Düzenli Evimiz & Hayatımız

günaydınnnn hanımlar musmutlu hafta sonları olsun :KK36: günüm 05:00 de başladı sabah namazını kıldım 6 sayfa kuran okudum tesbihlerimi çekip, hepimiz için dualarımı ettim çok şükür RABBİM'e :dua:

evden işe çıkarken sadece çöpü attım başka hiç birşey yapmadım :olamaz: 14:00 gibi evde olacağım nasipse ve benim için bu gün 3 saatlik maraton günüdür :KK55:
yapacaklarımı yazayım da motive olayım :ruh:
* evi toplama + süpürme + silme + toz alma+ wc lavoba yıkama+ balkonları silme + çamaşır yıkama + ütü + yemek şimdilik

pazar gününe pek birşey bırakmak istemiyorum :KK43: haftanın yorgunluğunu dinlenerek atayım :kahve:

İlk doğum uzun sürebiliyormuş. Hangi hastanede?
Balcalı Üniversite hastanesinde.Konuştum az önce enişteme ısrar etmesini söyledim girmiş içeri görüşürdü beni de sağolsunlar.Şimdi içim çok rahat ablamın sesi iyi geliyordu.Sancı bi ara olmuş ama kesilmiş beklemedeler şimdilik.☺ Yinede yanında birinin olması iyi olurdu.
Hepinize negatiflik verdim kızlar sabah sabah neyseki buna da şükür.🙏💜

GGünaydınnnn
7614309989a47e38407a968428583d7f.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
UcanSupurge UcanSupurge
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
K klbk33
JES JES
C Capanin Gururu Teyom
golgefeslegeni golgefeslegeni
Levaiz Levaiz
Teneffus Zili Teneffus Zili
Efser Efser
i p e k i p e k
Selizay Selizay
A Anka
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
The The
Amazing family Amazing family
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Homer Simpson Homer Simpson
penyez83 penyez83
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Black Light Black Light
S Sfb
dira90 dira90
Pinhan Pinhan
_ASTRAL_ _ASTRAL_
O1deren87 O1deren87
Cookiie Cookiie
K Kitapkontesi
aslisc aslisc
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu
B Biney
Meryeemmm_ Meryeemmm_
HicPlatesYapmadim HicPlatesYapmadim
Kutbettin Kutbettin
mavidelisiii mavidelisiii
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik

Balcalı Üniversite hastanesinde.Konuştum az önce enişteme ısrar etmesini söyledim girmiş içeri görüşürdü beni de sağolsunlar.Şimdi içim çok rahat ablamın sesi iyi geliyordu.Sancı bi ara olmuş ama kesilmiş beklemedeler şimdilik.☺ Yinede yanında birinin olması iyi olurdu.
Hepinize negatiflik verdim kızlar sabah sabah neyseki buna da şükür.🙏💜
Negatiflik vermedin. Ben de merak ettim. Dün gece özellikle baktım son mesajlarına. Balcalıda olması iyi. Ekip ve donanım açısından sorun yaşamaz. Habersiz bırakma. Rabbim ikisini de sağlıkla kurtarsın:KK19:

Günaydın kızlar ablamı aradım ama hala bi haber yok göstermemişlerde geceden beridir doğum olmamış.
Bi gösterilse en azından içimiz rahat ederdi.Çok canım sıkkın yahu tek başına şimdi kim bilir nasıl şancı çekiyordur ilk doğum bi de tecrübesiz korkuyordur.:KK43::KK42: Bi kahvaltı yapalım göstermezlerse eşimden götürmesini isteyeceğim duramıyorum.😐
Allah kolaylık versin ilk doğum biraz geç olabiliyor devlet hastaneleri maalesef öyle yalnız başına oluyorsun bu durumun eksi yanı olduğu gibi artı yanı da olabiliyor ilkinde benim doğum uzamıştı annem izin alıp içeri girip yanıma geldi anan kurban olsun keşke sezeryan olsaydın dedi sağolsun moral motivasyonumu yükseltmişti 🤣 ikincisinde durumu bildiğim için daha rahattım

Allah kolaylık versin ilk doğum biraz geç olabiliyor devlet hastaneleri maalesef öyle yalnız başına oluyorsun bu durumun eksi yanı olduğu gibi artı yanı da olabiliyor ilkinde benim doğum uzamıştı annem izin alıp içeri girip yanıma geldi anan kurban olsun keşke sezeryan olsaydın dedi sağolsun moral motivasyonumu yükseltmişti 🤣 ikincisinde durumu bildiğim için daha rahattım
Ahahha annen çok tatlı 😂😂

Günaydın kızlar ablamı aradım ama hala bi haber yok göstermemişlerde geceden beridir doğum olmamış.
Bi gösterilse en azından içimiz rahat ederdi.Çok canım sıkkın yahu tek başına şimdi kim bilir nasıl şancı çekiyordur ilk doğum bi de tecrübesiz korkuyordur.:KK43::KK42: Bi kahvaltı yapalım göstermezlerse eşimden götürmesini isteyeceğim duramıyorum.😐
Hayırlı kolay dogumu olsun inşallah. Devlet hastaneleri öyle yanına kimseyi almıyorlar :KK43:

Bugün ateşi yok hamdolsun da bi uyku hali var nedense normalden fazla uyuyor anlam veremiyorum bi de boynunun altından kasığına kadar küçük küçük benekler var isilik mi döküntü mü alerji mi çözemedim
Eki Görüntüle 3108073 Eki Görüntüle 3108076
Bu benekler sadece sırtında mı süpürge? Benm kız 8 aylıkken hastalanmıştı. Ateş ardından böyle döküntü oldu ama sadece sırtındaydı. Ben antibiyotik yaptı sanmıştım. Doktora götürdük antibiyotikten degil hastalıktan demişti. 6. Hastalık olablir demişti. Kızarıklarda 2 3 gün içinde geçti.

Canım kaç aylık senin bebek. 6.hastalık geçirmiş olabilir mi? Çünkü o da böyle oluyor 3 4 gün ateş sonra ateş bitince döküntü başlıyor

Valla gölge haklı sanki 6. Hastalık bu

Allah senden razı olsun en azından artık nesi var biliyorum valla aynısı belirtiler , seyir
Eki Görüntüle 3108389

Aynen böyle oluyor canım 2 3 gün içinde bunlar da geçiyor. Hatta daha yeni yeğenim de geçirdi. Kan testi yapıp teşhis koymuştu oğluma doktor
Bende böyle bir hastalık olabileceğini düşündüm o yüzden tekrar hastaneye mi gitsen demiştim süpürgecim telaşlandırmayayım diye yazmamıştım 😘 gölgenin dediği gibi belliydi ondan olduğu.

X