Düzenli Evimiz & Hayatımız

Öyle kuzum ya bu son yıllarda karamsar bir insana dönüştüm elimde değil sanırım yaşadığım olumsuzluklardan sağlık sorunları,ailevi sorunlar hepsi benim pozitif neşeli halimi biraz biraz götürdü.
Bahçeli yazlık ev demek ne güzel😍
Maşallah güzel vakitler geçirin inş.
Resimler atsana neler ekiyorsun bahçe işlerinden vs.ben de istiyorum inş.nasip olur.😊
Öyle oluyor Teneffüscüm,yaş aldıkça değişiyor insan. Gerçi sen çok gençsin ama olsun.
Yine de çok sinir stres yapma, ileride karşımıza hastalık olarak çıkacak bu stresler............

Sağolasın🌹 öyle bi evimiz var bakalım uğraşıyoruz. Ben çok anlamam ekim dikim işlerinden, eşim, annem babam yapıyor henüz sadece meyve ağaçları ektik.
Bir iki haftaya sebzelere başlıcaz sanırım. Yağmurlar kesilmedi, çamur oluyor gelemiyoruz. Isınacakmış bakalım. Hayırlsı.
Domates biber çeşitleri, salatalık patlıcan,yeşillikler, bamya, soğan, sarımsak, elma, armut, kayısı, erik, üzüm, ayva, ceviz, vişne, kiraz bunları diktik şimdilik.
İnşallah isteyene nasip olsun canım 😊

Bunu bugun çektim, elma ağacı 😊
IMG_20230501_140919.jpg

Öyle oluyor Teneffüscüm,yaş aldıkça değişiyor insan. Gerçi sen çok gençsin ama olsun.
Yine de çok sinir stres yapma, ileride karşımıza hastalık olarak çıkacak bu stresler............

Sağolasın🌹 öyle bi evimiz var bakalım uğraşıyoruz. Ben çok anlamam ekim dikim işlerinden, eşim, annem babam yapıyor henüz sadece meyve ağaçları ektik.
Bir iki haftaya sebzelere başlıcaz sanırım. Yağmurlar kesilmedi, çamur oluyor gelemiyoruz. Isınacakmış bakalım. Hayırlsı.
Domates biber çeşitleri, salatalık patlıcan,yeşillikler, bamya, soğan, sarımsak, elma, armut, kayısı, erik, üzüm, ayva, ceviz, vişne, kiraz bunları diktik şimdilik.

Bunu bugun çektim, elma ağacı 😊Eki Görüntüle 3241078
Çok güzel bodur elma çiçek de açmış meyva sı da bol olur inşaallah benim bahçede erik elma armut vişne kiraz kayısı şeftali var orada da yetişir yoksa ekebilirsiniz

Selam kızlar bizde bugün tülleri hallettik
Orta fiyatlardan bile 5600 e tamamlandi 6bindi ama 400 TL pazarlık payı yaptık
Bu hafta Pimapen ve koltuklarda gelcek kaynım da mutfak ve oturma odayı badana yapcak temizliğe başlıcaz
Muallakda kalmak çok zor hersey ateş pahası olmuş kızlar ya herkesin yardımcısı olsun Allah
Seçtiğimiz tüller de orta fiyatlilar 500/600 dediler en beğendiklerimize alamadık haliyle
Buna da şükür yine güzel seçtik
Hayırlı olsun canım ❤️

Bunu bugun çektim, elma ağacı 😊Eki Görüntüle 3241078
Çok güzel yaaa önceden hiç meraklı değildim bahçeye. Ama artık diyorum bi bahçemiz olsun gidelim gelelim Ahsen oynasın toprakla haşır neşir olsun

İyi akşamlar herkese. Başta Nego Nego abla ve Bonus Bonus abla olmak üzere diğer kızçeler sizden düzen ve temizlik konusunda çok şey öğrendim. Arada girip okuyordum ve motive oluyordum. Her biriniz harika iş çıkarıyordunuz. İnşallah en yakın zamanda eskisi gibi şenlenir buralar. :KK200:
Inşaallah canım

Kızlaaaaar bana bi el atın. Bizim eski iş yerinde çaydanlık vardı. Sağolsun çalışan hanım hiç yıkamamış içi fena kireç öyle böyle değil. Eşim porçöz dökmüş tabanı kazımış biraz çıkmış ama üstleri simsiyah olmuş. Ben dedim porçöz siyah yapmaz öyle. Sonra netten bakmış limon tuzu kaynatmış işe yaramamış. Bende normalde limon tuzu ile kaynatırım da bu fena halde.

Şimdi eve getirdi limon tuzu ile tekrar kaynatıyorum ama çıkmaz. Ne yapayım var mı etkili bi çözüm

Çok güzel bodur elma çiçek de açmış meyva sı da bol olur inşaallah benim bahçede erik elma armut vişne kiraz kayısı şeftali var orada da yetişir yoksa ekebilirsiniz
Sağolasın Nanecim. Biz de diktik hepsini, sanırım bi şeftali yok. Alırız belki bilemiyorum. Ne var ne yoksa ekip dikesi var eşimin.
Bakalım.
Çok güzel yaaa önceden hiç meraklı değildim bahçeye. Ama artık diyorum bi bahçemiz olsun gidelim gelelim Ahsen oynasın toprakla haşır neşir olsun
Sweetim valla biz de çocuklar için girdik bu işe. Gönüllerince oynasınlar, apartmanda dur sus etme yapma deniyor. Bahçe görsün, meyve sebze ağaç görsünler dedik.
Allahım size de nasip etsin.
Adı güzel Ahsencik oynasın büyüsün🌺

Kızlaaaaar bana bi el atın. Bizim eski iş yerinde çaydanlık vardı. Sağolsun çalışan hanım hiç yıkamamış içi fena kireç öyle böyle değil. Eşim porçöz dökmüş tabanı kazımış biraz çıkmış ama üstleri simsiyah olmuş. Ben dedim porçöz siyah yapmaz öyle. Sonra netten bakmış limon tuzu kaynatmış işe yaramamış. Bende normalde limon tuzu ile kaynatırım da bu fena halde.

Şimdi eve getirdi limon tuzu ile tekrar kaynatıyorum ama çıkmaz. Ne yapayım var mı etkili bi çözüm
Linçlemeyin ama toz çamaşır deterjanı etkiliymiş öyle duymuştum. 🤫😉
Sonra iyice durular, belki sirkeyle falan da kaynatırsın bence sakıncası olmaz.
Denemeye değer.
İyice durular yıkarsın arındırırsın.

Denemeye değer.
Dur deneyim hemen😂 o da çıkarmazsa alıp çöpe atayım artık 😂

Canım asperox un mavi olanı iyi bi dene istersen.

Denemeye değer.
Evett hemde çok etkili denedim birebir etkisini gordim denendi yani

X