Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çocukları derse oturttu diyorsunuz ya neden acaba merak ettiğim için soruyorum ne dersi? Yarım saattir benimkilerde derste ama yıl tekrarı gibi etkinlikle karışık sizinkiler ne için?
Canim oglum 8.sınıfa gecti.lgs var bu yil.ders çalisiyor test cozüyor
Kızimda 3e geçti. Ders tekrarlari yaptirıyorum.çarpim tablosunu su gibi ezberletmeye çalışıyorum.normal okul dersleri yani

Günaydın kızlar ablamı aradım ama hala bi haber yok göstermemişlerde geceden beridir doğum olmamış.
Bi gösterilse en azından içimiz rahat ederdi.Çok canım sıkkın yahu tek başına şimdi kim bilir nasıl şancı çekiyordur ilk doğum bi de tecrübesiz korkuyordur.:KK43::KK42: Bi kahvaltı yapalım göstermezlerse eşimden götürmesini isteyeceğim duramıyorum.😐
Canim inşallah kolay bi doğum olur sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim🤲

Canim oglum 8.sınıfa gecti.lgs var bu yil.ders çalisiyor test cozüyor
Kızimda 3e geçti. Ders tekrarlari yaptirıyorum.çarpim tablosunu su gibi ezberletmeye çalışıyorum.normal okul dersleri yani
Anladım bende aynı şeyi yaptırıyorum. İyi oluyor. Kolay gelsin o zaman bize ve onlara

UcanSupurge UcanSupurge tatlım günaydın bebeğin nasıl oldu? Dün yazacaktım çıkmam gerekti, ateş vücudunu yormuştur kuzunun bence uyuması normal. Uyusun da dinlenip iyileşsin inşAllah 🤲🏻 ❤️
Kuzum zannedersem 6. Hastalık denen illet
Bu benekler sadece sırtında mı süpürge? Benm kız 8 aylıkken hastalanmıştı. Ateş ardından böyle döküntü oldu ama sadece sırtındaydı. Ben antibiyotik yaptı sanmıştım. Doktora götürdük antibiyotikten degil hastalıktan demişti. 6. Hastalık olablir demişti. Kızarıklarda 2 3 gün içinde geçti.
Dün boyun altından başlayıp kasığına kadardı bugün seyrek seyrek bacağında ve yüzünde de var canım kızımın da olmuştu dediğin gibi onun sadece karnındaydı
Bende böyle bir hastalık olabileceğini düşündüm o yüzden tekrar hastaneye mi gitsen demiştim süpürgecim telaşlandırmayayım diye yazmamıştım 😘 gölgenin dediği gibi belliydi ondan olduğu.
Zorunu atlatmışız demek ki canım ateşi çok dirençliydi düşmek bilmiyordu şükür şu benekler de geçer inşallah

happy-dance.gif

Negommm bugün herkess serbest takılsın dediii teşekkür ederiizzz:KK73::KK73::dondurma::KK36:

Hayırlı kolay dogumu olsun inşallah. Devlet hastaneleri öyle yanına kimseyi almıyorlar :KK43:
Sağol canım Allah razı olsun bu üniversite hastanesi bi daha konuşabildim şimdilik tekrar hap verilip sancı verilmiş duruma göre inş. normal doğum olur yoksa sezeryan olacaktır muhtemelen hayırlısı olsun yinede.🙏💜

Çocukları derse oturttu diyorsunuz ya neden acaba merak ettiğim için soruyorum ne dersi? Yarım saattir benimkilerde derste ama yıl tekrarı gibi etkinlikle karışık sizinkiler ne için?
Küçüğün tatil kitabı var,büyükte test çözüyor. Öyle çol değil maksat unutmasınlar disiplinli olsunlar.

UMARIM ÇABUCAK GEÇER CANIM ŞİFA DİLİYORUM :KK60:

Çok geçmiş olsun uzun sürmez insaAllah 💐

Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım 🙁

Tünaydın. Nego Nego geçmiş olsun başka birşeyin yok değil mi? Kızlar ödev olmayınca bende şaşakaldım. Evdeydim bugün. Makineye çamaşır attım. B. Mak. Yerleştirdim. Tibet egzersizlerimi yaptım. Çayı demledim Bi kahve yapıp nete bakıyorum şu an. Ev ahalisi geç yattı akşam kalkmalarını bekliyorum o arada Bi bölüm dizi izlerim artık. Ödevle iyi gaza geliyordum o arada O1deren87 O1deren87 nin önüme ne iş gelse yaparım artık lafı iyi geldi bana

Selamlar:)💜
Nego Nego Geçmiş olsun canım🌸 Bana şu mentollü taşlar biraz iyi geldi gibi ama hafif ağrılar için:)

Geçmiş olsun canım:KK43:

Geçmiş olsun negocum
Çok sağolun geçmedi bir türlü iki ilaç içtim 🥴

Çok yorgunum kızlar işler hiç bitmiyor sanki kısır bi döngüye girmiş gibi hissediyorum. :ruh:
Yaptıklarım;
🏡Yataklar toparlandı
🏡Kahvaltı hazırlandı
🏡Bulaşıklar yıkandı
🏡Oda koridor ve mutfak gırgırlandı
🏡Elimle yerleri sildim mutfağı koridoru ve salonu
🏡Ev sürekli toparlanıyor zaten oyuncaklar falan
🏡Mutfağın perdesi takıldı
🏡Balkon yıkandı
🏡Eşime öğlen yemek indirdim yemeğim vardı dünden işleri vardı çıktı.Oğlana da domatesli makarna yaptım yedik beraber şimdi bulaşıklar duruyor.
🏡Beyazları ve havluları makinaya attım yıkandı sepette asamadım henüz.
🏡Akşam yemeğim var neyseki merdivenlerde kirlenmiş gibi ama yapamayacağım tek yaşayan ben değilim zaten mümkün değil yetişmek.🤦‍♀️

Ayy bende de aynı merak dünden beri bunu düşünüyorum görünce soracam unutuyorum.🤣🤣
Vayy diyorum herkes nasıl çalıştırıyor tatilde dahi😂😂

Küçüğün tatil kitabı var,büyükte test çözüyor. Öyle çol değil maksat unutmasınlar disiplinli olsunlar.
Allah zihin açıklığı versin hepsine iyi yapıyorsun ama.☺
Bizim de anasınıfı bende gün içinde etkinlik yaptırıyorum genişten fırsat buldukça.
Bugün oğlan boş kağıt istedi kalmamış eşim gelirken alacak biraz çizim resim rakam falan çalıştıracağım bende.☺

X