Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bos boş durmaktan sıkıldım kalktım Balkonun giderini lavabo aciciyla açtım, balkonu yıkadım, tellerini sildim
Yıkanan çamaşırları katladım
Makineye çamaşır attım
Mutfağa topladım
Yatağı topladım

Şimdi Balkonun kapısını camını silcem gidiyim de şu hazirliyim.
Yemek de yok daha ama o kadar sıcak ki yenmiyo patates salatası falan yaparım olmazsa hafif biseyler.

Dün:

Evi havalandırdım.
Nevresimleri değiştirdim.
Yatakları düzelttim.
Katlanmış çamaşırları yerleştirdim.
Banyoyu,tuvaleti yıkadım çöplerini havlularını değiştirdim.

Seccadeleri yıkadım.
Kahvaltı,öğle, akşam yemeklerini yaptım.
Evi süpürdüm.
Kitap okudum, okutturdum ,ders yaptırdım,Kuran harflerine çalıştırdım.
Murfak hep toplu tutuldu (ayrıntıları yazmıyorum, günlük dolapların beyaz eşyaların el değen yerlerini siliyorum, tezgah arası vs)

Bugün:

Evi havalandırdım.
Yatakları düzelttik.
Katlanmış çamaşırları yerleştirdim.
Kahvaltı yapıldı topladım.
Kitap okudum.
Evi süpürdüm.
Öğle ve akşam yemeklerini yaptım. Öğleni yedik topladım.

Dersler, kitap okutma, dışarı çıkma var inşallah.

Nego beni etiket listesinden çıkarabilirsin sınav iptal oldu yeniden olcak
Yeniden stres yeniden çalışma..
Ah canım ya strese girme sen zaten çok güzel çalıştın vardır hayır belkide çok daha güzel bir sonuç alacaksın bundan.

Geçecek bugünler sabır şimdi çok zor geliyor anlıyorum ama emin ol çabuk geçecek. Okula gidiyor boyuma geldi benim biri artık.
MasaAllah Allah bağışlasın. Geçecek ama Rabbim sabırla geçirmeyi nasip etsin. Hep dua ediyorum Rabbim çocuğuma karsı bana tahmmül gücü ver diye. Ona daha verimli olabileyim diye

Nego beni etiket listesinden çıkarabilirsin sınav iptal oldu yeniden olcak
Yeniden stres yeniden çalışma..
Evet çok saçma Bi durum ama Bi taraftan da fırsat eksik yerleri tamamlamak için ve kısa sürede soru hazırlamak zor olacağından belki daha basit sorular çıkar kimbilir.

Bilmiyorum canım ya yıkıldım gerçekten. Hayırlısı olsun dicek biseyim yok
Saricivcivcikcik tatlım sıkma canını. Nego nun dediği gibi bunda da vardır bir hayır. Çok bunaldın biliyorum ama ne kadar kendini motive edersen o kadar iyi . Rabbim tez vakitte güzellikler nasip etsin inşallah

Civcivim vardır bir hayır senin için sakın ümitsizliğe düşme ❤

Evet çok saçma Bi durum ama Bi taraftan da fırsat eksik yerleri tamamlamak için ve kısa sürede soru hazırlamak zor olacağından belki daha basit sorular çıkar kimbilir.

Allah razı olsun kızlar sağ olun öyle yapacak bir şey yok kimin aklına gelirdi.
Bi iki gün kafamı toplayıp baslarim yeniden bi kabulleniyim şoku atlatiyim da

Sinavi guzel gecen o kadar emek veren netleri iyi olan insanlarin hakkini kim odeyecek ? Allahim sen goruyorsun birsey demiyorum yazik ya arkadasim aradi agliyordu az once. Isten izin aldim tekrar nasil alirim diye kara kara düşünüyor.
Ben de durup durup ağlıyorum jes inan ki çok zor bi süreç çalışmak değil psikolojik olarak sağlam kalmak çok zor. Millet düğününü bile buna göre ayarlamisti zaten. Bir de yapiyolar yazın ortasında dalga geçer gibi.
Boşver üzme canını civcikim sen her türlü yıkar gecersin hic merak etme
Çok sağ ol canm benim bunları okudukça daha çok gözlerim doluyor valla
Allaha havale ediyorum gerçekten dicek bisey bulamıyorum.

Sorular da calinmamis bu arada orası kesin gibi bisey su an. Bu iptal tamamen tepki almamak için oldu. Olan bize oldu kisacasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…