Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

çok güzel fikir aslındaa ama liste hergünmü düzenlencek eğer öyleysede herkez gelip hergün kilosunu bildirirler,ama hergün tartılmayanlar nolcak peki:26:

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee.............................. 64.................................60.50

fayntenks............................61.50........ . ...................58.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .......................56.50

Büsra44...............................64.40...... .......................

Se_zen................................53.......... ........................52

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84........ .........................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

Selalmaz...............................58......... ........................57

Xeyrocan..............................81........ ......................

Lara.....................................70.60.... .........................69

Reyhanxx54...........................90.40.... ......................

Dedniz mil..............................68.......... ....................

RainbowColors........................58.3.... ........................57.1...3.gün

Alpim....................................65.3. ............................62.3

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................87 (6.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

mine39..................................68.8 ............................66.9

dafi.......................................99..... ...........................

toystory................................66. ..............................64.6

akzpp....................................88 ...............................

ezgi_18.................................59 ................................?

sallagitsinbe...........................64........ .........................

zeynep_zeliha..........................75......... .......................

laparaa...................................73.8.... ..........................73.3.........1.gün

triendy...................................60.7..............................59.4..........(1.gün)...............hedef:55

balıkesir.......................

nazlma..................56.4...................... 55.3....................hedef 50..............

basiyazmalikiz...........52........................... .............

retbutterfly...............75.............

hasgul......................99....

cadycady...................88........

sude cisem.................90...............

beyazlim...........................

rapunzel77..................71........

forever1212.................68........

kendimide düzenledim son liste buu:KK1:

benide eklermisin kilom:82.800

[SUB][/SUB]son liste budur arkadaşlar.gerilerden koplnalıyor olmuyor lütfen dikkatttt

YsmnZ.................................53,5....... .. ....................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan..............................86....... .........................85.50

T_N.....................................84........ .........................81.90

Eklim....................................73..... ...........................72.50

RainbowColors........................58.3.... ........................57.1...3.gün

Sewil087...............................58,7... ..........................57,1 (3.gün)

Pegasu..................................90. ..............................87 (6.gun)

maddie..................................59.8 00.........................58.800(4. günün sabahı)

laparaa...................................73.8.... ..........................73.3.........1.gün

triendy................

nazlma..................56.4...................... 55.3....................hedef 50..............

forever1212.................68.........

Benim 1 kg daha gitti pegasu.........90....................86

selam arkadaslar..
büyük bir sevincle aciklamak isterdim kilomu. ama aksamdan beri olanlar beni cok üzdü ben 4 yildir kk dayim böyle birsey görmedim yada benim oldugum yerlerde böyle olay yasamadim cok üzüldüm.
cok normal bir sorunun cevabi hakaret olmamaliydi. kaldiki cogumuz nuru kendimize örnek almistik. onun bu kiloda basardigini ben kendi adima cok daha fazla olan kilomda basarmaya sartlamistim kendimi .tek kacamak yapmadim yedi günde ve basarmak üzereydim gercekten
cok üzgünüm nur hakkini helal et. senin sayende diyerek baslayip merak eden arkadaslar icin yinede söyliyeyim. 90,4 ile basladim bu sabah yani 7 günün sonunda 84,8 kiloyum.. eminim son etapin sonunda bende 9 kilomdan en az kurtulmus olacaktim.. ne yapacagimida bilmiyorum su an
arkadaslar ben heraksam iki saat spor salonuna gittim ve diyete bire bir uydum birtek ayricalikla. birgün tavuk birgün balik yiyerek bol salatayla...
egeada topigi kapatacagim diyorsun kapat istiyorsan zaten tadi tuzu kalmadi..
insan surada söyledigi herseyden korkacakmi yanlis anlasilma korkusuyla. neyse ya

tebrikler canım senin adına çok sevindim. darısı inşallah hapimizin başına. ben en fazla yarım saat spor yapabiliyorum çok halsizim devamedemiyorum........

[SUB][/SUB]son liste budur arkadaşlar.gerilerden koplnalıyor olmuyor lütfen dikkatttt

triendy................

forever1212.................68.........

canım benide eklermisin içinizde en kilolusu ben olarak kilom 104 hedefim 70

canlarım bugün başlayan arkadaşlar biraz zorlanabilirsiniz .önceden başlayan arkadaşlarım sürekli salata yemekten biraz zorlanıyoruz allah hepimizin yardımcısı olsun güzel sonuçlar alacaz inşallah motivemizi bozmayalım (gülü seven tikenine katlanacak) ayrıca topiğimiz cıvıl cıvıldı hep severek açıyordum bu cıvıllığı kaybetmeyelim konu sahibine hepimiz dua ettik ve nur arkadaşımızada çok dua ettik açıkca sı ben motive olmamı ve bir çok şeyi nur arkadaştan öğrendim burdan her ikisinede çok teşekkür ediyorum................lütfen kalpler kırılmesın.............

forumu uzun zamandır takip etmeme rağmen yeni üye oldum.2 yıl önce doğum yaptım ne denediysem buna spor dahil 2 kiloadan fazla veremedim.Bir tanıdığımın önerisiyle mucize bir yöntem denedim ve zayıfladım toplamda 9 kilo verdim..işte mucize yöntem:yağsız tuzsuz haşlanmış tavuk ve yanında salata..(salataya istediğiniz kadar limon,yağ ve az tuz atabilirsiniz) 7 gün boyunca başka bir şey yemiyorsunuz ve en fazla tuzsuz ayran içebilirsiniz.eşim de denedi 8 kilo verdi...ben zayıfladım herkes zayıflasın..

not:bu diyeti şeker tansiyon kalp vb.hastalığı olanlar denemesin.bu diyet muhteşem yağ yakıyor..haydi kolay gelsin..

