Makyaj Ürünleri ebaydan alışveriş yapan var mı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

fase2009

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
213
0
36
kızlar ben fırça seti almak istiyorum ebaya baktım 0.99 dolar falan yazıyo pek mantıklı gelmedi alışveriş yapan ve bilgisi olan varsa yardım edebilir mi:hulya:

ben daha önce hiç yapmadım ama o fiyat açılış fiyatı olmasın ?

ben almıstım 7 parca ama 1-2 kere yıkayınca tahta sapı sallanmaya baslıyo
ben aplikatorden baska kullanamiyorum fircadan hep yanagima dokuluyor far mahvoluyo canim iyi dusun almadan once

mac'ın fırca setleri cok güzel görünüyor bundan alabilirsin belki:

MAC-FIRCA-SETI-24-ADET-HEMEN-TESLIMMM__18468562_0.jpg

canim ben 10 dolara almistim
birde ebaydaki tum markalarin taklitleri cokmus dikkat et cok para verme sahtelere
cok parcali alacagina isine yarayacak fircalari tek tek al kaliteli olsun
bir blogda mac fircalarin iyi bakim ve kullanimla 15 seneye kadar dayandigi soyleniyordu
verdigin paraya deger, ucuza ve surekli almak yerine kaliteli ve birkere alamak daha iyi bence bunu yeni yeni ogrendim

fiyatı fazla evet bukdr cok istemzsen 8li falan da var gg.de acık arttırmaya girerek daha ucuza alabilirsin acıkcası ben avondan almıstım 2 3 tane fena değil yıkayıp yıkayıp kullanıyorum 2 3 yıl oldu alalı daha bişey olmadı dayanıklı cıktı bana yetiyor bunlar..
ama mac almak istiyorum sana da resmini koyayım :

M.A.C.+HELLO+KITTY.jpg

AMERIKA-039-DAN-7-PARCA-MAC-FIRCA-SETI-KARGOSUZ__22434122_0.jpg

yerimseniben yerimseniben

saol canm ilgilendiğin için avonda bi kaç fırça indirimde onlara bakayım.. gitti gidiyoru da takip ederim:1rolleyes:

canim ben 10 dolara almistim
birde ebaydaki tum markalarin taklitleri cokmus dikkat et cok para verme sahtelere
cok parcali alacagina isine yarayacak fircalari tek tek al kaliteli olsun
bir blogda mac fircalarin iyi bakim ve kullanimla 15 seneye kadar dayandigi soyleniyordu
verdigin paraya deger, ucuza ve surekli almak yerine kaliteli ve birkere alamak daha iyi bence bunu yeni yeni ogrendim
teşekkür ederim canım söylediklerini dikkate alacağımkaydirigubbakcemile2

kızlar ebayi bilmem ama ben gitti gidiyordan aldığım bir çok üründen memnun kalmadım..bence strawberry yada elf gibi en azından ne idüğü belli olan sitelerden alışveriş yapın

aynen bende gitti gidiyorun açık arttırmasından far aldım 2 tane,biri channel biri givenchy birde mac in rimelini
o kadar berbatlar ki valla sokakta satılanlar daha iyidir o kadar para verdim çok pişmanım
en güzeli çilek

bende avondan deneme amaçlı aldım ebay veya ggden iyidir en azından :) kullananlar iyi diyo %50 indirime girince alın kullanamazsanız acımazsınız en azından birde
taylor made mineralsde fırça seti var aklınızda olsun

ebay'den inanılaz guzel elbiseler alıyorum ben....bazen de 2. el kıyafetler alıorum, hele abd yada ingiltereden geliosa tamamen sorunsuz.... çin biraz sorunlu haberiniz olsun

kızlar bahsettiğinis o mac in fırçasını hangi siteden alıyosunus yazarmısınıs mac in ürünlerini her sitede bulamıyorum da ben

Ebaydan nasıl alısverıs yapılıyor arkadaslar..??? Paypay ıcın nasıl bır yontem uyguluycam??

E-bay'daki ürünler de kaçak ürünler değil mi? Bu tarz ürünleri alırken kalitesinden emin olmadan almayın. Çakma ürünler var çünkü.

Merhaba arkadaşlar 19 Nisan 2011 de resmi gazetede yayınlanan yasaya göre Yurtdışından kozmetik ve sporcu besin takviyesi
alımları tamemen yasaklandı.Artık E-bay iherb strawberry gibi sitelerden ürün alma imkanımızı kısıtlayan bu yasayı protesto ediyoruz.
Lütfen facebooktaki grubumuza katılınız..Çoğalmamız çok önemli
grubumuzun adı Alışveriş Özgürlüğümü Geri Ver! 700 kişiye ulaştık lütfen destek olun.5dolarlık ruju 50 liraya almayalım türkiyeden

X