Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne güzel maşallah Bizim burada da genelde limon ekerler tutuyor,yeni dünya,dut ve incir herkeste
olur Üzümde terasta oluyor çardak yapılır burada çubuk diksen tutuyor maşallah gerçi ülkenin toprağı öyle valla kıymeti bilinmiyor heryer betonlaştı.
Bahçenin içinde ev var değil mi?

Sirke ile kaynatabilirsin ama dediğin gibi çok kötüyse kimyasallar daha etkili sanırım.Kaynatsanda buharını
soluma sakın ben çok korkarım öyle şeylerden

Çok güzel yaaa önceden hiç meraklı değildim bahçeye. Ama artık diyorum bi bahçemiz olsun gidelim gelelim Ahsen oynasın toprakla haşır neşir olsun
Zaten öyle oluyor sweetcim çocuk için istiyorsun en çok bizim var kv girdimiyordu hep
diken üstünde gibi oluyorsun bende son yıllarda adım dahi atmıyorum.Terasta öyle onun evi aman diyorum hiç uğraşamam artık Rabbim bizlere de nasip etsin. Sizin de olur inşallah olursa çokta güzel olur belki ilerleyen yaşlarda daha çok isteyebilirsin hatta.Güzel uyguna bulacağınız bi fırsat olursa hiç kaçırmayın derim.
Eşim bi arsa aldı kuytu ters bir yerde arsamızla çok dalga geçen oldu hattaama bekledik satmadık şuan iyiki diyorum satmamışız.
Eşim çok anlamıyordu öyle denk gelmişti tabi ben de daha merkezi isterdim ama hiç olmazsa para çarçur olmadı
diyorum sanal paraya yatırıp parası pul olanlarda var.

Sena merhaba atandın mı naptın merak ediyordum seni ama göremedim. Burada görünce sorayım istedim

Toz deterjan ile kaynat öyle bı çıkıyor ki ilk günkü gibi ben. Buraya taşınırken yapmsitim yeni gibi oldu valla dene sweetim bence
Denedim işe yaramadı ya sizdeki kireçler normaldir bu fosil olmuş dedim eşime lanet olsun at şunu yenisini alalım

Bizim de kv nin terası ve yan tarafta bahçeli evi vardı ama tabiki gidemiyordum. Valla önceden almadığıma pişmanım şu an aşırı uçuk fiyat istiyorlar ev parasına resmen. Bakıyoruz bakalım uyguna denk gelirse inşallah alma niyetimiz var

Denedim işe yaramadı ya sizdeki kireçler normaldir bu fosil olmuş dedim eşime lanet olsun at şunu yenisini alalım
Normal çaydanlık mı ketil mı bizde soba üstünde duran güğüm olur çok kireç tutunca boş olarak sobaya koyup kireç kırılıp dökülür kendiliğinden çaydanlıkta hiç öyle kireç tutması görmedim onda da işe yararmı bilmiyorum

Günaydın
Üzüm de diktik dün, kara üzümmüş hem de. Severim çok

Ev de var canım, 2+1 ev yaptırdık geçen yaz. 2 sene önce arsa almıştık. O şekilde gelişti. Tam bizim ev yaptırdığımız dönemde fiyatlar artmaya başladı. Yine de bir şekilde evi güzelce bitirdik hamdolsun. İşte bahçe işleri, peyzajı, kenarlara beton dökmek vs öyle bişeyler kaldı.
Tam olarak bitse zaten depremzedelere tahsis etmek istemiştik açıkcası. Ama işte oraya gelen insanı da mağdur etmenin anlamı olmayacaktı. Isınmak sorun olur, şuanda sobalı, etraf çamur oluyor, çevrede evler olsa da insanlar yazın geliyorlar falan.
Şimdi doğalgaz falan da geldi ama bağlatacak para yok
Yine de güzel oldu bakalım.

Ay sizin oralarda limon bol değil mi.
Adana, Antalya oralara ilk geldiğimde yollarda bile limon ağaçları gördüğümde çok şaşırmış, bayılmıştım. O koku mis gibi
Toprakla uğraşmak güzel şeymiş. Pek anlamıyorum ama bence insan deşarj oluyor.

sweetgirlcandy Sweetcim üzüldüm yaa.
Siz de ne yaptınız kirece mi yatırdınız çaydanlığı Geçerdi yoksa valla çok etkili oluyordu çamaşır deterjanı.
Domol un ürünleri de çok güzel.
Kireç sökücüsü, fırın temizleyicisi falan. Acayip memnun kaldım.
Ya da çaydanlığa çöp yolu gözükecek
Hay Allah... Geçse iyiydi bee.
Limon sirke karbonat demiyorum bile onlar da işe yaramamış. Başka bişey yok bildiğim

Ay çaydanlık yaa. O nasıl kireç anlamadın hiç mi yıkanmamış

Valla kireç dökmüşler içine resmen. Hiç mi yıkanma anlamadım ki at çöpe yenisini al dedim eşime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…