Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Günaydın arkadaşlar.:)

Dünden beri 400 gr daha gitti tavuk diyetiyle.:) 3 günde 2300 gr oldu çok sevinçliyim ancak soruma yanıt alamıyoırum.

Diet kola veta sekersiz nesacafe yasak mı bu diyette?

süpersin fıstığımmm :))) canım sen spor yapmşmıydın bu aralar unutkanlıklarım başladı da kusura bakma :)))
bende başladım bugün

sabah menüm;
2 yumurta
peynir
1 çorba kaşığı yulaf kepeği
1 bardak yeşil çay

Günaydın arkadaşlar.:)

Dünden beri 400 gr daha gitti tavuk diyetiyle.:) 3 günde 2300 gr oldu çok sevinçliyim ancak soruma yanıt alamıyoırum.

Diet kola veta sekersiz nesacafe yasak mı bu diyette?

canım nur arkadaşımız bu diyeti yaparken sanırım içmişti diyet cola.

bana sorarsan egecim nura haksızlık yaptın kötü bir şey yazmamıştı sadece diyetten sonra kilo alınıyor demiş.onunda bu topikte çok emeği var,bizlere çok yardımcı oldu hakkını helal etsin.

süpersin fıstığımmm :))) canım sen spor yapmşmıydın bu aralar unutkanlıklarım başladı da kusura bakma :)))
bende başladım bugün

sabah menüm;
2 yumurta
peynir
1 çorba kaşığı yulaf kepeği
1 bardak yeşil çay

bende 1 kase nestle nesfit yedim 500 cc su içtim

Günaydın arkadaşlar.. Bugün diyete başladım. Aslında hafta sonu başlayacaktım ama annem saolsun karşı çıktı.. En iyisi bugün başlamak dedim ve başladım.Son ana kadar tartılmayacağım. Sonuç bana da sürpriz olsun istiyorum. İnş işe yarar.. Herkeze başarılar.. Bu arada bu menü hiçte fena değil :)

salataya marul,çeri domates,badem,zeytin kattım sadece arkadaşlar yağ tuz yok gayet güzel oldu..

Son düzenleme:
afiyet olsun canımmm:)))
bugün baya kişi başlamış birbirimize destek olalım kızlarrr :)))

kesinlikle katılıyorum.. menü güzel ama hergün aynı yiyeceğimiz için açıkçası biraz endişeliyim.. oyüzden buradan da destek alırsam bırakmam.. çünkü istiyorum bu diyeti gerçekten yapmayı.. başarmanın ilk amacı istemektir yaaaaa... inş olurr.. hepimizin Allah yardımcısı olsun :)

kesinlikle katılıyorum.. menü güzel ama hergün aynı yiyeceğimiz için açıkçası biraz endişeliyim.. oyüzden buradan da destek alırsam bırakmam.. çünkü istiyorum bu diyeti gerçekten yapmayı.. başarmanın ilk amacı istemektir yaaaaa... inş olurr.. hepimizin Allah yardımcısı olsun :)

başlamak bitirmenin yarısıdır canım, Amin başarıcaz yılmak yokkkk :)))

bana sorarsan egecim nura haksızlık yaptın kötü bir şey yazmamıştı sadece diyetten sonra kilo alınıyor demiş.onunda bu topikte çok emeği var,bizlere çok yardımcı oldu hakkını helal etsin.

Kesinlikle sanakatiliyorum ben burada birsuru soru sordum sadece nur ve birkac arkadas bana geri dondu bende nura haksizlik yapildigina inaniyorum

Kızlar günaydın.
Ben ara günlerimi bitirdim diyete devam diyorum.
Yalnız 3 günlük arayı haftasonuyla 5 güne çıkardım.
Sabah tartılmadım.En son tartıldığımda bıraktığım kilodaydım.

Sabah erken kalktım,sporumu yaptım.
Tavuklu salata ve ayranla kahvaltımı yaptım.
Bir bardak bitki çayı içtim.
Birazdan da salatalık yiyeceğim.

