Düzenli Evimiz & Hayatımız

Duvardan duvara o zaman halıların
Eski evde duvardan duvara yaptırmıştık sobalıydı o ev. Buraya gelince kenardaki fazlalıkları kestirdik kullanıyoruz. Salon 28 metrekare mutfak 20 metrekare. Mutfağın halısı benden fazla yıkamacılarda durduğu için onu çekememişim

Son düzenleme:
Maalesef öküz gibi halıları atamadığım için bi çare bulamıyorum küçükleri değiştirdim ama bunlar kaldı
Duvardan duvara o zaman halıların
İki alıntı olmuş
Güle güle kullan canım ben kendimi kastetmiştim zaten benim de duruyor ya
Sen ne ettin bacım dünya üzerinde ki tüm halıları almış gibisin ilk defa duydum 10 14 metre kare halı olduğunu
Duvardan duvaraydı eskiden ondan öyle
Kız yekpare değildir o iki veya 3 tanedir
Yekpare maalesef

Günaydın ve kesinlikle öyle benim anneannem misafir tabağı varmış dedem git gel onda yemek istemiş anneannem yok demiş bir gün demiş ben ölünce millete çıkarırsın falan yok anneannem kıyamamış ve zaman geçmiş dedem ölünce helvasını onda dağıtmış ve bir daha kim görse der sakin saklama sizden özeli misafiri yok bu dünyada çok içine oturmuş bu durum haklı olarak Allah rahmet eylesin artık anneannemde yok bu dünyada rabbim cennetine kabul buyursun gülen kullarindan eğlesin

Canım kestirebilirsin ki ortadan.Böyle nasıl kaldırıyorsun sen bunu

Amin inşaallah.Ben kullanıyorum her şeyimi,misafirlik diye bir şey yok.Tek misafir havlusu o kadar.

Canım kestirebilirsin ki ortadan.Böyle nasıl kaldırıyorsun sen bunu
Ben de salona yeni halı alıp bu halıyı ikiye kestireyim yarısını mutfağa yarısını girişe sereyim, mutfaktakini de 6 metrekare yaptırıp oturma odasında dönüşümlü kullanayım istiyorum ama işte öyle yani ben kaldırmıyorum ki adamlar gelip toplayıp gidiyor yıkanınca eşim seriyor

İstediğin gibi olur inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…