Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar benim bugün 4. günüm günde 3 litre su içiyorum birahatsızlığımda yok üşütmedimde fakat sürekli idrara çıkıyorum acaba yağlarımmı eriyor diye düşünüyorum içinizde böyle olan varmı?daha öncede yazmıştım sizce neden oluyor kızlar. özellikle kilo verip ebatlarını tamamlayan arkadaşlar cevap bekliyorum.

arkadaşlar benim bugün 4. günüm günde 3 litre su içiyorum birahatsızlığımda yok üşütmedimde fakat sürekli idrara çıkıyorum acaba yağlarımmı eriyor diye düşünüyorum içinizde böyle olan varmı?daha öncede yazmıştım sizce neden oluyor kızlar. özellikle kilo verip ebatlarını tamamlayan arkadaşlar cevap bekliyorum.

kilo verirken sıkidrara çıkılıyor cnm bendede oluyor.oysaki çok su içemiyorum

ben cuma günü burdan ihtiyacı olan arkadaşlara duyuru yapmıştım canım.

tuh ya ben gormemisim:/ senin mesajini okuyunca hemen ablami aradim (benim yakinimda bim yok). Ablam da bi saat once alisveris icin gitmistim ama yoktu dedi. Baska subelerine bakacak yarin, insallah bulabiliriz. 9 lira cok makul bi fiyat ya.

tuh ya ben gormemisim:/ senin mesajini okuyunca hemen ablami aradim (benim yakinimda bim yok). Ablam da bi saat once alisveris icin gitmistim ama yoktu dedi. Baska subelerine bakacak yarin, insallah bulabiliriz. 9 lira cok makul bi fiyat ya.[/QUOT bildiğimiz bir alışveriş sitesinde zaten 9lira kızlar üstelik kargo bedava ben oradan aldım:))))))))

bildiğimiz bir alışveriş sitesinde zaten 9lira kızlar üstelik kargo bedava ben oradan aldım:))))))))

tuh ya ben gormemisim:/ senin mesajini okuyunca hemen ablami aradim (benim yakinimda bim yok). Ablam da bi saat once alisveris icin gitmistim ama yoktu dedi. Baska subelerine bakacak yarin, insallah bulabiliriz. 9 lira cok makul bi fiyat ya.

bulursun canım üzülme ben çok memnunum resmen göbeğimi sızlatıyor ilk gün baş dönmesi oluyor sonra alışıyorsun

bugün ki öğünümü kaçamaklar yapsam da koca bir bardak süt ile bitirdim, yarın erkenden kalkıp 30-45 dakika koşu ve yürüyüş yapacağım :)))

bildiğimiz bir alışveriş sitesinde zaten 9lira kızlar üstelik kargo bedava ben oradan aldım:))))))))

gercekten mi ya:) ben de bakmistim netten ama ben hep pahali yerlere girmisim demek ki 25 liraydi ortalama:) bildim ben o siteyi ordan alalim o zaman ablam bulamazsa:) tesekkurlr mine:)

bulursun canım üzülme ben çok memnunum resmen göbeğimi sızlatıyor ilk gün baş dönmesi oluyor sonra alışıyorsun

alisirim alisirim:) pilatese bile alistim bi haftada. Eger bel ve boynunuzda bi rahatsizliginiz yoksa siddetle tavsiye ederim. Hic inanmiyordum bu kadar etkili olduguna ama bi haftada bile farkini gordum. Sadece incelmek/sıkılasmak da degil kendimi cok zinde hissediyorum. Sabahlari uyaninca belimi saga sola cevirip kitlatmak isterdim hep rahatlamak icin artik oyle bi sey yapmaya ihtiyac duymuyorum:)

herkese merhaba ben bundan 2 ay önce spor ve dietle 5 kilo verdim boyum 156 kilom 52 şuan ama hala göbeğim gözüme çok batıyor üstelik yaklaşık 1 aydır ne bi gram verdm ne aldım benm hedefm 48 bu tavuk ve salata olayına akşam yemeğiyle başladım yarın sporada devam edeceğim :KK70: gelişmeleri yazarım arkadaşlar çok inanıyorum nedense bu diete görücez benim koca göbüşümü küçüldecekmi :)))

X