Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben cumartesi pazar ara verdim yarın hızla ve daha daha dikkatli devam edicem inşallah cumartesi biraz fazla kaçırdım ama sabah tartıldım almamışım bugün zaten iyi bir kahvaltı yaptım ve akşamda bir tane zeytinyağlı enginar yedim o kadar.
Liste harika olmuş elinize sağlık trendy

egeada nur kaç gün takıldı buraya canım hiç bu tavrı yoktu onun hatta oda motive etti kızları oda bu diyetle iyi kilo vermiş mezun oldu anlamadım ben bu durumu bozma moralini niyetinin güzelliğini hepimiz biliyoruz meslektaiım canım iyiki varsın

merhaba arkadaşlar yarın sabah bende başlıyorum inşallah

kahvaltıda ne yediniz?bana yardımcı olun lutfen,neler yapmalıyım? en çok nelere dikkat etmeliyim?

evet haklısın nur benim asistanım gibi davranıyordu,ben yoğunluktan giremediğimde boşluğu o dolduruyordu..ama bana nasıl böyle davrandı hesap sordu anlamadım..onunkisi işim bitti,öküz öldü ortaklık bitti oldu..neyse..sevgiler teşekkürler canım..

Son düzenleme:
TAVUK ZARARLI MI TAVUK ETİNDEKİ ANTİBİYOTİK SAĞLIĞIMIZI TEHTİD EDİYOR

Son günlerde sık sık gündeme gelen tavuktaki tehlike nedir konusunu araştırdık. Yıllardır beyaz et çok sağlıklıdır, bol bol tavuk yiyin diyen uzmanlar şimdi tavuğun sağlığımıza zararlı olabileceğini söylüyor. Peki tavuk nasıl zarar veriyor. Tavuktaki tehlike nedir. Tavuğun zararlı olmasının nedeni nedir. Bakın uzmanlar bu konuyu nasıl açıklıyor.

Daha yumurtadan çıkar çıkmaz civcive antibiyotik veriliyor. Bunun nedeni tavuğun kemikleri gelişmeden sadece et yapması içindir. Tavuklar tarladaki patatesler gibi hiç kıpırdamadan yetiştiriliyor. Bıraksanız bile kıpırdayamıyorlar. Elinize aldığınızda kemikleri kırılıyor. Kısa sürede kilo alan büyüyen tavuklardan üreticiler daha çok para kazanabilsinler diye bizler kansere bile neden olabilen tavuğu sağlıklıdır diyerek alıp yiyoruz.

Kümes hayvanları kesildikten sonra tüy ve telekleri atılmıyor, yeme dönüştürülüyor ve gübre veya kümes hayvanları, domuz ve balıklar için yem olarak kullanılıyor. Buna “tüy yem” adı veriliyor. Tavuğun tüylerinde tıpkı insan tırnağında olduğu gibi vücuda giren kimyasal maddeler belirlenebiliyor. Bu tüy yemlerde, kinolon sınıfından antibiyotikler bulunduğu tespit edildi. Oysa bu antibiyotiğin dirençli mikropların gelişimine yol açması sebebiyle 2005 senesinden beri hayvancılıkta kullanılması yasak. Amerika’ da antibiyotiğe dirençli mikroplar yüzünden ölenlerin sayısı AİDS’ ten ölenlerin sayısından daha fazladır.

Antibiyotikler tavuklara enfeksiyon tedavisi için değil daha çabuk büyümeleri için veriliyor. Biz bu ilaçlı tavukları yediğimizde tabiki ilacın etkisi bize de geçmiş oluyor. Hergün yeni bir gıda tehlikesi ile karşı karşıya olduğumuz günümüzde artık hangi gıdalarla besleneceğimiz bilemez olduk doğrusu. Tavuk etinin bu denli zararlı olduğunu duyduktan sonra sanırım artık tavuk etide yiyemeyeceğiz. Denetimlerin artırılarak bu uygulamaya dur denmesi ve tavuğun sofralarımıza geri dönmesi dileğiyle..güzellik, moda, burçlar, Rejim, Diyetler, makyaj, hamilelik, magazin

canım benim yediklerimin yanında hiç kalmış :)))
bende diyete başlıcam diye son kez sarma-cips-patates kızartması ne varsa yedim :)))

bende öle yapıyodum 2 günden sonra diyet diyetlikden çıkıp başka bişey oluyodu ben yaptım sen yapma hem kiloya kilo katıyoo:)))))))

güzel haberini bekliyoruz canım. bende hiç tartllmadım bitince tartılacam.

bugün ikinci günüm valla çok heyecanlıyım acaba gidiomu kilolar ama bugün üzücümü desem normalmi desem bi durum yaşadım pikniye gittik ve ben orda çok yemeğim diye bol su içtim sonra yemek faslında 6 adet köfte bikaç parça tavuk yedim 2 bardak ayran içtim saat 3 falandı dahada bişey yemedim yemicemde sizce ben naptım kızlar yaaa hatamı nenenene ama köye gitmiştik ve ben toprakla oynamayı çok sevdiğim için bahçeye domates falan ektim canım çıktı in çık in çık gebermiştim açlıktan ve sofraya oturduğumda çok yiyeceğimi anladım bende suyla doldurdum sonra ayran ve yemek

Son düzenleme:

aaa kisslar nolmus böle ..ege adacim üzülme nolur sanirim nur yanlis anlatmis biraz..yaziyla olunca insan daha cabuk yanlis anliyo..lütfen arkadaslar birbirimize soru sorarken bile kelimeleri özenli secelim ne kiralim ne kirilalim.bu topik benim icin ve bircok arkadas icin cok önemli sakin konu sahibini kizdirmayin konuyu kapattirir valla.....

** KK 'ya yakışmayan üslup **

Son düzenleyen: Moderatör:

bence hata etmemişsin bilakis su içmekle en doğruyu yapmışsın fakat köfte yerinede tavuk yeseydin daha iyi olurdu .diyetimizin ağırlığı tavuk olduğu için söylüyorum canım

merhaba arkadaşlar yarın sabah bende başlıyorum inşallah

kahvaltıda ne yediniz?bana yardımcı olun lutfen,neler yapmalıyım? en çok nelere dikkat etmeliyim?

canım ben kahvaltımda tavuk yiyemedim 2adat yumurta salatanın içine kirbit kutusu kadar peynir karıştırdım . ve yeşil çay içtim.........

** Kk 'ya Yakışmayan Üslup**

Son düzenleyen: Moderatör:

egeada sakin ol cnm sanirim aradaki smaimiyetten böle yazmis..kilonu ögrenmek istemis..hemen kirmayin zincirleri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…