Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hahahahahah ayy Nego ne tatlısın bunları yeni okuyom🤣🤣🤣

20210304_092346.jpg

Duvardan duvara o zaman halıların
Eski evde duvardan duvara yaptırmıştık sobalıydı o ev. Buraya gelince kenardaki fazlalıkları kestirdik kullanıyoruz. Salon 28 metrekare mutfak 20 metrekare. Mutfağın halısı benden fazla yıkamacılarda durduğu için onu çekememişim :KK70:

Son düzenleme:
Yerden ısıtmalı evim olsa hiç halı bile sermezdim hani kocalar peteğe çamaşır serince odanın ısınmasına engel oluyorsun diyorlar ya bende halım yok diye laf edene ısıya engel olmayım derdim hayali bile güzel geldi bu kış 3 defa halı yıkattım şuan yine kirlendi bile
Maalesef öküz gibi halıları atamadığım için bi çare bulamıyorum :KK70: küçükleri değiştirdim ama bunlar kaldı :KK70:
Duvardan duvara o zaman halıların
İki alıntı olmuş
A Anka Mutfağı duranlardan biri benim 🙋🏻

Kiler dolabı yaptırıyorum onu bekliyorum zaten ona yerleştirince dökülmüş olucam o zaman temizliycem. Dolapta varya dar bi dolap gelemedi ne zamandır.
İki tane dolabıda çekmeceye çeviricek arkaya ulaşmak zor oluyo diye
Güle güle kullan canım 😘😘 ben kendimi kastetmiştim zaten benim de duruyor ya :KK70:
Sen ne ettin bacım :KK70: dünya üzerinde ki tüm halıları almış gibisin :KK70: ilk defa duydum 10 14 metre kare halı olduğunu :KK70:
Duvardan duvaraydı eskiden ondan öyle :KK70:
Kız yekpare değildir o iki veya 3 tanedir
Yekpare maalesef :KK70:

Günaydın ve kesinlikle öyle benim anneannem misafir tabağı varmış dedem git gel onda yemek istemiş anneannem yok demiş bir gün demiş ben ölünce millete çıkarırsın falan yok anneannem kıyamamış ve zaman geçmiş dedem ölünce helvasını onda dağıtmış ve bir daha kim görse der sakin saklama sizden özeli misafiri yok bu dünyada çok içine oturmuş bu durum haklı olarak Allah rahmet eylesin artık anneannemde yok bu dünyada rabbim cennetine kabul buyursun gülen kullarindan eğlesin

Maalesef öküz gibi halıları atamadığım için bi çare bulamıyorum :KK70: küçükleri değiştirdim ama bunlar kaldı :KK70:

İki alıntı olmuş

Güle güle kullan canım 😘😘 ben kendimi kastetmiştim zaten benim de duruyor ya :KK70:

Duvardan duvaraydı eskiden ondan öyle :KK70:

Yekpare maalesef :KK70:
Canım kestirebilirsin ki ortadan.Böyle nasıl kaldırıyorsun sen bunu

Günaydın ve kesinlikle öyle benim anneannem misafir tabağı varmış dedem git gel onda yemek istemiş anneannem yok demiş bir gün demiş ben ölünce millete çıkarırsın falan yok anneannem kıyamamış ve zaman geçmiş dedem ölünce helvasını onda dağıtmış ve bir daha kim görse der sakin saklama sizden özeli misafiri yok bu dünyada çok içine oturmuş bu durum haklı olarak Allah rahmet eylesin artık anneannemde yok bu dünyada rabbim cennetine kabul buyursun gülen kullarindan eğlesin
Amin inşaallah.Ben kullanıyorum her şeyimi,misafirlik diye bir şey yok.Tek misafir havlusu o kadar.

Canım kestirebilirsin ki ortadan.Böyle nasıl kaldırıyorsun sen bunu
Ben de salona yeni halı alıp bu halıyı ikiye kestireyim yarısını mutfağa yarısını girişe sereyim, mutfaktakini de 6 metrekare yaptırıp oturma odasında dönüşümlü kullanayım istiyorum ama işte öyle yani :işsiz: ben kaldırmıyorum ki adamlar gelip toplayıp gidiyor yıkanınca eşim seriyor:-)

Ben de salona yeni halı alıp bu halıyı ikiye kestireyim yarısını mutfağa yarısını girişe sereyim, mutfaktakini de 6 metrekare yaptırıp oturma odasında dönüşümlü kullanayım istiyorum ama işte öyle yani :işsiz: ben kaldırmıyorum ki adamlar gelip toplayıp gidiyor yıkanınca eşim seriyor:-)
İstediğin gibi olur inşaallah

X