Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bakım gecesini unuttum maşallah kimse hatırlamadı bi @- Ayla hatırlıyodu pehh
Dün banyo öncesi maske yapmıştım yazmayı unutmuşum
Anlamını yazmamışım.

ED-DARR ;Hikmeti gereği elem ve zarar verici şeyler yaratan.

Ebced değeri ve zikir saati:ED-DARR isminin zikri(1001) adettir.Zikir saati Merih, günü Salı‘dır.
Ben de soracaktım ki yazmışsın
Sabah sabah ütü
Allah başka dert vermesin

Günaydın kızlar
Erkenden kalkışlı derken bakicida uyumaya devam eden kızım da uyandı kahve ve kitap eşliğinde biraz pispisladim. Ama olmadı.Mutfaga götürdüm bir şeyler yiyince uyur belki diye ama gidip abisini de uyandırıp geldi
8 gibi mercimek corbami ocağa koymuştum, 8 bucuga doğru da pişi hamuru yoguruyordum (hayatı çok hızlı yaşıyorum)
Neyse kahvaltılarını yaptırdım, 2-3 komşuma pişi gönderdim simdi de kahvaltı mi yapsam, süt ile gecistirsem mi diye kara kara düşünüyorum canım güzel göbüşüme bakarken

Maşallahh canım takdiri hakediyorsun,tek başına iki çocuğa bakıp bunca işi yapmak herkesin harcı değil

Canım ben salon için mart sonunu bekliyorum sobayı kaldırıp hepsini öyle yapacağım ama bu maddelerin hepsini fazlasıyla bu hafta için yatak odasına alıyorum ayrıntılı yatak odası temizliğine gireceğim neler yapacam
Tül perde yıkayacam
Camını penceresini silecem
Duvarlarını silecem
Gardrop içine girip herşeyi sil baştan yerleştiricem
Yazlık kışlık kıyafet ayırıp değiştirecem
Gömme dolabın içindekileri havalandırıp boşaltıp silecem
Bazanın altını elden geçirecem
Halıyı kaldırıp yerleri bezle silicem
Avizesini silicem
2 kapısını silicem balkonda var
Tuvalet aynasını, yatağı komidin ve koltuğu çekicem

Aklıma bunlar geldi başka ne var bilmiyorum fikrin varsa söyle

Diğerlerini de yarın yaparım. Perdeler önümüzdeki ay. Yarın salonu bitirmiş olurum.

Maşallah canım o kadar yapmışsın bi tane pişi ye gitsin
Her yer pislik içinde moduna girdim yine
Kim yapacak hiç halim de yookk
Ben bugün baya iş yapmalıyım yarın babamın kontrolü var burda kızkardeşim de gelecek 10 gün kadar kalacak sen bana ben sana enerji gönderelim

Maşallahh canım takdiri hakediyorsun,tek başına iki çocuğa bakıp bunca işi yapmak herkesin harcı değil
Elhamdülillah taşıyamayacağı yük yüklenmiyor
Maşallah canım o kadar yapmışsın bi tane pişi ye gitsin

Ben bugün baya iş yapmalıyım yarın babamın kontrolü var burda kızkardeşim de gelecek 10 gün kadar kalacak sen bana ben sana enerji gönderelim
Kahvaltı yaptım ama pişi yemedim, göbeğim utansınzira bolca yemiştim zamanında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…