Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne dersem ancak yarısı oluyor çocuklardan, sağolsunlar hiç analarına plan yaptırmıyorlar. Mutfak topladım, acılı ekmek yaptım. Tepsiler sabaha kaldı. Çocukların odaya girmeye elim değmedi, ben hamura uğraşırken kızım sağolun tüm saklama kapılarını mutfağa serdi geçen hafta orayı temiz diye boşaltıp silmemiştim onuda yapmış oldum sayesinde.

Şimdi namazı kılıp saçımı tarayıp yatacam sabah gün erken başlayacak oruca niyetlenecektim ama vazgeçtim karnım ağrıyor heran adet olabilirim boşuna aç kalmayım böyle zamanlarda hep ezana yarım saat kala oruç gidiyor

Geceleri uyurken çok terliyorum atlet değişmek zor geliyor sonra boğazım acıyor işte :/ bugün pek bir şey yapmadım yattım hep su bile içmedim başım ağrıyor yeni geçti :/

Yatakları topladım
Kahvaltı sonrası mutfağı topladım
Üstten bi süpürdüm
Yarının yemeğini yaptım
O sıra mutfağı topladım
Çay bulaşığını da hallettim
Şimdi kızı uyutuyorum inş uyur.
Geçmiş olsun muslugum.

Saol bebişim ❤

Bilmiyorum ki yün yorganı da kaldırdım uyku seti var ev o kadar sıcakta değil.
Ya aslında doktora gidip baktırmam Lazım triod değeri kontrol zamanı epey geçti. Ama korkuyorum. Yarın kimlik çıkarmka için dışarı çıkıcam aksi gibi ablamın işi varmış kızla gidicem. Bdv ye Bakındım kovit konusunu görünce çarpıntım arttı. Kızdan çok korkuyorum kendimi değilde :/ gidemiyom o yüzden :/
Soğuk mu terliyon

Bugün yaptıklarım cam önlerinin tozunu aldım beyaz çamaşırlarım vardı kuruyan onları katladım yerleştirdim
Eşimin gömleklerini ütüledim
Aspiratörü sildim bi güzel temizledim mutfakta toz aldım hastaneye gittiğim için başka bir şey yapmadım
Veeeee bugün bebeğimin ilk dişi çıktı ona çok mutlu oldum 🥰

Hayırlı sabahlar
db9dc24392388ce1e8f61eeaae15f21f.jpg

Son düzenleme:
Günün Esması El Azim

EL-AZİM: Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,çanı büyük,azametli.

Namazda gerek rükuda gerekse secdelerimizde Allah’ı tesbih ederken,bu anlamda tesbih eder,”Sübhane Rabbiye’l-Azim;Allah’ım!seni tesbih eder ve noksan sıfatlardantenzih ederim;senin şanın ne yücedir”.veya “Sübhane Rabbiye’l-A’la;Allah’ım! Seni tesbih eder ve noksan sıfatlardan tenzih ederim;sen ne yüce,ne ulusun..” deriz.

Ebced değeri ve Zikir saati:Bu mübarek ismin zikir adedi(1020) dir.Zikir saati Utarit,günü Çarşambadır.

Kaynak:Mutluluğun şifresi

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii