Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mutfağı hala yapmamış olanlar olduğu için yeni yer vermedim.
Kim o tembeller
Günaydın
Peteğim yok çorap çamaşır aynı yerde ve organizer var bozulmuyor hiç mutfak dolabı silicem inşallah bu gün

pawlover
M Musluk Suyu

Mr sonucum çıktıda gidemedim eşim tam gün başladığı için. Dün bi gitmeye niyet ettik aksilik oldu olmadı.

Yakında bi hastaneden randevu aldım ortapediye haftaya çarşamba gidicem kızımla.
Onunda ayağının kenarındaki kemikler çıkıntı gibi duruyo sanki normalmi değilmi bi göstermek istedim ona göre ayakkabı alıcam

Günaydın hayırlı sabahlar
Günaydın
Günaydın ❤

Çok zor kalktım bugün hayır olsun inş.

Eki Görüntüle 2794851
Günaydın
Kim o tembeller

Günaydın
Peteğim yok çorap çamaşır aynı yerde ve organizer var bozulmuyor hiç mutfak dolabı silicem inşallah bu gün
İsim verip rencide etmek istemiyorum şaka bir yana planlara her zaman uyamıyoruz maalesef.Yerden ısırmalı o zaman evim öyle mi

Neler yaptım

6 da kalktım

Namaz kıldım,yarım cüz ve 1 Yasin okudum
Kahvaltıya pan kek yaptım,Doğan hocayı dinleyerek
Sofrayı hazırladım
Tezgah arasını,tezgahın üstte ki dolabın alt kısımlarını sildim
İki parça ütü yaptım oğluma
Beslenme koydum,su şişesi vs
Mutfak çöpünü değiştirrdim
Oğlumu okula uğurladım Allah kazadan,beladan,virüsten korusun evlatlarımızı

Doğan hocanın dinlediğim söyleşisi

Aynen canım yerden ısıtma. Bi gün Kadir’e gitcem de peteği temizleyemicem diye çok dertleniyorum
Yerden ısıtma olsa kocamın her yere serdiği halılardan kurtulurum
Çok güzel petek temizlerim,sökerim üstünü foşur foşur su dökerim altına leğen koyup

Bende iş yaparken Doğan hocayı veya Adem Güneş i dinliyorum bana çok iyi geliyor bazende vicdanım acıtıyor iyi anne olma yolunda minik minik adım atıyorum

Valla ben kurtulamadım mutfaktaki halı 10 metrekare salondaki 13 metrekare
Yerden ısıtmalı evim olsa hiç halı bile sermezdim hani kocalar peteğe çamaşır serince odanın ısınmasına engel oluyorsun diyorlar ya bende halım yok diye laf edene ısıya engel olmayım derdim hayali bile güzel geldi bu kış 3 defa halı yıkattım şuan yine kirlendi bile

A Anka Mutfağı duranlardan biri benim

Kiler dolabı yaptırıyorum onu bekliyorum zaten ona yerleştirince dökülmüş olucam o zaman temizliycem. Dolapta varya dar bi dolap gelemedi ne zamandır.
İki tane dolabıda çekmeceye çeviricek arkaya ulaşmak zor oluyo diye

Geçmiş olsun muslugum.
Saol terlikim
Soğuk mu terliyon
Yok ya bildiğin ter. Sırtımda soğumasına uyanıyorum. Bu gece atlet değiştim boğazım daha iyi :)
Senin belin biraz stresten de tutuluyor. Etrafımda çok var öyle sinirden stresten bel fıtığı olan inş sorun çıkmaz kızının ayağında da

Bendeee yani benim halılar da

D vitamini eksikliği aşırı terleme yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…