Düzenli Evimiz & Hayatımız

Uzgun ifade koyduguma bakma inan sana yurekten inaniyorum. Bu sefer de kacirdigin sorulari bile yapacaksin gör bak.

Sicaklar da kirilir 17 eylule kadar. Gider rahat rahat girersiniz sinaviniza sen iyi düşün.

Çalınmamış mı nasıl aynı sorular çıkmış peki iptal olmasından pek memnun twitter da kiler anlamadım gitti,iptal ettirebildik diye sevinen çok.
Kasım gibi yaparlar heralde, serin serin girersiniz eksiklerini tamamlarsın içini karartma canım. Üzülsende bir şey değişmeyecek üzüldüğünle kalacaksın.

Sinavi guzel gecen o kadar emek veren netleri iyi olan insanlarin hakkini kim odeyecek ? Allahim sen goruyorsun birsey demiyorum yazik ya arkadasim aradi agliyordu az once. Isten izin aldim tekrar nasil alirim diye kara kara düşünüyor.
İptal olmasa hep bir şüphe kalırdı

17 Eylül

Köydeyim nego başkan ben, bugün banyoyu yıkayıp mutfağı temizledim sadece. Çok yazamıyorum bir de kitap okudum. Yani kendi evim değil diye düzenim yok ondan, köyde yaptıklarımı yazayım arada. Bir de öğlen 1 buçuk saat uyudum :)

Sinavi guzel gecen o kadar emek veren netleri iyi olan insanlarin hakkini kim odeyecek ? Allahim sen goruyorsun birsey demiyorum yazik ya arkadasim aradi agliyordu az once. Isten izin aldim tekrar nasil alirim diye kara kara düşünüyor.
Ah
Çok üzüldüm ya

Negom aynı sorulari ben de çözdüm hatta telefonuma kaydettim begendiklerimi. Ama ben yediiklim yayınından çözmedim osymnin kendi yaptığı dgs ales kpss tyt MSÜ geçmiş sınav sorularından çözdüm. Ayrıca milli eğitimin kazanim testleri var bilirsin çocuklardan. Lise testlerinden ösym alıp kpssde soruyo bunu her sene yapiyo.

Yediiklim hocaları da bunu bildiği için meb kazanimdan bikac soru çözdü videolarinda. Ösym de her zamanki gibi kaynak olarak ordan sordu. Yani ben de soru tutturdum o zaman ben de çalmış oluyorum hatta şu ana kadar kpssye çalışan derece yapmış atanan herkes calmis
Kpssye bikac kere giren çoğu insan bunu bilir ösym geçmiş sınavlardan da soru sorar ona göre çalışılır. Olay bundan ibaret.

Çoğu kişinin sınavı zaten kötü geçmişti. Benim de iyi değildi ama bu yediiklimi masum insanları karalamayi gerektirmiyor ösym nin kendi sucu. Gidiyo kpssde adalet bakanlığının mülakatinda sorulmuş soruyu soruyo. Otur soru yaz neden onları soruyorsun. 2020 kpssde var böyle çıkmış önceden yayınlanmış sorular. Yani bu sistemin açığı tamamen.

İşte gerçekler açığa çıkacak da insanlar o kadar yanlış yönlendi ki delinin biri bi taş attı hadi çıkar cikarabilirsen

Açıklama için teşekkür ederim canım ben içinde olmadığım için anlam veremiyordum, şimdi oturdu taşlar yerine. O zaman amaç suyu bulandırmak yine bir şeyler dönüyor çok açık bu zaten. Az önce okudum bir şeyler seninde yazdıklarınla anlamlandı kafamda.

Öbür türlü olan mağduriyet daha fena bu nerden çıktı kimin işiydi Allah sorsun.

Sırf ortalık karışsın diye yapılıyor

Valla hic sasmiyorun feto deyip durdular fetoye varana kadar ulke kansiz dolu ortalik karisssin secim oncesi su bulandirma baska hic birsey degil
Aynen kızlar olay bundan ibaret.
Biliyorsunuz işte bizde biraz abartma ve yalan yanlış araştırmadan her şeye inanma huyu var. Yakında açığa çıkar her şey adım kadar eminim çalınma falan yok o derece net konuşuyorum çünkü kendim de gördüm herkes gördü o soruları herkese açık platform milli eğitim bakanlığının sitesi

+1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…