Düzenli kuran okumak isteyenler buraya

Ama birinci cüzden mi başlasaydık ki hep beraber. 🤔
Yok yok neyse ya kimse kimseyi beklemesin. Bir ayet fazla, daha fazla sevap 🤩

Ayyyy konu çok güzelllll😍😍😍
Bende reglyim, bitince namazıma tam başlamak ve Kuranı Kerim’i mi okumak istiyorummm😍❤️
Ama birinci cüzden mi başlasaydık ki hep beraber. 🤔
Yok yok neyse ya kimse kimseyi beklemesin. Bir ayet fazla, daha fazla sevap 🤩
Öncelikle başlığa hoş geldiniz. Regliniz bitince birlikte günlük hedefler belirler namaz ve kuran konusunda destek oluruz. Sanırım ilk cüzden başlamak beni biraz zorlar. 3 ayların bitiminde allahın izniyle hatim duamızı okuruz

Aminnnn inşallahhhhh🤩🤩
Ben çok sevdim bu topiği.
Namaz ve cüzle alakalı başka topiklerde var ama onlar baya ilerlemiş durumda.
Burda bende herkesle beraber başlayacağım için çok mutlu oldum.
Bayadır içimde eksiklik vardı zaten. Ruhum açtı. Namaz kılmak ve düzenli Kuranı Kerim okumak istiyordum ama bir yerden tutup başlayamıyordum. İnşallah birbirimize bu yolda vesile oluruz

Aminnnn inşallahhhhh🤩🤩
Ben çok sevdim bu topiği.
Namaz ve cüzle alakalı başka topiklerde var ama onlar baya ilerlemiş durumda.
Burda bende herkesle beraber başlayacağım için çok mutlu oldum.
Bayadır içimde eksiklik vardı zaten. Ruhum açtı. Namaz kılmak ve düzenli Kuranı Kerim okumak istiyordum ama bir yerden tutup başlayamıyordum. İnşallah birbirimize bu yolda vesile oluruz
Benim aklımda da hep bmyle bir başlangıç ruhumda da eksiklik vardı. Bu konuyu açmadan önce çok fazla vesvesem vardı. Bende bir karar alıp kendime yol arkadaşı aramak istedim. İnşallah biraz daha katılım olur. Birlikte güzel bir alışkanlık ediniriz. Reglinizden sonra bildirimlerinizi bekliyorum muhakkak.

Benim aklımda da hep bmyle bir başlangıç ruhumda da eksiklik vardı. Bu konuyu açmadan önce çok fazla vesvesem vardı. Bende bir karar alıp kendime yol arkadaşı aramak istedim. İnşallah biraz daha katılım olur. Birlikte güzel bir alışkanlık ediniriz. Reglinizden sonra bildirimlerinizi bekliyorum muhakkak.
Beni özetlemişsiniz.
Tam olarak bi “namaz ve Kuranı Kerim arkadaşı” arıyordum bende kendime.
Hatta bir gün bi sosyal medya hesabımdan dini bi sitedeki yorumlarda bi kadına özelden mesaj atmıştım namaza başlayalım birlikte. Birbirimize destek olalım demiştim 🙈😁 Var böyle saçmalıklarım 🙈
3-4 güne bende abdestimi almış olurum inşallah. 🤩

Arkadaslar ben size bir fikir vereyim kuran okumanızı kolaylastıracak ve düzenli onlarak okuyabileceksiniz
Bir cüz toplamda 20 sayfa biliyorsunuz. 1.cüzden başlayın ve günde sadece bir sayfa okuyun. Bir ayın sonunda bir cüz bitirmiş olacaksınız. Bu sekilde basladıgınız zaman hem alıskanlık oluyor düzene giriyor hemde hızlanmış oluyorsunuz okumada.
Hızlandıkça ayda iki cüz hedefleyebilirsiniz o zaman.. Bende kuran okuyamıyordum düzenli olarak. Bir arkadaşım vesile oldu wp grubumuz var 30 kişiyiz 6 aydır devam ediyoruz cok sukur. Her ay bir cüz okuyarak toplu hatim yapıyoruz Allah kabul etsin inş.
Sizde burada veya kendi cevrenizde boyle bir grup olusturabilirsiniz.
Allah kabul etsin şimdiden.

