Dyson mı yoksa alternatifi var mı?

Baktım baktım, başka marka almaya cesaret edemedim, dyson aldım tekrar.
İlkini 7 yıl kullandım, hâla fena değil, ama hem model çok eski, aparat az, hem de çekişi azaldı sanki.
7 yıldır hiç arıza vermedi, elimde kalan parça olmadı, malzeme kalitesini mi düşürdüler bilmiyorum, sorun yaşayan duyuyorum.
Güle güle kullan canım memnunsan başka marka bakmaya gerek yok zaten :)

Kızlar süpürgem bozuldu uzun yıllardır zaten dyson almak istiyordum ama şimdi alternatif bir sürü süpürge çıktı. Acaba dyson kadar iyisi var mı? Yoksa almışken dyson mı almalıyım sizce? Özellikle şu son model ıslak kuru olanı çok hoşuma gitti fakat işlevsel mi bilemiyorum
Şimdi şöyle yeni alınan süpürgeleri hepsi güzel ceker zaten. Sonra performansları düşer Dyson düşmüyor. Diğer taraftan Dyson Mike ve akarları çekme özelliği var halıda koltuk yatakta bu diğer süpürgeler de yok. Haliyida döverek supuruyor. Bu özellikler diğer markalarda yok onlar normal süpürge. Diğer süpürgeler in sarjlisi işte varsa ışıklı basliklisi vs vs ben çok araştırdım.

Şimdi şöyle yeni alınan süpürgeleri hepsi güzel ceker zaten. Sonra performansları düşer Dyson düşmüyor. Diğer taraftan Dyson Mike ve akarları çekme özelliği var halıda koltuk yatakta bu diğer süpürgeler de yok. Haliyida döverek supuruyor. Bu özellikler diğer markalarda yok onlar normal süpürge. Diğer süpürgeler in sarjlisi işte varsa ışıklı basliklisi vs vs ben çok araştırdım.
Teşekkürler yorum için 🤍

X