Egeada'nın Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

oooo kızlar burası pen canlı oldu böyle. Hadi kızlar zayıflayalım. YAza çıtır olalım. bu sate kadar en rahat yaptığım diyet diyebilirim. Ve yarın sabahı iple çekiyorum. Ben daha önce de yazmıştım yine yazayım aralarda salatalık yiyorum çünkü aç kalınarak zayıflanmıyormuş kızlar bunu anladım kaç aydır burada. Listeyi de olmadı pazartesi falan toparlarız sanırım dah açok başlayan olacak gibi.

oooo kızlar burası pen canlı oldu böyle. Hadi kızlar zayıflayalım. YAza çıtır olalım. bu sate kadar en rahat yaptığım diyet diyebilirim. Ve yarın sabahı iple çekiyorum. Ben daha önce de yazmıştım yine yazayım aralarda salatalık yiyorum çünkü aç kalınarak zayıflanmıyormuş kızlar bunu anladım kaç aydır burada. Listeyi de olmadı pazartesi falan toparlarız sanırım dah açok başlayan olacak gibi.

sen de mi yeni başladın canım inş veririz kiloları

arkadaşlar haşlanmış tavuk yerine ızgara tavuk olmazmı acaba. eşim bugün ızgara tavuk yapacakta. yapmışken yarınada ayırayım diyecektim. birde bugün diyeti uygulayan arkadaşlar yarın yazsın. çok merak ediyorum. herkese kolay geleee

sen de mi yeni başladın canım inş veririz kiloları

Evet bugün başladım. Şimdilik kahve harici tam uyuyorum. Ve mutluyum. Tokum. Yaşasın tavuklu salata yemek.
İnşallah en kısa sürede veririz. Ben 2 haftada 5 kilo vermeyi umut ediyorum. 7 gün bunu yapıp 2-3 gün ara verip o iki üç günde de bolca meyve falan yesem sonra yeniden 7 gün devam etsem herhalde 5 kilo veririm. 2 haftada 5 kilo vermem lazım. Tabii yanına twist ve spor ilavesi ile. Çok azimliyim bu sefer. Ve resmen topiği açan arkadaşımızın sayeseinde bana uygun beslenme şeklini buldum diyebilirim. Allah kendisinden razı olsun.

kızlar yaa su an ne durumdasınız uygulayıp kilo veren oldumu aranızda,benim 10 haziranda düğünüm var ve 3,5 kılo versem su göbeğim gıtse baska sey ıstemem yaa

...........................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta
se_zen....................53...............
elizabeth_bath..........94...............
nazlma....................56,8.............
cakmakesra..............71..............
tombulkelebekim........111.6..........
amerikadan ..............84............
XEYROCAN................84........
Ben de ekledim listeye adımı yarın sabah bende başlıyorum yada bu akşam :KK1: tavuk ve salata yiycem :21:

Son düzenleme:
Canım senin kilonmu 84 yoksa Xeyrocanın kilosu mu ? Yada her ikinizinkidemi =)) listeye ekledim ama yanlışmı oldu acaba :26:

benim kilomda 84 ilk sayfaya baktım göremedim ismimi.
ilk günümü sıfır kaçamakla kapatıyorum.ama spor yapamadım
perşembe başlıya bilirim spora.koşu bandı+twist yaparım

...........................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta..........
se_zen....................53...............
beyza0006................
elizabeth_bath...........94...............
nazlma......................56,8.............
cakmakesra...............71
amerikadan.................84
Var mı ilave. alıntı yaparak kendi kilonuzu en alta ekleyebilirsiniz arkadaşlar.
bende eklemis oldum

Meyve yok..sadece tavuk salata..

egeadacım bu süper konuyu açtığın için önce cok teşekkürler senden bişey rica edebilirmiyim bize bu salatayı tavugu nasıl yaptıgını içine neler koydugunu nelerin yasak oldugunu neler yiyip içebilecegimizi madde madde yazarmısın cünkü herkes sana sürekli sunu yiyebilirmiyiz bunu içebilirmiyiz diye sorucak şimdiden teşekkürler

İsim............................................................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta
se_zen.........................................................53
beyza0006...................................................
elizabeth_bath..............................................94
nazlma.........................................................56,8
cakmakesra...................................................71
büşra44........................................................65,4
amerikadan....................................................84
XEYROCAN....................................................84

kızlaar benim ticker im görünmüyor mu? kilom 97.200 benimkini yazmamışsınız sayfa başına da diyim dedim:))

bende öğlen salatayla duruyorum halen arada su içtim içebildiğim kadar şimdi tavuklarım haşlanıyor göğüs aldım bende bakalım nolcaamm ayy çok merak ediyorum:))

İsim............................................................Başlangıç..........1.hafta..........2.hafta..........3.hafta
se_zen.........................................................53
beyza0006...................................................
elizabeth_bath..............................................94
nazlma.........................................................56,8
cakmakesra...................................................71
büşra44........................................................65,4
amerikadan....................................................84
XEYROCAN....................................................84
teşekkürler canım
kızlaar benim ticker im görünmüyor mu? kilom 97.200 benimkini yazmamışsınız sayfa başına da diyim dedim:))

sendemi bu gün başladın canım

X