Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar porsiyonluk köstebek pasta istendi ama yapamadım:110: hiç vaktim olmuyor ablam hastaneden çıkınca inş.yaparım artık ikramlık kurabiye falan.
Bebişide eşimin yeğenine emanet etmiştim maalesef kanepeden düşmüş küçük değil genç kız ama dikkatinden kaçmış bayağ ağladı biraz uyanık tuttuk şimdi uyuyor.Çok hareketlendi hep peşindeyiz iş güç yapmak zor olacak artık.
Ben dikkatliyim kimseye bırakmak istemiyorum ama bazen işler yetişmiyor.🤦‍♀️😐

Kızlar porsiyonluk köstebek pasta istendi ama yapamadım:110: hiç vaktim olmuyor ablam hastaneden çıkınca inş.yaparım artık ikramlık kurabiye falan.
Bebişide eşimin yeğenine emanet etmiştim maalesef kanepeden düşmüş küçük değil genç kız ama dikkatinden kaçmış bayağ ağladı biraz uyanık tuttuk şimdi uyuyor.Çok hareketlendi hep peşindeyiz iş güç yapmak zor olacak artık.
Geçmiş olsun. Var mı bir haber?☘️

Aay kötü olmus
Ne kadarlik bebegin
Çocuklar böyle düse düse büyüyor lar iste

Ayy bende de aynı merak dünden beri bunu düşünüyorum görünce soracam unutuyorum.🤣🤣
Vayy diyorum herkes nasıl çalıştırıyor tatilde dahi😂😂
🤣🤣🤣 Bende aynı şekilde tekrar amaçlı yaptırıyorum. Çabuk unutuyorlar bazı konuları iyi okuyor. Herkes aynı düşüncedeymiş meğer

Geçmiş olsun. Var mı bir haber?☘️
Sağol canım.💜 Şimdilik bi haber yok 36 saat dolunca sezeryana alınacak doğum gerçekleşmezse.
Hepiniz sağolun soruyorsunuz dua ediyorsunuz iyi ki varsınız kızçeler.🤗🤗😌
Teyze olunca müjdeyi paylaşırım sizinle inş.ayy düşüncesi bile beni heyecanlandırdı😍😍
Aay kötü olmus
Ne kadarlik bebegin
Çocuklar böyle düse düse büyüyor lar iste
8 aylık
🤣🤣🤣 Bende aynı şekilde tekrar amaçlı yaptırıyorum. Çabuk unutuyorlar bazı konuları iyi okuyor. Herkes aynı düşüncedeymiş meğer
İşler hiç bitmiyor her sorumluluk biz kadınlarda😌

Neresi orası?🙃 Hemşehri miyiz acaba? Adana da çook sıcak gerçekten eriyoruz terden.
Bugün iş yaparken yemek yaparken değil ama normal oturunca bi tık serin geldi gibi hava azıcıkta olsa esti🤣🤣
Antepteyim🙃 Aslen Adana’lıyım. Buranın sıcağı da orayı aratmıyor😅

Veeee haftalık rutin temizlik bittiii :temizlik:

Ev toplandı süpürüldü
Toz alındı yerler silindi
2 balkon silindi
Wc lavoba duşakabin yıkandı
Havlular ve çarşaf değişti
2 mak.çamaşır yıkandı asıldı kurudu Ve katlanıp yerleştirildi
Mutfak camı silindi tülü yıkanıp asıldı
6 parça ütü yapıldı
Bulaşık makinesi bitti yerleştirildi
Yemek yapıldı yedik mutfak toplandı