Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aynen kızlar olay bundan ibaret.
Biliyorsunuz işte bizde biraz abartma ve yalan yanlış araştırmadan her şeye inanma huyu var. Yakında açığa çıkar her şey adım kadar eminim çalınma falan yok o derece net konuşuyorum çünkü kendim de gördüm herkes gördü o soruları herkese açık platform milli eğitim bakanlığının sitesi😀
Civcikim gecmis yillarda da yayinevi denemelerinin birebir aynisi kac soru olurdu insanlar hemen o yayinevine kosar seneye ordan hazirlanirdi. Bu yil da oyle oldu. Inan calinan birsey yok. Oyle bir ortaligi ayaklandirdilar ki cumhurbaşkanlığı da tepki almamak adina iptal etti.

cleaning-dancing.gif

Günaydınnnnnn arkadaşlarımmmmmm :confused: :KK73::-)bugün güzel bir temizlik yapalımmmm:temizlik:

Ben kendi adıma sınav için ne üzüldüm ne sevindim eksiğim çoktu zaten hala da öyle. Eylül gibi yeniden çalışmaya başlayacaktım önümüzdeki yıl için. Şimdi 1 ayım kayıp oradan yine eksik tamamlamaya çalışcam.
Gerçekten Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik gibi hakkıyla çalışanlar için üzüldüm olan gerçekten emek verenlere oldu

Ben kendi adıma sınav için ne üzüldüm ne sevindim eksiğim çoktu zaten hala da öyle. Eylül gibi yeniden çalışmaya başlayacaktım önümüzdeki yıl için. Şimdi 1 ayım kayıp oradan yine eksik tamamlamaya çalışcam.
Gerçekten Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik gibi hakkıyla çalışanlar için üzüldüm olan gerçekten emek verenlere oldu
Sen de enseyi karartma hemen tahmini kasimda olur diyorlar. O zamana eksiklerini tamamla biiznillah halledersin 🙏

İnşallah kuzun yüreğini ferah tut şifası gelecek 🤲🏻
İnşallah canım
Günaydın kızlar. Dün evi süpürmek ve lavabo temizlemek dışında hiçbir şey yapmadım. Öksürük ve burun tıkanıklığı var fazla halim de yok gibi bugün ne yaparım bilmiyorum
Allah şifa versin inşallah canım
Çok şükür. Çabucak toparlanır inşallah ☘️
Amin çok sağol canım
Çok geçmiş olsun hanımlar
Çok sağol canım

Bugun yaptıklarim
Sabah kahvaltiya hamurum vardi gözleme actim patates kizarttim yedik
Mutfak toplandi
Yataklar toplandi
2balkonuda yıkadim
Balkonda savanımı yıkadim
Evi süpürdüm
Kizimla carsiya gittik.eksiklerimizi aldik
Eve geldim.evi sildim
Yemek hazirladim
Namaz kildim
1mak.camasir astim
Yine namaz kildim.
Cocuklara ders calisttirdim.
Corba koydum ocaga piserkende bulasiklari mak.yerlestirdim.
Gunes iyice batsin ogluma kitap almaya gidecez.

Kahvaltıdan sonra Mutfak topladım
Evi süpürdüm sildim
İki balkonuda temizledim
Çiçekleri suladim
Çamaşır katlayıp yerine yerleştirdim
Bebemi yıkadım
Bulaşık Makinesini yeni temizlemiştim onu es geçtim
Zaten daha da bişey yapmak istemiyorum sıcaklardan çok bunaldım
Ya insan oğlu ne kadar acizis soğuk olur soğuk deriz sıcak olur sıcak deriz cehennem ateşinden koru bizleri Yarabbi

Estağfurullah negoooooooooooooo o nasil laf oyle. Ama biraz hissediliyor enerjin düşmüş.
Napıyım iki aydır tatil çocuklar evde tükendimmmm😵‍💫😵‍💫😵‍💫 havada sıcak bu aralar benim mutfak ekstra sıcak oluyor evim iyi güneş alıyor. Mutfağa girince saunaya girmiş gibi oluyorum 🥴

X