Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah kolaylık versin ilk doğum biraz geç olabiliyor devlet hastaneleri maalesef öyle yalnız başına oluyorsun bu durumun eksi yanı olduğu gibi artı yanı da olabiliyor ilkinde benim doğum uzamıştı annem izin alıp içeri girip yanıma geldi anan kurban olsun keşke sezeryan olsaydın dedi sağolsun moral motivasyonumu yükseltmişti 🤣 ikincisinde durumu bildiğim için daha rahattım
Galiba öyle olacak ilk doğum olunca zor geçecek gibi ama epidural verilecekmiş bunu duyunca rahatladım özel gibi üniversite hastanesi.Prenses doğum bi nevi☺
Büyükler hep böyledir zaten benimde annem böyledir..😅

Tünaydın. Nego Nego geçmiş olsun başka birşeyin yok değil mi? Kızlar ödev olmayınca bende şaşakaldım. Evdeydim bugün. Makineye çamaşır attım. B. Mak. Yerleştirdim. Tibet egzersizlerimi yaptım. Çayı demledim Bi kahve yapıp nete bakıyorum şu an. Ev ahalisi geç yattı akşam kalkmalarını bekliyorum o arada Bi bölüm dizi izlerim artık. Ödevle iyi gaza geliyordum o arada O1deren87 O1deren87 nin önüme ne iş gelse yaparım artık lafı iyi geldi bana

Tünaydın. Nego Nego geçmiş olsun başka birşeyin yok değil mi? Kızlar ödev olmayınca bende şaşakaldım. Evdeydim bugün. Makineye çamaşır attım. B. Mak. Yerleştirdim. Tibet egzersizlerimi yaptım. Çayı demledim Bi kahve yapıp nete bakıyorum şu an. Ev ahalisi geç yattı akşam kalkmalarını bekliyorum o arada Bi bölüm dizi izlerim artık. Ödevle iyi gaza geliyordum o arada O1deren87 O1deren87 nin önüme ne iş gelse yaparım artık lafı iyi geldi bana
Ah canim benim🤗😘

Yataklar toplandi
Kahvaltiyi yaptik
Bul .mak boşaltıldı
Keyif caylari ve kahveleri bittikten sonra mutfagi topladim
Evi süpürup viledaladim
Konsolun tozunu aldim
Damla sakizli kurabiye yaptim pisirdim
Dus aldım.namaz kıldım
Oglum kahve yapmış ictim
Birazdan cocuklari derse oturtturup film keyfi yapicam😉

X