İsim.............................................. ..............Başlangıç..........1.hafta.......... 2.hafta..........3.hafta
se_zen............................................ .............53
beyza0006......................................... ..........
elizabeth_bath.................................... ..........94
nazlma............................................ .............56,8
cakmakesra........................................ ...........71
büşra44........................................... .............65,4
egeada2012........................................ ..........62.5

bu 3 günlük arada nasıl beslendiniz acaba

biri burada bana yanlış yapmış burada insanların hiç bir şey olmamış gibi duyarsız davranmasını anlayamadım...duyarsızlık bu..

Affedersiniz ama yazmadan edemeyeceğim çünkü öğretmenim dediniz. Ortamın gerilmesi üzerine insanlar sizi yatıştırmaya çalışmış, yanlış anlaşılma oldu demiş, sizse insanları size yapılan "yanlış" a karşı duyarsızlıkla suçluyorsunuz. Ne yapmaları gerekirdi? Onların da cephe alıp sizin gibi nuru topiğinizden(!) kovmaları mı gerekirdi? İnsanları aleni şekilde gruplaşmaya ve cephe almaya çağırıyorsunuz, "topik benim, nur da benim asistanım gibiydi" diye sahiplendiğiniz topikte gerekirse konuyu aşıp insanlık dersi de vereceğinizi söylüyorsunuz, hoşlanmadığınız eleştirilerde üyeleri yorum yapmaktan men ediyorsunuz. Bir öğretmene bu tutumu yakıştıramadım.

Bu arada bayanlar bir şey soracağım, yukarıda bir arkadaş da yazmış. Neticede şu an tavuklar yetiştirilme koşulları sebebiyle muallakta. Tavuk mu yoksa ilaç mı yiyoruz belli değil. Bu durum sizi düşündürmüyor mu? İlaç basılmış tavukları yemesek amenna ki ben de tavuklu salataya bayılırım, hatta bahsettiğim mesaja kadar diyet kafama yatmıştı ama şu an olumsuz bakıyorum açıkçası.

ilk hafta bıttı kızlar sımdı 2.haftaya basladım ama yaklasık 2 kılo verdım ben gecen hafta.bana ne önerırsınız.tavuktan da bıktım barı sadece yumurta yesem olur mu kı
ondan bıkmam kolay kolay..
canım cok meyve ıstıyo bu dıyette nasıl bastırabılırım
bugun tansıyonumda dustu ama az kılo verdım dıye moralım bozuk:KK43:(

ilk hafta bıttı kızlar sımdı 2.haftaya basladım ama yaklasık 2 kılo verdım ben gecen hafta.bana ne önerırsınız.tavuktan da bıktım barı sadece yumurta yesem olur mu kı

canım sürekli tavuk yemenin bir anlamı yok çok yumurta yersen alerji yapar, ben de vejeteryanım ama her akşam az da olsa et yemeye çalışıyorum sırf diyete tamamen uyayım diye :)))

canım sürekli tavuk yemenin bir anlamı yok çok yumurta yersen alerji yapar, ben de vejeteryanım ama her akşam az da olsa et yemeye çalışıyorum sırf diyete tamamen uyayım diye :)))

kırmızı et mı yıyorsun mesela ızgara olarak 1 köfte yıyebılıyoruz degıl mı..o da proteın ama yemedım hıc tavuktan da gına geldı yha.))
moralımde bozuldu cok veremedım dıye napcamı bılmıorum

kırmızı et mı yıyorsun mesela ızgara olarak 1 köfte yıyebılıyoruz degıl mı..o da proteın ama yemedım hıc tavuktan da gına geldı yha.))
moralımde bozuldu cok veremedım dıye napcamı bılmıorum

evet kırmızı et ama vejeteryan olduğum için çok zor yiyorum ağzımda büyüyor resmen :)))
birde eğer spor imkanın varsa yürüme koş günde 30 dakika koşsan çok iyi kilo verirsin.

Sadece yumurta yemeyin bence..

Sabahları sebzeli yağsız omlet, oğleleyin sebze çorbası, salata, akşam yağsız tavuk, balık et-salata bu üçlüden seçebilirsiniz.

Tansiyonunuz düşükse yüklenmeyin kendinize.

Meyve ihtiyacınızı bir iki gün herhangi bir öğünde meyveli yulaf ezmesi v.s tarzında birşeyle bastırabilirsiniz.

