Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gunun raporu :mapus:

❣Kahvalti yapildi mutfak toplandi ankastre temizlendi
❣Mutfak masa sandalyesi silindi
❣Mutfak supurulup silindi
❣Odalar toparlandi
❣Camasir katlandi yerlestirildi
❣Camasir cekmecesi düzenlendi
❣Aksam yemegi yapildi yendi (kofteli nohut,sehriye pilavi,tursu)
❣Mutfak toparlandı
❣Esimle kahve keyfi yaptik💕
❣Buzdolabım biraz dagilmisti orayi duzenledim
❣Cayimi koydum.Kitap okumaya geçiyorum artik 🤩

Bugün biraz kaplumbağa misali ev işi yaptım ama bitirdim.
☘️Nevresimler değiştirildi mis gibi oldular.
☘️Ev havalandırıldı.
☘️Güzel bir kahvaltı yapıldı mutfak toparlandı.Bulaşık makinesi çalıştırıldı.
☘️ Banyo wc temizlendi.
☘️ Ev süpürüp silindi tozlar alındı.
☘️Çamaşır makinesi temizliği yapıldı kurutma makinesinde ki aparat temizlendi.
☘️Mutfak masası ve sandalyeleri temizlendi
Türkiye’deki ailemle telefonda hasret giderildi😍

Bugün ateşi yok hamdolsun da bi uyku hali var nedense normalden fazla uyuyor anlam veremiyorum bi de boynunun altından kasığına kadar küçük küçük benekler var isilik mi döküntü mü alerji mi çözemedim
Eki Görüntüle 3108073 Eki Görüntüle 3108076
Canım kaç aylık senin bebek. 6.hastalık geçirmiş olabilir mi? Çünkü o da böyle oluyor 3 4 gün ateş sonra ateş bitince döküntü başlıyor

Ay o ne bi bakayım bismillah
6 ay 2 yaş arasıydı sanırım geçiriyormuş genelde bebekler. 9 aylık falandık oğlum geçirdiğinde. Virüs kaynaklı bi hastalık o yüzden antibiyotik işe yaramıyor. 3 gün ateş hep inip çıkıp durmuştu. Sonra döküntü başlamıştı. Doktor söylemişti zaten ateşten sonra böyle olacak korkmayın diye

100 sayfa kitabımı da okudum :kahve::KK54:

peach-love.gif

Demek kitapp okudunnn sen Janeemmmm :KK74: :KK74:

6 ay 2 yaş arasıydı sanırım geçiriyormuş genelde bebekler. 9 aylık falandık oğlum geçirdiğinde. Virüs kaynaklı bi hastalık o yüzden antibiyotik işe yaramıyor. 3 gün ateş hep inip çıkıp durmuştu. Sonra döküntü başlamıştı. Doktor söylemişti zaten ateşten sonra böyle olacak korkmayın diye
Allah senden razı olsun en azından artık nesi var biliyorum valla aynısı belirtiler , seyir
B343B41E-805E-47A8-8240-7314457ECB54.jpeg

Allah senden razı olsun en azından artık nesi var biliyorum valla aynısı belirtiler , seyir
Eki Görüntüle 3108389
Aynen böyle oluyor canım 2 3 gün içinde bunlar da geçiyor. Hatta daha yeni yeğenim de geçirdi. Kan testi yapıp teşhis koymuştu oğluma doktor

X