Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben hala tam olarak toparlayamadım boğazım geçmiyor bi türlü sesim de düzelmedi. Bu hafta eşim de evde fazla uğrayamayabilirim.
Elma sirkesini bir bardak suya damlatıp içebilirsin iyi geliyor kardeşime yanında staj gördüğü dr söylemişti

IMG-20230417-WA0006.jpg

Günaydın canlar
Bı sürü kargom dağıtımda uyandım terziye verdim verecekleri
Şimdi izmite geciyorum babaneye yelek bakicam ve penye en iyisini alıyorum bana. Sevmedim diyor yaaa neyse sskinim
Bende acele gidip geleyim de kargodan anlamaz bizimkiler duymuyor da kargo gelirse donmesin bı de .yarında şubeler de uğraşmıyim belki kendime penye ona yelek şeklinde alırım bilmiyorum
Geceden kuruyan camasirlar katlandı yerleştirildi yenisi atıldı ama
Seremeden çıktım 🤣 kargolara yetisiyim diye

Merhabalar,
İşlerimi erkenden halledeyim diye erken kalkmıştım ama 8de sular kesildi, akşam 18 de gelecekmiş.😔
Tesbihat yaptım.
🤹‍♀️Çocuk odası, düzenlendi, süpürüldü. 🤹‍♀️Islak mendille toz alındı.
🤹‍♀️Yatak odası düzenlendi, süpürüldü.
🤹‍♀️ Süpürgeyi temizledim.
🤹‍♀️Takıları, makyaj malzemelerini düzenledim.
🤹‍♀️40 sayfa kitap okudum.
🤹‍♀️Bilgisayar başında işim vardı, ona 1,5 saat ayırdım.
🤹‍♀️Çamaşırlar makinede kaldı.🧐
🤹‍♀️Küçüğüme bayramda evde giymek için pantolon dikiyordum, onu tamamladım. Bayram beklenmeden giyildi bile.😊
🤹‍♀️Salon düzenlendi, süpürüldü.
Su olmayınca planlar da yarım kaldı.🤔

Merhabalar,
İşlerimi erkenden halledeyim diye erken kalkmıştım ama 8de sular kesildi, akşam 18 de gelecekmiş.😔
Tesbihat yaptım.
🤹‍♀️Çocuk odası, düzenlendi, süpürüldü. 🤹‍♀️Islak mendille toz alındı.
🤹‍♀️Yatak odası düzenlendi, süpürüldü.
🤹‍♀️ Süpürgeyi temizledim.
🤹‍♀️Takıları, makyaj malzemelerini düzenledim.
🤹‍♀️40 sayfa kitap okudum.
🤹‍♀️Bilgisayar başında işim vardı, ona 1,5 saat ayırdım.
🤹‍♀️Çamaşırlar makinede kaldı.🧐
🤹‍♀️Küçüğüme bayramda evde giymek için pantolon dikiyordum, onu tamamladım. Bayram beklenmeden giyildi bile.😊
🤹‍♀️Salon düzenlendi, süpürüldü.
Su olmayınca planlar da yarım kaldı.🤔
MasaAllah biçki dikiş işlerini bilmeniz ne güzel bende çok isterdim ama nasip olmadı öğrenemedim makinemde yok zaten ellerinize emeğine sağlık

X