Düzenli Evimiz & Hayatımız

Üzüldüm canım ya,anlıyorum endişeni.Götürün içiniz rahat etsin

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşAllah 🤲🏻 😔

:KK70:

He kız şükürler olsun :KK53:

Bardak çektiriyorum ben anında kesiyor ağrıyı

Canım geçmiş olsun. O zaman doktora götürün. Benim kız da 3 aylıkken hastalanmıştı ayına uygun ilaçlar veriyorlar.
Çoook sağolun kızlar, Allah razı olsun 🙏 Allah hepimizin evladını korusun hiçbirine kıyamıyorum 🥺
Akşam saatine bulduk randevu, gideceğiz bakalım..

Dün dolaba bugün de fırına elim değmisken bari mutfagi ayaklandirayim ben de komple bi dolaplara, baharatliklara ve kilere giriseyim 🤔

Bizdeki sorunlar dağınıklık değilki öyle olsa fiyuuu😅 parka götürsemde aynılar ya,hep memnuniyetsizlik hali
O en büyük de vardı benim ilk ikisini çok zor büyüttüm ben de. Araları 10 ay ikinci prematüre engelli. Büyük oğlan hiç bişeyden mutlu olmaz gittiği yerde ağlatır gelirdi beni çaresizlikten. Ailem de yok tek başıma çok zorlandım ama ona göre de rabbim güç veriyor yardım ediyor üç beş tahta eksilse de kimseye bişey olmuyor:KK70:

Hee o kılunçlara iyi geliyo mu.🤔 Çol severim o hareketi de benim hetif beceremez😑
Denet bir ya diyecem de sakatlamasın senin bir yerini😅
O en büyük de vardı benim ilk ikisini çok zor büyüttüm ben de. Araları 10 ay ikinci prematüre engelli. Büyük oğlan hiç bişeyden mutlu olmaz gittiği yerde ağlatır gelirdi beni çaresizlikten. Ailem de yok tek başıma çok zorlandım ama ona göre de rabbim güç veriyor yardım ediyor üç beş tahta eksilse de kimseye bişey olmuyor:KK70:
Nasıl olmuyor kız psikoloji diye bir şey kalmıyor🤣 bizde eşimle büyüttük çocukları,aileden destek almadım,almıyım kalsın huyu suyu her şeyi değişiyor çocukların,onu düzeltmeye uğraşıyorum 😑

Denet bir ya diyecem de sakatlamasın senin bir yerini😅

Nasıl olmuyor kız psikoloji diye bir şey kalmıyor🤣 bizde eşimle büyüttük çocukları,aileden destek almadım,almıyım kalsın huyu suyu her şeyi değişiyor çocukların,onu düzeltmeye uğraşıyorum 😑
Aynen işte üç beş tahta eksiliyor anca :KK70:

Günaydın hanımlar gerçekten o kadar enerjisizimki kac gündür mecbur kalmadkca is yapasim yok.
Artik bugün buna son vermeye karar verdim hemen simdi :stop:
Simdi hemen kalkip evi püripak yapip öğlen kendime keyif kahvesi ısmarlicam ödül olarak:KK54:
Yapacaklarim;
Toz alma
Tuvaletleri silme
Klozet takimlarni ütüleme
Belki bi yemek yaparim corbam var sadece
Evi süpürme
Mutfak dolaplarini düzenleme
Bide ödev firin silme.

Ögleden sonra da ders calisip sporumu yapcam. Bi ara da markete gitsem iyi olcak.
Simdilik bu kadar.
Şükür bi kahve molası verdim😍
Kaldi geriye;
Ütü
Mutfak dolaplarini düzenleme
Ders ve spor

Ooovvv gözlerim kamaştı teşekkür ederim negocum kimse bana böyle birşey almamıştı 😍😍
Yiyecek ekmeği olan geliyor:)) rabbim hayırlısını versin :)) kız olacağının garantisi olsa 5. yi de yapardım da işte benim nasibimde yokmuş :))
Vayyy be koca yürekli kadın helall😘

sabah namazdan sonra yatmadim evi topladim oglana 1 saat ders calistirdim
kahvalti hazirladim bulasik makinasini bosalttim camasir yikanmisti sabahtan onlari astim
oglani okula yolladim
kalan daginikligi topladim diger bebelere kahvalti yaptirdim
wc yikadim banyoyu sildim
kendi kahvaltimi yapip supurge acicam insallah

X