Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

selamlar..
bugün 7. günümdü bir hafta hic tartilmadim sabahki kilomu cok merak ediyorum..
yarin duruma göre 2 yada 3 gün ara verip yine bes günlük etapa basliyacagim.
bayagi incelmis hissediyorum kendimi.. sabah tartilip yazarim..

Egeada siz topic i 1 mayısta açtınız ve ben 2 sinde başlayıp 8 kilo verdim siz ideal kilodan sonra 2 kg fazlam var diyorsunuz şimdiye kadar 10 kilodan fazla vermen lazımdı... merak ettim kaç kilo fazlan varki hiç geri almadıysan neden 21 gündür hala diyettesin??????

siz resmen beni yalancılıkla suçluyorsunuz siz kimsiniz ki bana hesap soruyorsunuz?ben sadece iyi niyetimle paylaştım..kimseyi de zorlamadım,bir insanın hamilelik öncesinden de daha zayıf olmak istemesi suç mu?bu topik beni heyecanlandırdı..burası sanal alem ve ben hiç yalan söylemedim..söyleseydim kim anlardı..kim görürdü beni..ben bir öğretmenim..bana yalancılk yakışmaz..eğer ben kilolarımı geri aldım hepsini diye bir mesajımı bulun ben topiği kapatıcam...Sayın nur 35 nur bir daha benim topiğime uğramatın...sakın sakın yazmayım sizi bu topikte istemiyorum.....

zayiflama VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir...

arkadaşlar bu formülle kilo korodum,iştahımı dengeledi..bu formulü veren kk üyesi sedarecep nickli üye arkadaşımıza teşekkür ederim.egeada bunu vermişti.

tesekkurler mine:) ben de son iki haftadir duzenli sekilde elma sirkesi- bal karisimi iciyorum. Gunde iki kere bazen de uc oluyor. İstahi bu karisimda kesiyor fazlasiyla. Midenizde herhangi bi rahatsizlik yoksa cok superli bi karisim:) bu siteden ogrendim ben de.(siz kesin biliyorsunuzdur tabi):) tarcini hic denemedim sirkeye ara verince bunu denerim o zaman. Rahat icebilirsem donusumlu olarak bu ikisine devam ederim. Oh cok guzel oldu boyle :)

ben bu topikte onca yoğunluğum arasında herkese yazı yazdım..herkesle elimden geldiğince ilgilendim kimseyi kırmadım aşağılamadım,yeri geldi aynı soruları defalarca cevapladım...benim temel felsefem kalp kırmak değil..sakın nur35nur bu topiğe gelme asla 1 mesajını bile istemiyorum

bu diyet benim değil dedim,kür verdim kk üyesine ait teşekkür bile ettim,ne demek bir insan nasıl zanda bulunur demek ki geri almış ki diyet yapıyor diyor...ayıp...ben böyle insanların yüzünden insanlardan bu topikten soğumak istemiyorum..

sevgili arkadaşlar konu lütfen farklı yerlere sapmasın.İsteyen istediği diyeti yapar sonra alır sonra tekrar verir.Bu bizi ilgilndirmez.

lütfen konu sahibi arkadaşım ok rica ediyorum biz konumuza dönelim isteyen istediği yere yazsın

sevgili arkadaşlar konu lütfen farklı yerlere sapmasın.İsteyen istediği diyeti yapar sonra alır sonra tekrar verir.Bu bizi ilgilndirmez.

lütfen konu sahibi arkadaşım ok rica ediyorum biz konumuza dönelim isteyen istediği yere yazsın

benim topiğimde biri bana hesap sorar yalancılıkla suçlarsa gereken cevabı veririm,yeri gelir konu da sapar eğer birilerinin insanlık dersine ihtiyacı varsa konu diyet olmaktan çıkar...herkes yerini bilecek..

Diyet akşam yemeğinde az baltalandı umarım yarın tartıya yansımaz bu.bolca tavuk yemiş kalmıştım sofradan üstüne birde oğlumun kalan tabağını yedim sebzeli tavuk çorbası üstelik içinde ekmekte doğramıştım.ben ağlamayayımda kimler ağlasın :KK43:

tesekkurler mine:) ben de son iki haftadir duzenli sekilde elma sirkesi- bal karisimi iciyorum. Gunde iki kere bazen de uc oluyor. İstahi bu karisimda kesiyor fazlasiyla. Midenizde herhangi bi rahatsizlik yoksa cok superli bi karisim:) bu siteden ogrendim ben de.(siz kesin biliyorsunuzdur tabi):) tarcini hic denemedim sirkeye ara verince bunu denerim o zaman. Rahat icebilirsem donusumlu olarak bu ikisine devam ederim. Oh cok guzel oldu boyle :)
rica ederim canım ama bu formülü ben denemedim alttada not var zaten egeadanın mesajını kopyaladım.

benim topiğimde biri bana hesap sorar yalancılıkla suçlarsa gereken cevabı veririm,yeri gelir konu da sapar eğer birilerinin insanlık dersine ihtiyacı varsa konu diyet olmaktan çıkar...herkes yerini bilecek..

Kk.da çok olan bir durum tartışma çıkıyor olan topiğe oluyor.Ben böyle bir şey olsun istemediğimden yaptım yorumu.Yoksa topik sizin
mutlakaki...

biri burada bana yanlış yapmış burada insanların hiç bir şey olmamış gibi duyarsız davranmasını anlayamadım...duyarsızlık bu..

bunu bende bilemiyorum. benimde yarin ilk mola günüm.. neolur abartmiyalim bu 3 günde yarin sabahki kilomuzla ikinci etapa basliyalim olurmu?

inşallah canım ya bu kadar başlamışken ya herkes bu diyetle iştahım kesildi diyo ben öle değilim valla ya canım neler çekiyo bi bilseniz :))))))))))

X