Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba hepinize❤️💙💚🧡💛

Yoğun bir gün oldu ama epey iş hallettim :
✔️ Eşimin kahvaltısını hazırladım, işe gönderdim
✔️ Nevresimler ve havlular değişti
✔️ Evin tamamı toplandı
✔️ Toz alındı
✔️ Cam önleri ve küpeşteler silindi
✔️ Yerler süpürüldü ve silindi
✔️ Koltuklar süpürüldü, örtüleri yıkandı, açıkta kalan kolları silindi
✔️ Kızın kumu temizlendi
✔️ 3 makina çamaşır yıkandı
✔️ Balkon temizlendi
✔️ Pencereler ve balkona açılan iki kapının sineklikleri çıkarılıp yıkandı
✔️ Banyo ve mutfak çöpleri çıkarıldı, kovaları yıkandı
✔️ İki banyoda da seramik sabunluklar, diş fırçalıklar, klozet fırçalıkları ve fırçalar dezenfekte edildi

Şimdi bi çay içeceğim sonra da yemek yapacağım nasipse, yorulmuş gibiyim ama ev miss huzurluyum o yüzden, Nego Nego arada ödevide yapmış oldum💚 Bu arada müteahhitlere sesleniyorum şu saçma cam küpeşteleri yapmayın, ebem ağladı üç yıldır bu nedir arkadaş ya

Eklentiler

• IMG_20221001_133329.jpg
    IMG_20221001_133329.jpg
    246,2 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba hepinize❤️💙💚🧡💛

Yoğun bir gün oldu ama epey iş hallettim :
✔️ Eşimin kahvaltısını hazırladım, işe gönderdim
✔️ Nevresimler ve havlular değişti
✔️ Evin tamamı toplandı
✔️ Toz alındı
✔️ Cam önleri ve küpeşteler silindi
✔️ Yerler süpürüldü ve silindi
✔️ Koltuklar süpürüldü, örtüleri yıkandı, açıkta kalan kolları silindi
✔️ Kızın kumu temizlendi
✔️ 3 makina çamaşır yıkandı
✔️ Balkon temizlendi
✔️ Pencereler ve balkona açılan iki kapının sineklikleri çıkarılıp yıkandı
✔️ Banyo ve mutfak çöpleri çıkarıldı, kovaları yıkandı
✔️ İki banyoda da seramik sabunluklar, diş fırçalıklar, klozet fırçalıkları ve fırçalar dezenfekte edildi

Şimdi bi çay içeceğim sonra da yemek yapacağım nasipse, yorulmuş gibiyim ama ev miss huzurluyum o yüzden, Nego Nego arada ödevide yapmış oldum💚 Bu arada müteahhitlere sesleniyorum şu saçma cam küpeşteleri yapmayın, ebem ağladı üç yıldır bu nedir arkadaş ya
Bu da biseymi, benim camlar sürgülü, arkasına gecip silmeye calisirken arada tost oluyorsun

Bu da biseymi, benim camlar sürgülü, arkasına gecip silmeye calisirken arada tost oluyorsun
Bu kadar allengirli cam çok yoruyor insanı ya, salonum komple böyle, balkon kapısıyla birlikte 4mt. sadece mermerlerin tozunu almak için bile viledayla akrobasi yapıyorum. Diğer camlarda dıştaki cam korkuluk yok ama onlarda çift mermerli ve açılan kısmı yarım, bir saatten fazla sürüyor sırf tozunu almak yıldım yaaa🙈 silmekten hiç söz etmiyorum salon camları resmen yarım gün yiyor😂

Bu kadar allengirli cam çok yoruyor insanı ya, salonum komple böyle, balkon kapısıyla birlikte 4mt. sadece mermerlerin tozunu almak için bile viledayla akrobasi yapıyorum. Diğer camlarda dıştaki cam korkuluk yok ama onlarda çift mermerli ve açılan kısmı yarım, bir saatten fazla sürüyor sırf tozunu almak yıldım yaaa🙈 silmekten hiç söz etmiyorum salon camları resmen yarım gün yiyor😂
Cam silmek zaten kendince bu kadar zorken birde bunlarla uğraşıyoruz ya💀

Cam silmek zaten kendince bu kadar zorken birde bunlarla uğraşıyoruz ya💀
Etrafımda üç tane inşaat var tozdan göz gözü görmüyor zaten, ben yeni taşındığımda karşımdaki binayı yıkıp yeniden yaptılar adam mis gibi ufak ufak camları koydu şimdi bakıyorum kadınlar toz alır gibi cam siliyor. Bizim müteahhite ne sövüyorum ama her iş yapışımda kulakları çınlıyordur, bu büyük camlar hiç kullanışlı değil hem duvardan çalıyor altını kullanamıyorsun hem mercek gibi güneşi süzüyor hem de temizlenmiyor, elimi kırdığımda yardımcı çağırdım sırf camlar için ekstra ücret aldı bunlara, ah çok dertliyim çok döküldüm seni bulunca😂🙈

Etrafımda üç tane inşaat var tozdan göz gözü görmüyor zaten, ben yeni taşındığımda karşımdaki binayı yıkıp yeniden yaptılar adam mis gibi ufak ufak camları koydu şimdi bakıyorum kadınlar toz alır gibi cam siliyor. Bizim müteahhite ne sövüyorum ama her iş yapışımda kulakları çınlıyordur, bu büyük camlar hiç kullanışlı değil hem duvardan çalıyor altını kullanamıyorsun hem mercek gibi güneşi süzüyor hem de temizlenmiyor, elimi kırdığımda yardımcı çağırdım sırf camlar için ekstra ücret aldı bunlara, ah çok dertliyim çok döküldüm seni bulunca😂🙈
Ben yardımci cagirsam disini silemezler çünkü oraya sigabilecek tek insan evladi benim🤣🤣🤣 bir cam bir gun aliyor yildim artik🤣

Ben yardımci cagirsam disini silemezler çünkü oraya sigabilecek tek insan evladi benim🤣🤣🤣 bir cam bir gun aliyor yildim artik🤣
Eşime dedim mıknatıslı cam silme aparatı alacaktı güya bir yıl geçti üstünden kac kere sildim ben de bilmiyorum ama aldiralim alsınlar yeter gari ama de mi

X