yemekten sonra yürüyüşlere başladım.
şimdi regl dönemindeyim şişkinliğim de var.3 gün aradan sonra 5 güne devam edicem. bakalım toplamda kaç kg. olucam.

Teşekkür ederim yanıtladığın için
Ben çalışıyorum eve gidiyorum saat 7
Ağustosta düğünüm var kendi evimde tadilatta sonra o eve gidiyorum derken akşam oluyor
Spor zor yaa ama evde twister ve condisyon bisikletim var
Onlarla en azından 10-15 dk çalışcam hareket olur

Teşekkür ederim yanıtladığın için
Ben çalışıyorum eve gidiyorum saat 7
Ağustosta düğünüm var kendi evimde tadilatta sonra o eve gidiyorum derken akşam oluyor
Spor zor yaa ama evde twister ve condisyon bisikletim var
Onlarla en azından 10-15 dk çalışcam hareket olur

ben de çalışıyorum canım. yürüyüş en iyisi gerçekten.tempolu yürüyünce baya bi ter atıyosun. ama senin şimdi hazırlıkların var. o koşuşturma da sana spor sayılır.
bu arada Allah mesut etsin şimdiden :)

kızlar ben düngece çok kötü bişey yaptım utanıyorum valla :KK17:söylemeye dayanamadım napıyım tatlı krizi tutdu yemedim ama devam etti 1 saat sürdü anlamadım nie öle etti inatdanmı ne gece 2 falandı kalktım helva yaptım yedim yaaa:KK43: bugün 4.günüm

bu tatlı krizlerinde diyet cola ya da zero içilebilir diye okumuştum burda. zero 0 şeker. böyle dene istersen bundan sonra.

merhaba arkadaşlar,ben bir haftadır deli gibi diyete gidiyorum we sadece twist deil her türlü kardio+egzersizi yapıyorum.ama 1 haftada tüm bunlara rağmen were were 1 kg wermişim,çok sinirliyim we de moralim bozuk:KK43: diyetisyenimi boşwerip yarından itibaren ben de buna başlıcam.3 senedir kilo weremiyorum.werememek şöyle dursun üstüne sürekli kilo alıyorum.eğer bu diyetle zayıflarsam dile benden ne dilersen.sırf kilolarım yüzünden nişanı erteleyip duruyorum bu bedenle nişanlanmam die :KK43:((
ben geçen ay protein diyeti yaptım. daha önce ne yapsam kilo veremiyordum.bu protein diyetiyle 14 günde beş kilo verdim .gözlerime inanamadım ve 4 beden küçüldüm.bir süre durdu ama devam ettim.diyet değiştirdim ama yine karbonhidrat almamaya çalıştım iki kilo daha verdim..bu diyete geçtim bugün beşinci günüm 2 kilo gitti.2 beden daha küçüldüm göbeğim eridi gıdı hemen hemen hiç kalmadı. ve dizimden ameliyat olduğum için sporda yapamıyorum. sizde verirsiniz eminim. yeterki karbonhidrat almamaya dikkat edin.

X