Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Şuan nasıl peki?
Günaydın kızlar. Dün evi süpürmek ve lavabo temizlemek dışında hiçbir şey yapmadım. Öksürük ve burun tıkanıklığı var fazla halim de yok gibi bugün ne yaparım bilmiyorum
Alıntıda gördüm merak ettim geçmiş olsun Gölgecim Allah şifa versin.Dinlenmene bak isler dursun sen daha önemlisin.Ihlamur iyi geliyor öksürüğe kekik çayı elma çayıda öyleymiş.Göğsü yumuşatmak için de zeytin yağı pekmez.

Tamamdır ...bulaşık makinesi .....Aktif olmaya çalışıyorum kendi adıma ama akşam telefonu elime almam eşim işten geliyor çocuklar felan arayan olmadığı sürece telefonu unutuyorum ben

Günaydın kızlar bugün bizim kahvaltı geçe kaldı eşimin patates kızartmasını bekliyoruz
Şimdiye kadar serili çamaşırları topladım,bir tane yatak çırpıp nevresimini serdim.
Yapılacaklar; yataklar toplanıp ev havalandırılacak.
Balkon supurulecek.
Dusakabin temiz klozet,lavabo ovulacak
Banyo zemin fircalanip silinecek
Poğaça kek yapcam aksama.
Çocuklar uyuyunca da bir film açıp çamaşır kutlamayı düşünüyorum.

Sağol canım sirke limon pekmez yapıp içiyorum atom çayı var ondan içiyorum. Zeyrinyağı pekmez içilecek mi sürülecek mi

Net sayı çıkar heralde ortaya,Twitter da gördüğüm kadarıyla 7,8 soruydu. Nasıl olmuş görücez artık.
Öyle düşünme olur inşallah dur bakalım nasip canım.

Geçecek bugünler sabır şimdi çok zor geliyor anlıyorum ama emin ol çabuk geçecek. Okula gidiyor boyuma geldi benim biri artık.

Günaydın kızlar. Dün evi süpürmek ve lavabo temizlemek dışında hiçbir şey yapmadım. Öksürük ve burun tıkanıklığı var fazla halim de yok gibi bugün ne yaparım bilmiyorum
Çok geçmiş olsun hanımlar inşallah toparlanırsın gölgecim, bebeğin de çabucak iyileşir süpürgecim.

Çok geçmiş olsun hanımlar inşallah toparlanırsın gölgecim, bebeğin de çabucak iyileşir süpürgecim.
Sağol negocum birkaç gündür vardı zaten bugün zirve yaptı gibi herhalde bugünden sonra azalmaya başlar

Günaydınn
Dün yaptıklarım;
Sabahtan dışarıdaydım
Eve geldiğimde yemek yaptım yedik
Bulaşıkları topladım
Kullanmadığım bir odam vardı onu temizledim
Ödevi yaptım
1 yasin okudum
Çamaşır katladım yerleştirdim.

Bugün kahvaltıya misafirim vardı
Sabah kalkıp banyoyu temizledim yatakları topladım
Evi süpürüp sildim
Bulaşık makinesi boşaltttım
Kahvaltı hazırladım makineye dizdim bulaşıklarını
Misafirim şimdi gitti bende kargoya gidiyorum yemeğim var evim toplu

Tünaydın kızlar ben sabah bı kalktım çocuğumu doyurdum sonra onunla birlikte uyudum şimdi kalkıyorum bayadir geç kalkmiyordum nasıl uyumuşum. Hiç iyi olmuyormuş yahu. Erken kalkmak daha dinç yapıyor insanı şuan elim kolum kalkmıyor. Kahvaltı hazırlıcam sonra işlere başlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…