Düzenli Evimiz & Hayatımız

peach-love.gif

Demek kitapp okudunnn sen Janeemmmm :KK74: :KK74:
Evet herşeyi yazıyoruz onu da yazayım dedim ahsjdmd

Var mı bir haber?☘️
Pek yok yarın böyle sürerse dayanamam hastaneye gideceğim.Hastane bayağ uzak bu yüzden ha diyince gidemiyorum.😐Eniştem orada ama belki gece olabilir doğum denmiş olmazsa sabah.En son konuştuklarında kötü değilmiş annemle babamla konuşturmuşlar ıyiyim demiş bunu duyunca içim rahatladı en azından.

Bulaşık makinesini boşalttım
Bütün çarşaf ve yastık kılıflarını değiştirdim
Döşeğin nevresimini çıkardım, yıkandı geçirdim
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Süpürge yaptım
Çamaşırları astım
Yatak odasındaki ıvır zıvır çekmecesini boşalttım temizledim yerleştirdim
Bir poşet evrak vardı ayırdım lazım olmayanları attım
Yemekten sonra mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım
Çamaşırları topladım

Aynen böyle oluyor canım 2 3 gün içinde bunlar da geçiyor. Hatta daha yeni yeğenim de geçirdi. Kan testi yapıp teşhis koymuştu oğluma doktor
Ay size de çok geçmiş olsun canım ateşinin aşırı yükselmesi ve inatçı olması beni düşündürüyordu basit bir boğaz kızarıklığı nasıl böyle olur diye demek şükür biz de zorunu atlattık şu beneklerin solması kaldı
Ateş geçtikten sonra seninkinde de uyku hali var mıydı çok sık ve uzun uyumaya başladı normalde bu kadar uyumazdı
Geçmiş olsun canım :KK43:
Teşekkür ederim canım

Günaydın kızlar ablamı aradım ama hala bi haber yok göstermemişlerde geceden beridir doğum olmamış.
Bi gösterilse en azından içimiz rahat ederdi.Çok canım sıkkın yahu tek başına şimdi kim bilir nasıl şancı çekiyordur ilk doğum bi de tecrübesiz korkuyordur.:KK43::KK42: Bi kahvaltı yapalım göstermezlerse eşimden götürmesini isteyeceğim duramıyorum.😐

Pek yok yarın böyle sürerse dayanamam hastaneye gideceğim.Hastane bayağ uzak bu yüzden ha diyince gidemiyorum.😐Eniştem orada ama belki gece olabilir doğum denmiş olmazsa sabah.En son konuştuklarında kötü değilmiş annemle babamla konuşturmuşlar ıyiyim demiş bunu duyunca içim rahatladı en azından.

Günaydın kızlar ablamı aradım ama hala bi haber yok göstermemişlerde geceden beridir doğum olmamış.
Bi gösterilse en azından içimiz rahat ederdi.Çok canım sıkkın yahu tek başına şimdi kim bilir nasıl şancı çekiyordur ilk doğum bi de tecrübesiz korkuyordur.:KK43::KK42: Bi kahvaltı yapalım göstermezlerse eşimden götürmesini isteyeceğim duramıyorum.😐
İlk doğum uzun sürebiliyormuş. Hangi hastanede?

ALLAH'IM yar ve yardımcısı olsun İNŞAALLAH

Ay size de çok geçmiş olsun canım ateşinin aşırı yükselmesi ve inatçı olması beni düşündürüyordu basit bir boğaz kızarıklığı nasıl böyle olur diye demek şükür biz de zorunu atlattık şu beneklerin solması kaldı
Ateş geçtikten sonra seninkinde de uyku hali var mıydı çok sık ve uzun uyumaya başladı normalde bu kadar uyumazdı

Teşekkür ederim canım
Onu hatırlamıyorum canım ama olabilir vücut ateşten yorgun düşmüştür

Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah canım

X