Düzenli Evimiz & Hayatımız

Köfteci yusuftan bir kaç kere yedim ama ürünlerini hiç almadık

Ay yazdıklarınızı okudum şok oldum yani şoklardayım

Yuh ya nasıl bunun hesabını ödeyecekler...yani hicmi Allah korkunuz yok bunca vebali üstünüze aldınız

Cidden Allah kahretsin ...

Kızlar yanlış anlamayın elbette kesinlikle boykot yapıyorum, yaptırıyorum o ayrı da.
Mesela kola satıyor diye boykot edeceksek o zaman hiç bir marketten birşey almamak lazım gelmez mi?
Çamaşır suyu mesela.Aylardır o markayı almadım. Ama o markayı da satan bir marketten alışveriş ediyorum. E o zaman marketi de mi boykot edeyim. Sadece markayı mı?
Yazdığın gibi pinhan her yerden sarmışlar bizi :KK43: nereye gitsek karşımıza çıkıyorlar. Büyük marketler bir kenara, mahalle bakkalında bile var boykot ürünler. Ben markaları boykot ediyorum.

Yazdığın gibi pinhan her yerden sarmışlar bizi :KK43: nereye gitsek karşımıza çıkıyorlar. Büyük marketler bir kenara, mahalle bakkalında bile var boykot ürünler. Ben markaları boykot ediyorum.
Kuzum bir onu boykot edek bunu boykot edek tüm ticaret ağları onlara bağlanıyor tamam A deterjanı almıyalım ama şu bir gerçek tüm deterjanların ham maddeleri ordan ihraç ediliyor senin yerli dediğin marka yine onlardan alışveriş yapmak zorunda bırakıyolar bizi😔

Kuzum bir onu boykot edek bunu boykot edek tüm ticaret ağları onlara bağlanıyor tamam A deterjanı almıyalım ama şu bir gerçek tüm deterjanların ham maddeleri ordan ihraç ediliyor senin yerli dediğin marka yine onlardan alışveriş yapmak zorunda bırakıyolar bizi😔
mücadele ediyoruz ama kaçamıyoruz. Herşeyin içinde varlar maalesef :KK43:

Köfteci Yusuf can sıkıntıma tuz biber oldu.
Dondurumca et, kıyma var ordan ☹️
Üstelik Şubat ayında çıkmış bu durum. Aylardır insanlara haram yedirdilerse vebali boyunlarına olsun, kahrolsunlar.
Yeter valla dört koldan kuşatıldık bu ne iş yaa.
Boykot olduğunu da bilmiyordum üstelik, kaçırmışım gözden.
Eşim kasap reyonundan çiğei et kıyma alır gelirdi. Uzun süredir oturup da yemedik, bilmiyordum boykot ürünler sattığını yani.
Gerçekten şuurlu yaşamaya çalışmak çok zorlaştı.
Ben çocukken de olurdu böyle gıdaya hile hurda katmak. Hala da oluyor ve belli ki hep de olacak. Ahlaksızlık.
Nefret ediyorum artık yaa,kötülüklerden, kötülerden..... Gözümüzü kırpmadan uğruna can vereceğimiz ülkemiz bu mu gerçekten yaa.

Ay başı bak 9 gün oluyo bende et aldım pinhan ete bişey karışamaz ki dana eti yarım da kuzu var küçük kıza almıştım napim şimdi ben onları 😞

X