Bu şekilde bile yeterli kilo verilir diye düşünüyorum.

Egeada siz topic i 1 mayısta açtınız ve ben 2 sinde başlayıp 8 kilo verdim siz ideal kilodan sonra 2 kg fazlam var diyorsunuz şimdiye kadar 10 kilodan fazla vermen lazımdı... merak ettim kaç kilo fazlan varki hiç geri almadıysan neden 21 gündür hala diyettesin??????

nur35nur mesajı bu...bu saatten sonra yorumsuz....bana mesleğime laf söyleyenler....bu mesajı okusunlar vicdanlarına sorsunlar..biri, resmen biz olmazsak bu topik olmaz lafına getirmiş meseleyi..ben bu topikten reklam parası almıyorum ki..reytinge ihtiyacım da yok..ben istedim ki herkes zayıflasın..bi kadını zarefet mutlu eder...bu konu burada kapanmıştır benim tavrım net..bilginize..

Son düzenleme:
Sadece yumurta yemeyin bence..

Sabahları sebzeli yağsız omlet, oğleleyin sebze çorbası, salata, akşam yağsız tavuk, balık et-salata bu üçlüden seçebilirsiniz.

Tansiyonunuz düşükse yüklenmeyin kendinize.

Meyve ihtiyacınızı bir iki gün herhangi bir öğünde meyveli yulaf ezmesi v.s tarzında birşeyle bastırabilirsiniz.

Bu şekilde bile yeterli kilo verilir diye düşünüyorum.

haklısınız sanırım.bu haftada o sekılde deneyecegım tesekkur ederım..

nur35nur mesajı bu...bu saatten sonra yorumsuz....bana mesleğime laf söyleyenler....bu mesajı okusunlar vicdanlarına sorsunlar..biri, resmen biz olmazsak bu topik olmaz lafına getirmiş meseleyi..ben bu topikten reklam parası almıyorum ki..reytinge ihtiyacım da yok..ben istedim ki herkes zayıflasın..bi kadını zarefet mutlu eder...bu konu burada kapanmıştır benim tavrım net..bilginize..

Tavrınız net tamam anlıyorum; fakat neden cevaplamak yerine topikten kovdunuz ?

Bunun meslekle ne ilgisi var ? Öğretmesiniz diye dokunulmazlığınız olduğunu düşünmüyorum.

Üstelik kimse kimseyi tanımıyor ki burada.

Olumlu eleştirilerin yanında, olumsuz görülenler olunca susulması mı lazım ?

Affedersiniz ama yazmadan edemeyeceğim çünkü öğretmenim dediniz. Ortamın gerilmesi üzerine insanlar sizi yatıştırmaya çalışmış, yanlış anlaşılma oldu demiş, sizse insanları size yapılan "yanlış" a karşı duyarsızlıkla suçluyorsunuz. Ne yapmaları gerekirdi? Onların da cephe alıp sizin gibi nuru topiğinizden(!) kovmaları mı gerekirdi? İnsanları aleni şekilde gruplaşmaya ve cephe almaya çağırıyorsunuz, "topik benim, nur da benim asistanım gibiydi" diye sahiplendiğiniz topikte gerekirse konuyu aşıp insanlık dersi de vereceğinizi söylüyorsunuz, hoşlanmadığınız eleştirilerde üyeleri yorum yapmaktan men ediyorsunuz. Bir öğretmene bu tutumu yakıştıramadım.

Bu arada bayanlar bir şey soracağım, yukarıda bir arkadaş da yazmış. Neticede şu an tavuklar yetiştirilme koşulları sebebiyle muallakta. Tavuk mu yoksa ilaç mı yiyoruz belli değil. Bu durum sizi düşündürmüyor mu? İlaç basılmış tavukları yemesek amenna ki ben de tavuklu salataya bayılırım, hatta bahsettiğim mesaja kadar diyet kafama yatmıştı ama şu an olumsuz bakıyorum açıkçası.

arkadasım ben bu konuda çok endisileniyordum taki vücut gelistirmek için çalısın birinin günde 1.5 tavu 30 yumurta yediğini duyuncaya kadar o adamlara bisi olmuyorsa sanırım bizede olmazzz:KK16::KK16: survivar nihat ve hasan gibi :KK1::KK1:

bi arkadaşın sorusu üzerine cavaplıyorum:diyetten sonra yediklerime dikkat ettim,tıka basa yemedim..hamur işlerini yedim ama az yedim..73 ten 64 e düştüm sonra 64-66 arası gezindim durdum..

Egeada biraz sinirli bir yapın olduğunu düşünüyorum.
Biz zaten Nur'un yazdıklarını okuyup ona göre yorum yapmıştık.
Sadece sormuştu kaç kilosun diye.Niye yanlış anladın ki bu kadar?
Belki yazmıştın kilonu ya da ideal kilonu.Ama gözden kaçmış demekki.
Tekrar tekrar okuyorum niye seni yalancılıkla suçladığını düşündüğünü anlayamıyorum.

X