Düzenli Evimiz & Hayatımız

NE işin var sen bi toparla yaz biz de eşlik ederiz eminim bizim de vardır
Çekmece düzenleme, çocuk dolabı düzenleme ( çocuklar küçük olduğundan çok çabuk dağıtıyorlar) süpürgelik, lamba düğmesi, pencere kenari , kapı açınca o aradaki kısım, duvarda asılı şeyleri, yatak ayakları, masa ayakları, vestiyer iç dış, balkon demirleri ya da camları, rafları, mutfak dolapları, cekmeceleri, baza altları, duvar, beyaz eşya altları, klozet altları , lamba, klima üstleri, petek içleri, dolap üstleri
Bunlar düzenli araliklarda silinip temizlenmeyince gözüme çok pis geliyor,
Yataklık dolabı silinip tekrar daha düzenli olsun istiyorum. Ya bunlar aklıma gelenler gelmeyenler de var. Bazen her gün supurup sildiğim evimde örümcek ağı ya da karinca görüyorum psikolojim bozuluyor gerçekten 😔

Çekmece düzenleme, çocuk dolabı düzenleme ( çocuklar küçük olduğundan çok çabuk dağıtıyorlar) süpürgelik, lamba düğmesi, pencere kenari , kapı açınca o aradaki kısım, duvarda asılı şeyleri, yatak ayakları, masa ayakları, vestiyer iç dış, balkon demirleri ya da camları, rafları, mutfak dolapları, cekmeceleri, baza altları, duvar, beyaz eşya altları, klozet altları , lamba, klima üstleri, petek içleri, dolap üstleri
Bunlar düzenli araliklarda silinip temizlenmeyince gözüme çok pis geliyor,
Yataklık dolabı silinip tekrar daha düzenli olsun istiyorum. Ya bunlar aklıma gelenler gelmeyenler de var. Bazen her gün supurup sildiğim evimde örümcek ağı ya da karinca görüyorum psikolojim bozuluyor gerçekten 😔

Bozma moralini öyle karınca tozdan olmaz sirke kat silme suyuna kokulu uçuğu yağlardan kat gelmeyebilirler o zaman.

Ortak bir günler yapabiliriz mesela pazartesileri camların önü alıncak perşembe dolapların üstü gibi herkes okusun bakalım ne diyolar güzel olur bence toplu yapınca hem keyifli oluyor hem diğerinin gözüne sokuyoruz :KK30:

Tünaydın kızlar. Sizi çok özledim. Bir süre ailemin yanındaydım buraya hiç bakamadım. Umarım hepiniz iyisinizdir. 💕💕💕
20 gün yoktum, geldiğimde de görümcemin kınası, nikahı için telaş vardı. Evi bir ayda b. Klar istila etmiş. Şimdi yavaş yavaş tekrar düzene sokacağım inşallah 😂

Efendim, mutfak toplanamadı. Kizçem paçamdan ayrılmıyor, illa kucak.
Çamaşır makinesi açtık, zar zor.
Kızımın yemeği, yedirmesi, toplaması. Zar zor.
Sabah elektrikler yoktu aşırı yağıştan. Eşim gittikten sonra geldi. İşler sekteye uğradı biraz o yüzden.
Böyle bir gün bugün.

X