Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yuhhhh yuhhhh manyak mi bunlar ya. Semt mi tekin degil acaba bilemedim ki
Bana böyle denk gelince kendim yapabildiğim kadar yaparım dedim.
Aynen
Asmam asla mı
Çok tuhaf insanlara denk gelmişsin gerçekten. Hepsi öyle değil
Öyle ya maalesef. Bakıcım iyi çıktı ona şükrettim hep.
Off o da başıma gelecekti. Ev sahibi birini buuldu temizlik için. Ama ev sahibine yetiştirir diye kabul etmedim.
İş yerinden bi arkadaş buldu birini. O da konuşmuş iş yerinden arkadaşa beni çekiştirmiş. Eşyam çokmuş diye arkamdan konuşmuşlar. Eşyam normaldi. Ev küçüktü.

Böylece sorumluluk alıyorlar.

Gelsin bacım töbe daha şikayetci olursam en azından giyinip oturuyosun soyunmakta bir yere kadar artık derimizi yüzelim
Sicakalrdan bunaliyoruz da kış gelmesini hiç istemiyorum geçen sene doğalgaza her ay 1500 1800 arası ödedik çokta sıcak bir evde oturmadik. Bu sene 2500 den aşağı odemeyiz diye düşünüyorum. Bebem geçen sene yeni dogmustu üstünü ört duruyordu şimdi üstünude ötmüyor firil firil dolanıyor evin her yerinde valla hiç istemiyorum şimdi cıbıl cıbıl dolaşıyor evde kışın napicaksak donmaktan sa yanmayı tercih ediyorum

Uyku tulumu al canım usumez o zamn

Bizde klima açıyorduk haliye çok geliyordu.Allah yardımcımız olsun hepimizin. Isınmaya giyime ve yiyecek-içeceğe bu kadar vermek çok saçma geliyor bunların ulaşılır makul olabilmesi lazım herkes için.

Bizde okuldan geldik kızlar yarın 9:30 da gidicez 1 saat kalıcaklar.Ben de çok heyecanlandımoğlum büyüdü de benim okuluma gidiyor benim çıktığım merdivenlerden çıkıyor.
Allah' ım çok tuhaf bi duygu.Zaman hızla geçmiş meğersem dönüp bakınca dün gibiymiş herşey...

Bizde aynı eşimin aile apartmanı alt kat boş, bütün cepheler açık, ev büyük asla ısınmıyor istediğin kadar yüksekte çalıştır kombiyi. 4 sene önce evlendim 750 lira ödedik doğalgaz herkes şaşırmıştı millete 200 300 gelirken. Geçen sene 1000 den aşağı ödemedik. E şimdi çocukta var ısınmıyor asla. Bizde kiraya çıkcaz mecbur benim kız bile şimdi üstünü örttürmüyor kışında aynı olur

Hayatı kolaylastiricaklari yerde iyice zorlaştırdılar insan bir şey alacağı zaman 40 kere düşünüyor Allah yardımcımız olsun gerçekten

İnan hepimiz öyle kış gelmeden yüzde 20 zam geldi çünkü gelde tasasına düşme işte.
Bu kadar uçuk rakamlar ödememize rağmen ısinsak bari yemin ederim hiç ısındığımi hatırlamıyorum. kömür sobası varken iliklerimize kadar isinirdik bu ne yaa paramızla rezil oluyoz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…