Dyson mı yoksa alternatifi var mı?

payedar

Cennet Kuşum Can Oğlum 👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
2.223
2.324
29
Kızlar süpürgem bozuldu uzun yıllardır zaten dyson almak istiyordum ama şimdi alternatif bir sürü süpürge çıktı. Acaba dyson kadar iyisi var mı? Yoksa almışken dyson mı almalıyım sizce? Özellikle şu son model ıslak kuru olanı çok hoşuma gitti fakat işlevsel mi bilemiyorum

Ay bende istiyorum ama sanırım fakir ya da Philips falan alabilirim ancak bilgi edineyim diye yorum yaptım.

12 bin olduğu dönemde kocam alacaktı saf gibi yoh bey başka zaman alırız dedim.
Alacak kocayı bulup yoh bey denir mi ben 3 bin lira olduğundan beri ikna etmeye çalışıyorum bizim makime bozulsun öyle alırız dedi bizim makinede taş gibi çıktı bozulmam dedi bugünlere nasipmiş

Alacak kocayı bulup yoh bey denir mi ben 3 bin lira olduğundan beri ikna etmeye çalışıyorum bizim makime bozulsun öyle alırız dedi bizim makinede taş gibi çıktı bozulmam dedi bugünlere nasipmiş

3 mü bin hadi yaa şimdi de istiyorum diyorum ama bir kurban hissesi o diyor . Ya da bir ajda diyor. bu gidişle fantoma talim

3 mü bin hadi yaa şimdi de istiyorum diyorum ama bir kurban hissesi o diyor . Ya da bir ajda diyor. bu gidişle fantoma talim
Ya aslında cidden çok para o yüzden acaba alternatifi var mıdır diyorum benim beğendiğim kısmı elde hemen istediğin yere götür süpür mantığı, kablo derdinin olmaması ve çekim gücü bu özellikleri sunan daha ucuz bir markada olur illa dyson şart değil ama sonrada başka marka alıp pişman olmak var. Çevremde dyson alıp pişman olan kimse olmadı henüz çünkü

Birçok marka benzer mantıkla süpürgeler çıkardı ya o yüzden yazdım alternatif diye alıp kullanıp memnun kalan vardır yorum yapar diye
Dyson seviyorum parasını sonuna kadar hak ettiğini artık düşünmüyorum saçma arızalar çıkıyor (senesi dolmadı, bebek gibi bakıyorum) garantisi bitince çok milyor masraf çıkacak çünkü yedek parçalar bir süpürge parası. Servisi fiziksel olarak çok az yerde var, birine gittim herkes süpürgesini getirdi uzun bir sıra vardı. bir kere arıza verdikten sonra ardı arkası kesilmemiş iflah olmamış. İnternet üzerinden de servisi ilgileniyor yedek parça gönderimi mevcut bu arada.
Müthiş bir şey fakat uzun ömürlü değil.
Şimdiki aklım olsa phlips mhilips başka şey alırdım

Evet yaa bende bayılıyorum o olaya. Benim emektarla evi süpürürken çocuklar kabloyla birdir bir oynuyolar zırt diye tuşuna basıyolar ç*k kadar kabloyla kalıyorum. Ya da tam girmişim koltuğun altına süpürürken anaaa bi de bakarım ki kapatma tuşuna basıyolar dank diye duruyor makina. Valla belki de Dyson makineyi benim için yapmış hamurunu benim için yoğurmuştuydu ama bilemedim değerini

Kaç sene ömür biçilir yani

Dyson un islak kurusunu, takip ettigim.bir cok kisi begenmedi. Yani islak kismini. Philipste de sikayet vara bak derim. Ben instagramda yorumlarda gordum. Bir sikinti cikarmis,ona da kullanici hatasi demis. Baskalarinda da ayni sorun varmis. Tavsiye etmiyordu.
Ben dyson gen 5 kullaniyorum. Cok memnunum ama basliklarinda surtunmeyi onleyen bolmdeki kisimlar cikti. Anlamadim. Simdi servisi arayacagim useniyorum.2 baslikta cikti. Koltuk basligindaki kalkmis. Bir de sitesinden almistim.
Bosh ve
Bissel ve karcher diker supurgelerine de bakmani oneririm.

Kaç sene ömür biçilir yani
Ben arkadasa katılmıyorum, yaşadıkları doğrudur muhakkak ama şans işimi denir artık ne denir bilmiyorum.v11 var bende 2 bucuk sene olacak, öyle gözünün içine de bakmam yani aşırı, tık demedi çok şükür servis yüzü görmedik.

Hadi ya servis işi üzücüymüş. Kuzenim bir kere arıza yaşadı hemen kutulu yenisini gönderdiler ama bilemedim ilerisi için sorun oluyorsa

Evet tam cinnet geçirmeliler kablo uzanacak mı şuraya çek buraya çek valla eziyet kablolu süpürge

Teşekkür ederim tavsiyeler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…