Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba hepinize

Yoğun bir gün oldu ama epey iş hallettim :
Eşimin kahvaltısını hazırladım, işe gönderdim
Nevresimler ve havlular değişti
Evin tamamı toplandı
Toz alındı
Cam önleri ve küpeşteler silindi
Yerler süpürüldü ve silindi
Koltuklar süpürüldü, örtüleri yıkandı, açıkta kalan kolları silindi
Kızın kumu temizlendi
3 makina çamaşır yıkandı
Balkon temizlendi
Pencereler ve balkona açılan iki kapının sineklikleri çıkarılıp yıkandı
Banyo ve mutfak çöpleri çıkarıldı, kovaları yıkandı
İki banyoda da seramik sabunluklar, diş fırçalıklar, klozet fırçalıkları ve fırçalar dezenfekte edildi

Şimdi bi çay içeceğim sonra da yemek yapacağım nasipse, yorulmuş gibiyim ama ev miss huzurluyum o yüzden, Nego arada ödevide yapmış oldum Bu arada müteahhitlere sesleniyorum şu saçma cam küpeşteleri yapmayın, ebem ağladı üç yıldır bu nedir arkadaş ya

Eklentiler

• IMG_20221001_133329.jpg
    246,2 KB · Görüntüleme: 43
Bu da biseymi, benim camlar sürgülü, arkasına gecip silmeye calisirken arada tost oluyorsun

Bu da biseymi, benim camlar sürgülü, arkasına gecip silmeye calisirken arada tost oluyorsun
Bu kadar allengirli cam çok yoruyor insanı ya, salonum komple böyle, balkon kapısıyla birlikte 4mt. sadece mermerlerin tozunu almak için bile viledayla akrobasi yapıyorum. Diğer camlarda dıştaki cam korkuluk yok ama onlarda çift mermerli ve açılan kısmı yarım, bir saatten fazla sürüyor sırf tozunu almak yıldım yaaa silmekten hiç söz etmiyorum salon camları resmen yarım gün yiyor

Cam silmek zaten kendince bu kadar zorken birde bunlarla uğraşıyoruz ya

Cam silmek zaten kendince bu kadar zorken birde bunlarla uğraşıyoruz ya
Etrafımda üç tane inşaat var tozdan göz gözü görmüyor zaten, ben yeni taşındığımda karşımdaki binayı yıkıp yeniden yaptılar adam mis gibi ufak ufak camları koydu şimdi bakıyorum kadınlar toz alır gibi cam siliyor. Bizim müteahhite ne sövüyorum ama her iş yapışımda kulakları çınlıyordur, bu büyük camlar hiç kullanışlı değil hem duvardan çalıyor altını kullanamıyorsun hem mercek gibi güneşi süzüyor hem de temizlenmiyor, elimi kırdığımda yardımcı çağırdım sırf camlar için ekstra ücret aldı bunlara, ah çok dertliyim çok döküldüm seni bulunca

Ben yardımci cagirsam disini silemezler çünkü oraya sigabilecek tek insan evladi benim bir cam bir gun aliyor yildim artik

Ben yardımci cagirsam disini silemezler çünkü oraya sigabilecek tek insan evladi benim bir cam bir gun aliyor yildim artik
Eşime dedim mıknatıslı cam silme aparatı alacaktı güya bir yıl geçti üstünden kac kere sildim ben de bilmiyorum ama aldiralim alsınlar yeter gari ama de mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…