Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nego Nego Canim aktif olcam dedim ama olamadım kusura bakmayın. Şimdi de bizim sınavla ilgili olaylar çıktı sorularin çalındığını iddia ediyorlar. Diken üstündeyim canım sıkkın iptal olma tekrar yapılma durumu var. Ondan girip sohbet edemiyorum sadece kpss sayfasına girip çıkıyorum keyfim yok kusura bakma😐

Bugün enerji bulabilirsem camları silerim ama pek sanmiyorum
Birkaç soru için iptal olur mı ki bence olmaz. Bakalım ne çıkacak soruşturma sonucunda nasıl olmuş merak ediyorum bende.
Hayırlısı olsun canım ama tekrar yapılmaz gibi geliyor herkes sınava göre planını yaptı sonuçta.
Senin nasıl geçti bu arada? Sabahki zordu dedi giren yakınlarım.

Hem de nasıl 🤦‍♀️ oraları hep temizledik aslında ama tam geçmedi tabi. Mangal kömürü alıp deneyeyim.

Vanilyalı suyla bile sildim. Ama süt duymamıştım, kalkıp koyayım şimdi bi kasede sağolun 😊 🌹

Sağol canım benim inşAllah kısa sürer 🙁
Benim başıma geldi canım mangal kömürü alıyor. Her gün değiştir al bir paket eve,günlük değiştir koku gidene kadar.

O kadar kısa sürede yeniden hazırlanabileceklerini sanmıyorum. Süreç uzayacak gibi🙃
Öyle mi diyosun? En hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun hepimiz için🙏 tek bildiğim çok yorgunum gercekten😑
Birkaç soru için iptal olur mı ki bence olmaz. Bakalım ne çıkacak soruşturma sonucunda nasıl olmuş merak ediyorum bende.
Hayırlısı olsun canım ama tekrar yapılmaz gibi geliyor herkes sınava göre planını yaptı sonuçta.
Senin nasıl geçti bu arada? Sabahki zordu dedi giren yakınlarım.
Valla negom kimi 20 soru diyo kimi 50 bi ara 70 duydum😂 şimdi ortalık karistiya herkes bir şey atiyo ortaya.
Bana da iptal olmaz gibi geliyo ama bakalım.

Benim alan eğitim dersim yok canım sadece sabahkine giriyorum zaten. O da nasıl geçti bilmiyorum muhtemelen olmucak sınırda kalcam gibi duruyo.. ama elimden geleni yaptim içim rahat o yüzden

IMG_20220804_092111.jpg

Oo taşınan bi kaynana ne güzel.😁 Keşke benimki de taşınsa seve seve yardım ederim.😅😅
eltimin aldigi 2. eve tasinacsk o yizden cok istemsizim eltim ile gorusmuyirum o suan tenizlikte ben aksam gidecegim 😅

Bende pek aktif olamıyorum ksb canım kızım hala eskisi gibi anca yemek yap bulasık zar zor yerleri temizleyip silemiyorum bile çok eziyet ediyor dısarı çıkarıyorum eve gelince aynı zaten kulunç boyun ve pörçüğüm sıkıntılı ona rağmen durmayınca artık kanguruya koyup bulasık yıkayabiliyorum baska türlüsü de olmuyor çok zorlanıyorum çok tekim ailemde yok burda konu komsu da yok nasıl olacak bilmiyorum insaAllah böyle devam etmex :KK43: o sebepten aktif olamıyorum

eltimin aldigi 2. eve tasinacsk o yizden cok istemsizim eltim ile gorusmuyirum o suan tenizlikte ben aksam gidecegim 😅
Haklısın ama kaynanan oturduğuna göre artık onun evi sayılır.Boşver canım ölümlü dünya bazen bende kendimi çok sıkıyorum kasıyorum.Fazla gururlu bi insanım.☺

X