Arkadaslar ben size bir fikir vereyim kuran okumanızı kolaylastıracak ve düzenli onlarak okuyabileceksiniz
Bir cüz toplamda 20 sayfa biliyorsunuz. 1.cüzden başlayın ve günde sadece bir sayfa okuyun. Bir ayın sonunda bir cüz bitirmiş olacaksınız. Bu sekilde basladıgınız zaman hem alıskanlık oluyor düzene giriyor hemde hızlanmış oluyorsunuz okumada.
Hızlandıkça ayda iki cüz hedefleyebilirsiniz o zaman.. Bende kuran okuyamıyordum düzenli olarak. Bir arkadaşım vesile oldu wp grubumuz var 30 kişiyiz 6 aydır devam ediyoruz cok sukur. Her ay bir cüz okuyarak toplu hatim yapıyoruz Allah kabul etsin inş.
Ben bi başlıyorum her gün bir sayfa da olsa okuyayım diye ama olmuyor. Ya bişey çıkıyor ya ben unutuyorum. Bir türlü devam ettiremedim 🤷🏻‍♀️
Ama inşallah bu sefer devam ederim. İnşallahhhhhh

Bende burda durayım 😍😍 duzenli namaz kılıyorum ama bazen aksıyor, Kuranı kerim okuyamıyorum düzenli 🌺🌺
Merhaba hoşgeldiniz başlığımıza regl gününüzde değilseniz hadi bugünden itibaren birlikte başlayalım. Namaz için abdest aldığınızda 1 sayfa bile olsa okumayı unutmayın lütfen
Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Ben kendime 2 günde 1 cüz bitirme hedefi koydum eğer olmazsa tabii ki dediğiniz gibi deneyeceğim.
Ben bi başlıyorum her gün bir sayfa da olsa okuyayım diye ama olmuyor. Ya bişey çıkıyor ya ben unutuyorum. Bir türlü devam ettiremedim 🤷🏻‍♀️
Ama inşallah bu sefer devam ederim. İnşallahhhhhh
Reglin bitince düzenli bildirim bekliyorum sizden inşallah bu sefer düzenimiz oturacak.

28.11.2021
Çok şükür bugün de Kurani kerim okudum. Biraz grip gibiyim 5 sayfa ancak okuyabildim. Namazlarımı da kıldım geceye doğru iyi hissedersem. 9.cüze geleceğim inşallah.

Yepyeni Resimli Ayetler ve Hadisler - Dini Resimler diniresimler_com.jpg

Günaydın :KK200: Herkese huzurlu bir hafta diliyorum.

Merhabalar
Kaç gündür yoğun bir grip sürecinden geçiyordum namaz ve kuran okumalarım da aksadı bu yüzden. Bu akşam 9.cüze gelicem inşallah hedefim böyle

Merhabalar
Kaç gündür yoğun bir grip sürecinden geçiyordum namaz ve kuran okumalarım da aksadı bu yüzden. Bu akşam 9.cüze gelicem inşallah hedefim böyle

Bende dün gece abdestimi aldım yattım. Ama senin dediğin gibi hastayım başım dönüyor, midem bulanıyor falan bende namaza başlayamadan Kuranı Kerim de okuyamadım.
Halbuki yarın rahmetli anneciğimin doğum günü ona hediye göndermek istiyorum.

Bende dün gece abdestimi aldım yattım. Ama senin dediğin gibi hastayım başım dönüyor, midem bulanıyor falan bende namaza başlayamadan Kuranı Kerim de okuyamadım.
Halbuki yarın rahmetli anneciğimin doğum günü ona hediye göndermek istiyorum.
Bugün aynı baş dönmesi bende de var. Biraz dinlen yarın birlikte başlayalım istersen bende kalkamadım yerimden

X