Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar bayram öncesi biliyorsunuz ben çok aktif olmama rağmen yazamıyorum iş güç zamanı vE misafirlerim olacak onlar varken de yazamam sanırım .....Lütfen bu banlanma olayını üzerinize alınmayın 50 ' yi aşkın ziyaretçi oluyor bazen bdv kısmında çok aktif olanların da sürekli her konuda şikayet edilme durumu var yorumunu beğenmeyen ve kişiyi takıntı haline getirenler de oluyor o yüzden orası ile bağlantılıdır şikayet edenler

Hâlen öyle merak etme bayram temizliği bitmek üzere ki ramaza 'nın son haftası zamanını ibadetlere ayırmak istiyor insan o yüzden durgun burası

Girmişken yazayım....salon dip köşe temizlendi ....büyük balkon yıkandı camları silindi çok yorucuydu 13 büyük 13 küçük cam ....oturma odası dip köşe temizlendi en kolay yer koltuk takımı ve duvarda tv dışında birşey yok balkona çıkış kapıları silindi .....küçük balkonu temizledim camlarını silmedim güneş var biraz dinleneceğim sonra silerim çocuk odası ve yatak odasını da dün temizledim .....geri kalan yerler de yarın dip köşe temizlenir...

Hayatım bir gece alt üst oldu Yaradan birazda altına bak dedi herşey bir gecede değişti evimdeki çay kaşığına varama kadar .
Kaç gece bilmem uyandığımda tekrar evimin duvarını masasını görebilmek için sımsıkı gözlerimi kapatığımı.
Durup durup saçma sapan bir nesleyi gördüğümde evimi anımsatı diye gözlerim dolup hüngür hüngür ağladığımı.
Çok şükür çocuklarım eşim anam atam sağ yüzlerce minnet sunsam yaradanıma az ama insanın evide ölüyormuş onuda anladım bunun pikolojiyi yarasını yaşayan bilirini Rabbim öğretti.
Yeniden az eksik biraz fazla tüm enkazımızla yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz Rabbimin hayat hediyesine sayip çıkıyoruz.

Bonus Nego JES Aktif Lora M Musluk Suyu

Buranında darma duman olmasını bozuk bir kişilik meselesinin enkazının altında kalmasını istemiyorum 9949 sayfanın hatrını bir hiç yüzüne yırtıp atmayın burası bizim bir nevi komşu olmayanın komşusu ablası olmayanın ablası
kardeşi olmayanın kardeşi her üzüntüyü her sevinci paylaştığı evimiz gibi gelin bu evide öldürmeyelim

Son düzenleme:
Doktor bize kombo yaptı desene noterim

Bu konuda son yorumumu yapayım.
Şahsen ben burdan kimsenin böyle yapacağını düşünmüyorum. O yüzden bence kimse üstüne alınıp üzülmesin .
Burayı da boş bırakmayalım. Arkadaşlarımızın bayram üstü işleri olduğunu düşünüyorum, aksi bi durum olsa elbette yazarlardı .

Mutfak duvarlarını sildim ama canım çıktı lekeside çıkmadı eski bina boyasida silinebilir değil aspiratör vs de olmayınca çok zor oluyor mutfak dolapları da aynı eski model yağı kiri içine hapsetmis 19 20 yıllık temizleyince insan parlasın ışıl ışıl olsun istiyor olmayınca morali bozuluyor anca duvarlari silebildim alt tezgah dolablarini hallettim

valla öyle duruyo canım ya. bizim eski aile hekimi ne zaman gitsek mutlaka alerji şurubu yazardı büyüğe
Bugün benim küçük kıza da bir sürü alerji ilacı yaźdı dr mevsim ilk bahar olunca her dr aynı şeyi yapıyor kışında antibiyotik yazıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…