Düzenli Evimiz & Hayatımız

Garanti biter bitmez bozulumu yaaa yepyeni makine allah aşkına yanlışmı kullandım desem hayır 10 kg yazdığı halde sayılı koyuyorum temizliğine dikkat ediyorum tek kreç izi yok 1 haftalığına makinenizi atöleyeye götüreceğiz dediler gelde catlamada dur

Eşimin teyzesinin bir makinası var teeeeeeee nuhunun babasınıda görmüş şu A,B diye ileryen o çalışıyor benimki onu Z kuşağı makine çıt kırıldım gibi elde kalıyor .
Onu neden yaptıysanız bunuda ondan yapsalar problem kalmıyacak

Şans işi galiba aynı markada olsa iyi veya kotu cikabiliyor. Öneri veremicem benimki de berbat
Yok kuzum yaaaa alayıp pulluyolar satıyolar son çıkan bilmem ne diye
Üzerine bozuldumu kullanıcı hatası diye damgalıyolar

Annem yaşlı tek kişi çok detaylı bir şey istemedi onunki benden temiz yıkıyor mis gibi (o modelli bulsam alacağım onu üretmiyolar)

Alacaksan çok tedaylı almıyacaksın zaten kullandığın en fazla 3 4 proğram onun dışına çıkmıyorsun 11 proğramın 11 kullanmıyorsunki ne gereği var

Son düzenleme:
Benimki arçelik (8 kg). Temiz yIkıyor ama çok ses yapıyor

Bende bu sene hazir aldim canım. 2 sene once bu biber satılan yerlerde temizleyip cekip veriyorlardi ya.oyle yapmistik.annem gilin damındada kurutmustuk.ama bu sene gozümuz kesmedi el yapimi hazir aldik.ayni evde yaptigimiz gibi güzeldi.ama cok pahalanmislar.suan 100den asag biber salcasi yok kilosu

Esim gitti bugün
Okadar babalarina soz verdiler annenizi üzmiceksiniz diye ama nerde.sag sali. Su 1ay geçseydi
Yataklar duzlendi ortalik toplandı.
Camasirlari topladim .katladim yerlestirdim
Carsaflari yikadim kurudular geri taktim
Esimin 2 pantolonunu ütüledim
Buyük valizi bosalttim esimin valizini hazırladık
Markete gittim geldim
Bul mak.bosalttim sabah .aksam doldu yine calistirip bosalttim
Yemek yaptim.pogaca çörek ve elmali tart yaptım
Tepsiler kaplar yikandi bolca
Namaz kimdim dus aldim
Gönüldagini bekliyorum izlicem

Makinam Samsung, 10. Yıla girecek, gözü kapalı öneririm Samsung un tüm ürünlerini. Elmas kazan ve eco buble olayı çok iyi

Bu saatte kk okursan ve uykun gelmişse o telefonun yüzüne düşmesi kaçınılmazdir.
Burnuna çarpması zaten kesin.
Burnun sinuslerin açılmasına hemen hazır ve hapşırmalar başlasın.

En iyisi yarın devam edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…