Düzenli Evimiz & Hayatımız

MasaAllah biçki dikiş işlerini bilmeniz ne güzel bende çok isterdim ama nasip olmadı öğrenemedim makinemde yok zaten ellerinize emeğine sağlık
Teşekkür ederim.
Bir eğitim almadım annemden gördüğüm şekilde dergilerden kalıp çıkarıp kendim devam ederek dikiyorum. Bir mayo hariç her şeyi; iç çamaşırı, manto, kahraman kostümü,... diktim sanırım. Makinem marketlerin aktüel kısmına gelen Singer' in en basit modelinden. Önceden her bayram, illaki çocuğumun bir gün giyeceği bayramlığı ben dikeyim, yok benimle kombin de olsun diye dikerdim. Artık biri büyüdü, istemiyor.

Benim hiç öyle bir şansım olmadı genelde mutfakta bulaşıkla ev işiyle kardeşlerime bakarak geçti genç kızlığım evlenince de öğrenemedim

Çok yorgunum
Bütün perdeler yıkandı hala yıkanacak var ama perdelerim büyük ve çok
Bu yüzden 5.kez Makinayı çalıştırdım.
Perdeleri astım bugün beni çok yordu bu işler
Salon camları fena durumdaydı onları da sildim.
Bulaşıklar toparlandı, patates haşladım onunl börek yapacağım fazlada kalır çorba da var yeter.

Slm kizlar
Bugün bi kalktik saat 12
Cocuklara kahvalti hazirladim.topladim
Yatağı kapattim
bul.mak.calistirdim.kızla disari çıktık
Kırtasiye,kuafor ,pazar hepsine gittik
Eve geldim pazardan aldiklarimi yerlestirdim
Evi ve koltuklari süpürdüm
Viledaladim
Bul.mak bosalttim
Mainaya camasir attim
Yemek yaptim tavuk ve patates kizartmasi.
Camasiri asip mutfagi toplicam

Arkadaşımın oğlu için şifa salavati ve Ayetel Kürsi okuyordum giremedim sizinde kandiliniz mübarek olsun

Günaydınlar.. Kandilimiz mübarek olsun hanımlar..
@JES ve Nego gelmenizi bekliyoruz şimdilik dinlenme modundasınız belki de, kararınıza saygı duyuyoruz yine de bi selam çaksanız güzel olurdu.

ilahi teneffüs neyin kararı bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…