Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ooff nurr tamam.ben aranizi bulayim derken ates hatti gibi ciktin hee..forumda sIk rastlanir tartismalara egerki bi konu aciliyosada herkes yorum yapar olumlu yada olumsuz..sadece kirici olmayin sanal sonucta bu kimse kimsenin demesiyle kötü biri olmaz...ikinizede söylüyorum ben kendinize stres yaratmayin...

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün 3. günüm bitti çok şükür inşallah perşembeye bitecek. cumaya kilomu yazarım canım................

hiç tartıldınmı canım sen.benim2.günüm bende cuma tartılcam bakmıycam inat ettim ama ben bu hafta çok hareketsiz kalıcam yaa sınavlar var derslere kapaklanıyorum yerimden kalkma sebebim oğlumun istekleri oluo anneee su annee tv anneeee ışık aç gıcıklığınaa

bugün ilk günümü bitirdim,,bu sabah tartıldığımda 60.7ydim evet yanlış duymadınız 60.7
ama reglimin 2.günündeyim ve 1aydır dikkatsiz besleniyordum hemde fazlasıyla salmıştım kendimi,
su desen çok az içiyodum,e olcak okadar,57den 59a çıkmıştım 2kilocuk yine iyi almışım okadar yemeğe
neyse regl şişkinliğimde üste binince 60.7yi gördüm sabah
bakalım yarın kaç çıkıcamhergün tartılıyorum nasılsa sonuçları paylaşıcam,,
menümü pcme yazıyorum bakalım 1haftada neler yiyip içicem ve ne kadar kilo vericem

(malum eşim olunca kahvaltıda bişeyler yemesem olmuyo)

Son düzenleme:

tartılmadım canım .bende evde.çocukla hareketliyim fazla spor yapamıyorum .inşallah güzel kilo veririz arkadaşım..........

spor şu an yapamıyorum bende çok halsiz kalıyorum çünkü diyeti bırakınca niyetim sporla kilomu korumak ve incelmek inşallah.

Ne çok büyütmüşsünüz bu topik meselesini.

Sanki tapuyla veriyorlar.. Nedir Allah aşkına, kalp kırmaya değer mi ?

Bir mavi arkadaşımızın tek hamlesiyle bitecek bir yerden söz ediyorsunuz.

Sanal ortamda suçlamada olur, merakta..

Bu normal değil mi ?

selam kızlar. 2nci haftamda hiç kilo veremedim.o yüzden moralim bozuk 60 ta takılı kaldım. ama bunda benimde sucum var tabi. ara günümde pizza ve patates kızartması yedim. yarından itibaren 3ncü haftama geçicem ve hiç bir şekilde kaçamak yapmıcam.

kaç gün yapıp ara verdin ve nekadar verdin canım kaçamakların falan oldumu hiç

kaç gün yapıp ara verdin ve nekadar verdin canım kaçamakların falan oldumu hiç

5+2 yaptım ben toplam 14 gündür hyapıyorum. ilk haftamda 3.5-4 kilo verdim. ikinci hafta veremedim. sabahları ekmek yiyorum ben o yavaşlatmış olabilir. ara günümdede pizza patates yedim kola içtim ondan veremedim sanırım. yarın 3. haftama geçicem.

takma kafana canım :)))

Kazeni devirip bağımsızlığını iddia edebilecek potansiyelde topik sahipleri var bu forumda

biri burada bana yanlış yapmış burada insanların hiç bir şey olmamış gibi duyarsız davranmasını anlayamadım...duyarsızlık bu..

kusura bakma ama nur haklı,sadece cevap istemiş senden,hem de tarla sınırı gibi o ne öyle,benim topiğime girme demek.çok komik.öğretmensiniz,bir ağırlığınız olmalı, düzgün kelimelerle cevap verebilirdiniz...

Günaydın arkadaşlar.:)

Dünden beri 400 gr daha gitti tavuk diyetiyle.:) 3 günde 2300 gr oldu çok sevinçliyim ancak soruma yanıt alamıyoırum.

Diet kola veta sekersiz nesacafe yasak mı bu diyette?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…