Kesinlikle sanakatiliyorum ben burada birsuru soru sordum sadece nur ve birkac arkadas bana geri dondu bende nura haksizlik yapildigina inaniyorum

Yazı diliyle konuşunca böyle oluyor demek ki.
Aslında merak edip sormuş ama yanlış anlamış konu sahibi.
Yalancılıkla falan suçlamamış sadece öğrenmek istemiş.

siz resmen beni yalancılıkla suçluyorsunuz siz kimsiniz ki bana hesap soruyorsunuz?ben sadece iyi niyetimle paylaştım..kimseyi de zorlamadım,bir insanın hamilelik öncesinden de daha zayıf olmak istemesi suç mu?bu topik beni heyecanlandırdı..burası sanal alem ve ben hiç yalan söylemedim..söyleseydim kim anlardı..kim görürdü beni..ben bir öğretmenim..bana yalancılk yakışmaz..eğer ben kilolarımı geri aldım hepsini diye bir mesajımı bulun ben topiği kapatıcam...Sayın nur 35 nur bir daha benim topiğime uğramatın...sakın sakın yazmayım sizi bu topikte istemiyorum.....

Nura hakzizlik etmissiniz. Sadece soru sormus kizcagiz.aslinabakarsan bu sorunun cevabini bende merak ettim. Ben topik sahibiyim , topigi kapatirim diye tutturmussunuz, bir ogretmene yakismayan davranislar bunlar. Kiz birsey sormus siz hemen tepki vermissiniz daha olgun davranabilirdiniz.ayrica bu topikte nurun senden daha cok emegi var

arkadaşlar liste kimsesiz ortada kaldı.yokmu bir el atacak.benim mausum bozuk pc.ninki ilede çok zorlanıyorum yoksa yardım ederdim.

bende nur un kötü niyetle sorduğunu düşünmüyorum.
sanırım bir yanlış anlama var.
biraz fevri davranılmış.

Kirlangiclar.................. ........70................................ 68

Beetlee............................. 64.................................60.50

fayntenks...........................61.50......... .....................59.40

Pelonik............................... 69.60.............................68,60

Asya27................................57.......... .........................56.50

Büsra44................................64.40...... .......................

Se_zen.................................53......... ...........................52

YsmnZ..................................53,5....... .. ......................52 (5. gün sonu)

Yelizfalan...............................86....... ..............................85.50

T_N.......................................84...... ..........................81.90

Eklim......................................73..... .............................72.50

Selalmaz................................. 58...................................57

Xeyrocan................................81........ ..............................

Lara....................................... 70.60...............................69

Reyhanxx54...............................90.40.... ............................

Dedniz mil...................................68.......... ........................

RainbowColors.............................58.3.... ............................

Alpim........................................65.3. ................................62.3

Sewil087...................................58,7... ............................57,1 (3.gün)

Pegasu.........................................90. .....................................89 (4.gun

maddie........................................59.8 00.....................58.800(4. günün sabahı)

mine39........................................78.8 .........................69.9

dafi.............................................9 9........................97. 500...(.4. gün)

toystory.......................................66. ...........................64.6

akzpp...........................................88 ............................

ezgi_18........................................59 ...................................?

Son düzenleme:
şöyle yapalım arkadaşlar tabloyu gün gün takip edecek ekleyecek aradaş topiği yeniden açabilir.Topik sahibinin sanıyorum tabloyu düzenleyecek vakti yok.çokca gelen arkadaş var.ama listeye alınmadı henüz.e buda motivasyonu etkilyor.yanlışmıyım

Kızlar günaydın.

benimde arada 2 tane salatalık 500cc su var sabah erken kalktığım için sabah kahvaltısını erken tükettim iyi oldu :KK34: şimdide salatalık var sırada el rondomdan çektim biraz kuru nane başka türlü gitmiyo ben salatalık diyetindeyim diye eşim 5 kilo salatalık almış bö gelcek ama olsun :)))))

Kızlar günaydın.

sabah tavuk yanında peynirde yiyormusun yanına yoğurt koymasakda peynir yesek hani süt ve türevi ya

Yazı diliyle konuşunca böyle oluyor demek ki.
Aslında merak edip sormuş ama yanlış anlamış konu sahibi.
Yalancılıkla falan suçlamamış sadece öğrenmek istemiş.

Evet bende nurun yazdiklarini okudum ama yalancilikla itham edecek birsey yazmamiski kizcagiz herhalde yanlis anlasilma oldu

X